Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Добрий день. Не співпадає середній бал атестата. Ми рахуємо 10,7 а в рейтинговому списку 10,5 (змінено, як би автоматично). Чому? Ми перераховували 20 раз. Хто перевіряє середній бал атестата? Та на яку службу підтримки можна дзвонити? Дякую
...
Для Олена: перераховує приймальна комісія за першим пріоритетом. І автоматично змінює. Якщо ви не згідні з їхнім розрахунком, то дзвоніть до них.
Коментувати
Олена
Чи обов язково на Довідці про реєстрацію місця проживання повинно бути вказано, який це додаток?
Олена
Добрий день, для того щоб перевірити завантаження документу про повну середню освіту нажимаємо "Переглянути файл" і нічого не відбувається. Як це зробити, щоб упевнетсь?
Коментатор
Для Олена: спробуйте спочатку оновити сторінку кабінету комбінацією Ctrl+F5. По-друге, перевірити чи стоїть якесь розширення в браузері, яке блокує спливаючи вікна чи блокує рекламу? По-третє, почистити кеш браузера за весь час роботи, а потім перезапустити браузер (але це на ваш ризик).
Коментувати
Анна
Доброго дня. Закінчила сільську школу і маю довідку про місце реєстрації. Але при реєстрації електронного кабінета, в додатковій інформації вказано, що я не маю права на застосування сільського коефіцієнту. Не можу ніяк дозвонитися на номер, якій там залишений. Скажіть, будь ласка, що робити і куди звертатись?
123
Для Анна: А Ви закінчили школу цього року?
Анна
Ні, 2016 року
123
Для Анна: Право на коефіцієнт мають лише випускники цього року.
Коментувати
Богдан
Доброго дня, дитина помилково завантажила замість копій додатка та заяви своє фото і подала заяви, як виправити, що можна зробити, виші розглядають уже заяви.
Влад
Для Богдан: якщо ще виш не розглянув, можна видалити і створити нову, але на 100%ви впевнені не можете бути. Бо система обновляється пару разів на добу. Вона може бути переглянута, а у вас ще не видно цього. Допомагати треба дитині і 10 раз все перевіряти
user
Для Богдан: то дитина зробила не помилково, а тому, що не звикла ні за що відповідати. Треба звернутись до приймальної комісії ЗВО, куди подавали заяви (краще туди, де перший пріоритет, бо зі збільшенням пріоритету абітурієнт менш цікавий ЗВО, а морока та ще) щоб вони це питання спробували полагодили.
Коментувати
Алена
Если нет 150 баллов есть ли шанс попасть в какой нибудь вуз на стоматологию? Б бывают ли в мед. Вузах недоборы на стоматологов .
Оксана
Для Алена: там такий шалений конкурс! Який недобір
Володимир
Буває, в 2018 у Івано-Франківський медуніверситет добирали з нижчими балами ;)
...
Якщо немає 150 балів за другим і третім предметом ЗНО, то навіть контракт не вийде. А на бюджет стоматологія потрібно було мати середній бал ЗНО більше 190.
Коментувати
Анна
Если не правильный бланк справки места регистрации, а данные уже все загруженные, как это исправить?
Влад
Для Анна: Якщо заяви ще не розглянули Виші, можна видалити і зробити по новому. Якщо вже розглянули, дзвоніть в приймальну комісію
Коментувати
Astero
Приемная комиссия изменила мне средний балл, но в кабинете он не изменился. Мне просто ждать или перезвонить им ещё раз?
Коментатор
Для Astero: чекати, за добу (коли ЄДБО оновить данні) все має з’явитись
Коментувати
Миша
Если я не сдал укр.язык и лит-ру(нету 100 балов),а биологию,физику и историю-нормально,могу я где-то поступить в Днепре?(кроме бурсы)
Игорь
Для Миша: в МАУП можно без ЗНО, есть там специальная программа, будешь 1 курс числиться в зарубежном вузе
Коментувати