Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
’рекомендовано до зарахування’ у мене на одному з пріоритетів. чи зміниться статус на інших пріоритетах і що робити далі везти документи чи чекати дзвінка із університету. Скажіть будь ласка
Галина
Для Оля: А Що має змінитись, якщо Вас вже рекомендували на бюджет? Бюджетне місце дається ОДНЕ! інші - лише контракт
Коментувати
Ірина
Доброго ранку. Поясніть, будь ласка, на сайті osvita.ua у обраному вищі по приорітету #1 під словом ДОПУЩЕНО написано "не рекомендовано до бюджету" але далі, у наступного абітурієнтів, З НАБАГАТО НИЖЧИМИ БАЛАМИ та іншою приорітетністю, написано, що рекомендовано до бюджету! За якою логікою йде відбір? Хотілось би знати чи розраховувати нам на бюджет? Дякую.
Галина
Для Ірина: Вам за якимось пріоритетом написали "рекомендовано (бюджет)" чи ні? якщо ні, то не розраховувати. Чому так, можна пояснити лише побачивши перелік. Якщо хочетеЮ дайте ссилку
Ірина
https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/62/818712/ Ми передивилися увесь список, там і у інших теж така проблема. Хотілось би знати що буде далі...
Галина
Для Ірина: не бачу того, що Ви описуєте. Рекомендовані всі, хто має бал вище 186,456 (це найнижчий бал з яким рекомендовано), хто подавав заяви на бюджет, і кому не надано місце за більш високим пріоритетом. Людина з 1 пріоритетом, якій не надано взагалі бюджетного місця з пріотритетом 1 має конкурсний бал 185,385 (Гордієнко), що нижче прохідного. Попереду списку люди з нижчими далами вступали за квотами і в них свій конкурс
Коментувати
Ялю
Когда должен измениться статус на включено до наказу? Я уже подала документы и оплатила. 6 дней прошло, а статус до сих пор не изменился
Галина
Для Ялю: Ви про контракт? не раніше 12 серпня, а швидше і пізніше. Люди лише після 2 серпня подаватимуть документи. Наказ складається єдиний по всіх, а не по Вас особисто, бо Ви поспішили проплатити
Коментувати
Anna
Якщо 28 липня на одній з заяв пише рек до зарахування а на інших допущено до конкурсу, то є шанс пройти на бюджет за іншим пріоритетом?
Галина
Для Anna: бюжет лише там, де отримано рекомендацію. все
Коментувати
Віра
а що означає "допущено до конкурсу"? Вступила чи ще ні?./
Дмитро
Для Віра: потрібно шукати на сайті ВНЗ, там повинні бути остаточні результати, но здається будуть після 28-го або 30-го.
Коментувати
Елена
Когда будет в электронном кабинете статус"рекомендовано до зарахування на контракт"?
Тарас
Для Елена: Такий статус може не з’явитися взагалі. Тому його чекати не варто. Якщо 28 липня не отримає бюджетного місця, то можете подавати оригінали документів на будь-яку спеціальність, куди подавали заяви, незалежно від того який там статус. Навіть якщо на якійсь заяві з’явиться статус "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)", то це не означає, що на контракт Ви повинні поступати саме сюди. Ви можете подати оригінали документів і на іншу спеціальність, де статус залишився "Допущено до конкурсу".
Сергей
в одесском политехе,сказали ждать изменения статуса в кабинете рек.на контракт и доки пока не принимаем???
Тарас
Для Сергей: Якщо Ви плануєте вступати саме туди, то Вам залишається чекати. Якщо сказали чекати зміни статусу, то значить конкретно ця приймальна комісія буде виставляти статус про рекомендацію на контракт. Але поки що вони зайняті прийняттям оригіналів документів на бюджет, тому від контрактників будуть приймати пізніше. Після 2 серпня можете перетелефонувати ще раз (навіть якщо вони не змінять статус) і вияснити коли краще привезти документи на контракт.
Коментувати
Ярослав
Добрий день. Як зрозуміти те, що ти підтвердив участь у конкурсі? Я просто не розумію як це працює.
Ірина
привіт! Підкажіть будь ласка по датах коли остаточно будуть результати в елеутронному кабінеті? По всім заявам стоіть допущено до конкурсу.
Артем
Для Ірина: Повинні бути до 28 липня
Коментувати
Миша
Что такое широкий рейтинговый конкурс? Он на что-то влияет?.
111
Для Миша: на определённую специальность, независимо от ВУЗа, будет одинаковый проходной балл по стране.
П
А где можно узнать этот балл?
Коментувати
Юрій
Коли можно буде підписати контракт і оплатити навчання. Що повинно бути написано біля моєго призвіща.
Сніжана
Добрий день) скажіть будь ласка що означає «заява надійшла з сайту»? Просто хочу на бюджет і трошки переживаю
Юлія
Для Сніжана: заява зареєстрована в єдебо, але ще не розглянута приймальною комісією
Коментувати
Vitaliy
А якщо в мене пише що допущено до конкурсу за кошти фізичних осіб, то я поступив чи ні?
Аркаша
Для Vitaliy: еще один идиот.
Айрін
Ні, Вас по суті Ви тільки будете приймати участь у конкурсі (тобто Вам не відмовили в прийомі заяви -все). Поступили - рекомендовано має бути.
Коментувати
анна
подскажите, если я получу бюджет по 3 приоритету, а по 1 приоритету рекомендацию на контракт, смогу ли я отказаться от бюджета 3 приоритета и пойти на контракт по 1 приоритету или нет
Роман
Для анна: Відмовитися від будь-якої своєї заяви Ви можете у будь-який момент. Але є питання - навіщо тоді взагалі подавати заяву на бюджет, якщо Ви ні за яких умов не будете там навчатися? Якщо в результаті розподілу це місце буде виділене Вашій заяві і Ви не будете навчатися там, то це місце втрачене і для закладу, і для інших абітурієнтів, воно повертається МОНУ. Подумайте, можливо Вам варто скасувати ті заяви на бюджет, де Ви навчатися точно не будете (можете подати на контракт на ті ж конкурсні пропозиції), і дати шанс іншим вступникам?
анна
дело в том , что я не знаю попаду я хоть на контракт на первый приоритет. если нет ,то пойду на бюджет по третьему приоритету . А если пройду на контракт , то пойду на него , потому что очень хочу учиться именно в этом вузе.
Тарас
Для анна: Ви точно так само не знатимете, чи пройшли Ви на контракт по першому пріоритету після 28 липня. Тому що конкурс на контракт (якщо він взагалі буде) розпочнеться вже після того, як завершиться подача оригіналів на бюджет. Тобто, припустимо, що 28 липня Ви отримуєте рекомендацію на бюджет за третім пріоритетом. Перед Вами вибір: або подати туди оригінали на бюджет, або чекати і подавати оригінали документів на контракт по першому пріоритету. Шанси вступити на контракт за першим пріоритетом у Вас точно такі ж, як і зараз (ніякої додаткової інформації не буде). Якщо Ви все таки намагатиметеся вступити на контракт по першому пріоритету, то на бюджет за третім пріоритетом оригінали документів не подаєте. В результаті цього Ви і самі не вступаєте за своїм третім пріоритетом і відбираєте це місце в когось, хто хотів навчатися саме тут.
Коментувати
Інна
Якщо вуз не реагує на подану заяву та не дає ніякого статусу , що робити, як діяти , бо приорітет другий на який покладається надія?
Яяя
Для Інна: звоните в ПК. На обработку заявы даются сутки. Если прошло больше-надо звонить.или ждать
Коментувати
Ольга
Доброго дня! Пiдкажiть, будь ласка, принцип формування рейтингових спискiв ВНЗ. Скажiмо, я проходжу за своiм балом на бюджет за 1 прiоритетом, але в той же час вступники з бiльшим балом не проходять за своiм 1 прiоритетом в iнший ВНЗ, i стають передi мною з 2, 3 прiоритетом. Як зрозумiти, що я проходжу? Як i коли формуэ ВНЗ свiй список - чи це розглядаэться в комплексi, по загальнiй базi заяв на вступ? Дякую!
Влад
Для Ольга: 28 липня буде результат у Вашому кабінеті. От тоді все зрозумієте
Тарас
Для Ольга: результати конкурсу на бюджет будуть 28 липня в електронному кабінеті. До того часу вручну все порахувати неможливо, тому потрібно просто дочекатися. А загалом система працює так, щоб на кожну спеціальність були набрані абітурієнти з найвищими балами, які не отримали бюджетне місце за жодним зі своїх вищих пріоритетів. Якщо мова йде про відкриту конкурсну пропозицію, то рейтингові списки конкретних закладів вищої освіти не мають значення, бо вступ відбувається за широким конкурсом, в якому беруть участь всі абітурієнти, що вступають на цю спеціальність по цілій Україні. Ті хто за широким конкурсом увійде в суперобсяг державного замовлення (кількість бюджетних місць, які держава виділяє на цю спеціальність на всю Україну) отримають бюджет в обраному ними ЗВО (за умови, що кількість бюджетних місць в цьому ЗВО не перевищує його максимальний обсяг державного замовлення на цю спеціальність).
Ольга
Дякую!
Коментувати
Evgen
Добрый день, подскажите пожалуйста, что означает прочерк в поле Приоритетность? Это означает что человек поступает на контракт или что? Заранее спасибо.
Аркаша
Для Evgen: да, ты прав.
Коментувати
Вікторія
В мене біля заяви пише,що мене ’’додано’’ ,це означає що мене прийняли чи що це означає?
Влад
Для Вікторія: бути такого не може
Коментувати
Тетяна
Скільки має пройти часу аби статуч заяви змінився із "зареєстровано в закладі освіти" на "допущено"? Подала з 1 пріоритетом 17.07. Щось дуже переживаю з цього приводу.
Ivanka
Я що допущено до конкурсу на платне навчання,то можна везти оригінали документів?
Галина
Для Ivanka: Ви просто допущені до конкурсу. Тобто Вашу заяву не відхилили як таку, що не відповідає вимогам. Куди Ви спішите. На контракт завжди встигнете
Коментувати
Юлія
Якщо у меня вступ із творчим конкурсом, то статут зараз має також бути "допущено до конкурсу"?