Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Майя
У нас не зданна математика,и в самом низу где нужно выбрать зно пишет,что нужно выбрать зно вступника и на выбор.Мы подаём заявки в колледж где нужно два зно оно всё равно не отправляется.
Влад
Для Майя: може ви вибрали на бакалавра? А треба молодший бакалавр?
Коментувати
Майя
Добрый день.Електронный кабинет создали,но заявки не получается подать,что это может быть?И можно ли подавать документы без електронной регистрации?
989
Для Майя: ні не мажна. Чому не виходить? Що саме пише?
Вася
Пойдите в любой ближайший вуз в приемную комиссию. Они и кабинеті помогают создавать и заявки
Ольга
Також подати не можу
Коментувати
Анна Владимировна
Чи можливо змінити пріоритетність поданих заяв, поміняти першу та другу місцями?
Влад
Для Анна Владимировна: Якщо вони вже зареєстровані в вузі, то не можна
Коментувати
Наталія Іванівна
Добрий вечір. Допоможіть, будь ласка , знайти робочі телефони приймальної комісії Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Тиждень не можемо додзвонитися до вишу. Не відповідає жоден телефон, зазначений на сайті! Наперед дякую!
Олена
Скільки потрібно чекати, щоб статус "Зареєстровано в єдиній базі" змінився на статус "Допущено"? Вчора ввечері подали 3 заяви і досі не змінився статус
нап
Для Олена: А хто ж його, на Вашу думку, мав міняти, якщо всі ПК на вихідних?
Коментувати
Наталія
доброго вечора, підкажіть будь-ласка, де проставляється пріоритетність? чи це відбувається автоматично, в порядку подачі заяв?
989
Для Наталія: нічого автоматично не проставляється. Там є місце. Якщо Ви подаєте на бюджет без пріоритета Вам не дасть зареєструвати заяву
Коментувати
Мария
добрый день, что делать в случае если в графе приоритетности пустые поля, хоть я и заполняла их при подачи заявлений, это какой-то баг, или я что-то неправильно делаю?
989
Для Мария: вочевидь Ви обрали контракт а не бюджет
Мария
пишет "допущено до конкурсу", кнопка скасування не работает, вместо этого предлагает отменить без шанса подачи на тот же приоритет, хотя повторюсь, в графе приоритетности все же пустые поля, можно ли отменять таким образом, а потом заново заполнять заяву?
Коментувати
Оля
Що робити коли заявки вже подали на три спеціальності а довідка про регістрацію не завантажилася
Bohdan228
А якщо "ДОДАТОК13" 2017 року, він підійде для отримання СК?? Зазделегідь дякую!
Коментатор
Для Bohdan228: ні, треба «свіжий», та й СК зараховується лише цьогорічним випускникам.
Коментувати
Назар
Чи можна змінити фото довідки про реєстрацію місця положення у своєму електронному кабінеті вступника, після того як подав кілька заяв на вступ?
Абітурієнт2019
Доброго дня , потрібна ваша порада , допомога! Коли вносила данні то неправильно вирахувала середній бал атестату і тепер всі вузи вносять його , коли телефоную їм , то кажуть , що виправлять , але він так і залишається. Підкажіть будь ласка що робити , куди звертатися !!
Коментатор
Для Абітурієнт2019: все що ви могли наробити — вже наробили, і данні не перевірили перед подачею заяв, і зателефонували у всі вузи (ЗВО). Тепер треба сподіватись, що вони перерахують правильно, система оновить данні і ви побачите правильні данні. Чекайте.
Коментувати
Аноним
Що робити,якщо у графі мобільного номера неправильно його вказала?Чи може прийти повідомлення на пошту?
Ліля
Добрий вечір. Якщо в мене фото додатку до атестата з компютера не відкриває(віндовс XP) а з тел відкриває все , то щось не добре чи просто для компютера не мож відкрити?
Єгор
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, як виставити пріоритетність заяви. В самій формі заяви такоі колонки немає, але в списку поданих заяв - є (не заповнена).
Влад
Для Єгор: може ти подав на контракт, на контракт не ставлять пріоритет
Игорь
Для Єгор: есть там место в форме, где ставится приоритет, только оформили его по дебильному.
Коментувати
Юлия
Добрый день, у меня возникла проблема, я загрузила фотографию за месть додатка к аттестату и уже отправила заявки в вузы. Что мне делать и вообще это очень страшно ?
Влад
Для Юлия: страшно, бо де ваш додаток до атестату? Він обов’язковий. Дзвоніть в приймальні комісії і вирішуйте це питання
Коментувати
Олена
Доброй день! Під час заповнення параметру відбору конкурсних пропозицій вибираю "бакалавр". Але всюди пропозиціі відсутні. Підкажіть, будь ласка, що роблю не так?
I
Для Олена: можливо, Ви шукаєте медичні спеціальності, тоді треба обирати пропозиції для магістра.
Олена
Так, медичні. Дуже дякую!
Коментувати
Наталія
Якщо я випускник минулих років, то сільський коефіцієнт для мене вже не дійсний?
Zzz
Для Наталія: ні. Він діє тільки в рік закінчення школи
Коментувати
Галина
Питання з приводу Довідки про реєстрацію місця проживання Додаток 13, вказано, що прописка з 11 січня 2018р. по теперішній час. Нам зателефонували, сказали, що повинна ця довідка бути 2019 роком, а ми завантажили вже цю довідку і подали заяви, чи буде враховуватись СК по цій довідці за 2018? Наскільки я знаю, таку довідку дають один раз, коли дитина отримувала паспорт.
123
Для Галина: Довідку можуть давати безліч разів, коли запитали. А з паспортом дають витяг з державного реєстру. Тут питання в іншому. Для СК потрідна прописка не менше 2 років (тобто ще з 2017 року). Витяг видають разом паспортом, а прописують дитину з народження (або переїзду)
Коментувати
Наталія
В мене виникла проблема при реєстраіі. Я не можу завантажити додаток 13 бо немає значка завантажити файл. І пише: Ви не можете претендувати на застосування сільського коефіцієнта при розрахунку балу. Але я навчалась у сільській місцевасті і маю дрвідку. Я випускник минулих років закінчила школу в 2018 році. А зно здавала у 2018 і 2019 роках. Чи може це бути через те що при реєстраціі в електронному кабвнеті я спочатку вказала номер сертефікату зно за 2019 рік а поті вже додала результати зно за 2018 рік. Чк мені вирішити цю проблему?
Zzz
Для Наталія: ск діє тільки в рік закінчення школи
Коментувати
Ірина
Чи можна ставити приорітет "1" на декілька заяв в різні ВУЗи та одні й тіж або різні спеціальності ? Чи пріорит виставляється лише за більшим бажанням навчатися саме на тому факультеті в одному ВУЗі ? Наприклад: прохідний середній балЗНО у 2018 році ВУЗу - за 4-ю заявою, а 1 заява за найбільшим бажанням навчатись - середній балЗНО є меншим прохідного до ВУЗу. Як діяти ?
Влад
Для Ірина: одна заява, один пріоритет, всього 7 заяв, значить 7 пріоритетів, ставите пріоритети за найбільшим бажанням.
Коментувати