Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аля
Після 26 будуть уже всі дописи навпроти заяв чи як ?
Влад
Для Аля: так
Коментувати
Аля
У мене чомусь всі інші заяви зареєстровано у навчальному закладі лише одна допущено до конкурсу це що по тим заявам я не прошла???
Влад
Для Аля: пройшла чи не пройшла буде відомо 26 числа, як можна зараз таке вирішувати як ще заяви не оброблені?
Коментувати
Аля
З яким дописом на впроти заяви необхідно вести документи до вузу ?
Влад
Для Аля: рекомендовано бюджет, або рекомендовано контракт
Коментувати
Жанна
Скажите, пожалуйста, если я уже зарегистрировала 7 заявлений на бюджет и хочу подать ещё заявления на контракт, то ставить следующей приоритетности 8, 9 и т.д.? Или можно ставить одинаковые приоритетности?
Влад
Для Жанна: на контракт немає пріоритетів
Анна
Уважно подавайте заяву. Там коли подаєш потрібно поставити галочку навпроти за кошти фіз і юр осіб, і коли її ставиш, то місце, де ставити пріоритетність автоматично зникає
Коментувати
Микола
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо подали заяву до вишу, і не вказали приоритетність, це дуже важливо? Якщо так: що діяти?
Ольга
Для Микола: Ви не зможете подати заяву до вишу без пріоритетності.
Влад
Може Ви подали на контракт?
989
Для Ольга: можуть, якщо вказали контракт. На контракті немає пріоритетів
Коментувати
Ірина
Чи можна ставити приорітет "1" на декілька заяв в різні ВУЗи та одні й тіж або різні спеціальності ? Чи пріорит виставляється лише за більшим бажанням навчатися саме на тому факультеті в одному ВУЗі ? Наприклад: прохідний середній балЗНО у 2018 році ВУЗу - за 4-ю заявою, а 1 заява за найбільшим бажанням навчатись - середній балЗНО є меншим прохідного до ВУЗу. Як діяти ?
Влад
Для Ірина: ставите за найбільшим бажанням, система сама вас знайде, де проходите по балам.
Влад
Для Ірина: якщо прохідний за 4 заявою, то там бюджет і нададуть і пріоритет тут ні до чого. Пріоритет, це порядок розгляду заяв системою
нап
Подавайте заяви тільки туди, де не проти вчитись, бо розчарування зараз дорого коштує. Якщо балів на мрію не вистачає, перечекайте рік, перездайте ЗНО, і вступайте на наступний.
Коментувати
Діана
Як виставляти пріоритетність,якщо подаєш до одного університету,але на різні спеціальності? Тобто якщо я обрала університет і спеціальність ,поставила пріоритет 1 ,то наступній спеціальності того ж університету ставити пріоритет також 1?
Влад
Для Діана: 7 заяв, 7 пріоритетів. Туди куди найбільше хочете, ставите 1, куди менше, ставите 2, куди ще менше 3 і так. Д.
Анна
7 заяв - не обов’язково 7 університетів. Кожна заява це окремий вуз і окрема спеціальність. Можете подати 4 заяви в один вуз на різні спеціальності, а потім 3 на ці ж спеціальності в інший. Тоді у вас буде лише 2 вузи, але 4 спеціальності
Коментувати
Надія
Надія Якщо я помилково поставила не вірний номер пріоритетності, а саме, я подала заяву в один єдиний вуз, а поставила 3, а треба 1, що тепер мені робити? Чи можу я змінити у заяві цифру? Дякую за відповідь.
Влад
Для Надія: якщо заява з статусом зареєстровано в базі, видаліть її і зробіть нову, якщо вже допущено до конкурсу, то її можна видалити і поставити другим пріоритетом, тоді система буде її розглядати як першу
Ирина
А почему второй приоритет? если она отменит заявление с третьим приоритетом, но еще не подавала с первым, то она может подать это заявление с первым приоритетом. Просто потеряет третий. Другий в переводе с украинского на русский - второй, другой в переводе с русского на украинский інший. Как-то так.
989
Для Ирина: визаплутались в мові. "Другий" в даному контексті не "второй", а "другой"
Коментувати
Бой
Нет, украинский язык обязателен везде,если есть сертификат прошлых годов ,то используй.
Миша
Если я не сдал укр.язык и лит-ру(нету 100 балов),а биологию,физику и историю-нормально,могу я где-то поступить в Днепре?(кроме бурсы)
Данііл
Для Миша: без украинского нигде, вроде, не возьмут
Ольга
Для Миша: Ні, Ви не маєте права подавати документи до університетів без української мови ( позначки склав).
Lena Novikova
В МАУП попробуйте.Только не знаю есть в Днепре филиал.В Харькове точно есть
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!