Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Bohdan228
А якщо "ДОДАТОК13" 2017 року, він підійде для отримання СК?? Зазделегідь дякую!
Коментатор
Для Bohdan228: ні, треба «свіжий», та й СК зараховується лише цьогорічним випускникам.
Коментувати
Назар
Чи можна змінити фото довідки про реєстрацію місця положення у своєму електронному кабінеті вступника, після того як подав кілька заяв на вступ?
Абітурієнт2019
Доброго дня , потрібна ваша порада , допомога! Коли вносила данні то неправильно вирахувала середній бал атестату і тепер всі вузи вносять його , коли телефоную їм , то кажуть , що виправлять , але він так і залишається. Підкажіть будь ласка що робити , куди звертатися !!
Коментатор
Для Абітурієнт2019: все що ви могли наробити — вже наробили, і данні не перевірили перед подачею заяв, і зателефонували у всі вузи (ЗВО). Тепер треба сподіватись, що вони перерахують правильно, система оновить данні і ви побачите правильні данні. Чекайте.
Коментувати
Аноним
Що робити,якщо у графі мобільного номера неправильно його вказала?Чи може прийти повідомлення на пошту?
Ліля
Добрий вечір. Якщо в мене фото додатку до атестата з компютера не відкриває(віндовс XP) а з тел відкриває все , то щось не добре чи просто для компютера не мож відкрити?
Єгор
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, як виставити пріоритетність заяви. В самій формі заяви такоі колонки немає, але в списку поданих заяв - є (не заповнена).
Влад
Для Єгор: може ти подав на контракт, на контракт не ставлять пріоритет
Игорь
Для Єгор: есть там место в форме, где ставится приоритет, только оформили его по дебильному.
Коментувати
Юлия
Добрый день, у меня возникла проблема, я загрузила фотографию за месть додатка к аттестату и уже отправила заявки в вузы. Что мне делать и вообще это очень страшно ?
Влад
Для Юлия: страшно, бо де ваш додаток до атестату? Він обов’язковий. Дзвоніть в приймальні комісії і вирішуйте це питання
Коментувати
Олена
Доброй день! Під час заповнення параметру відбору конкурсних пропозицій вибираю "бакалавр". Але всюди пропозиціі відсутні. Підкажіть, будь ласка, що роблю не так?
I
Для Олена: можливо, Ви шукаєте медичні спеціальності, тоді треба обирати пропозиції для магістра.
Олена
Так, медичні. Дуже дякую!
Коментувати
Наталія
Якщо я випускник минулих років, то сільський коефіцієнт для мене вже не дійсний?
Zzz
Для Наталія: ні. Він діє тільки в рік закінчення школи
Коментувати
Галина
Питання з приводу Довідки про реєстрацію місця проживання Додаток 13, вказано, що прописка з 11 січня 2018р. по теперішній час. Нам зателефонували, сказали, що повинна ця довідка бути 2019 роком, а ми завантажили вже цю довідку і подали заяви, чи буде враховуватись СК по цій довідці за 2018? Наскільки я знаю, таку довідку дають один раз, коли дитина отримувала паспорт.
123
Для Галина: Довідку можуть давати безліч разів, коли запитали. А з паспортом дають витяг з державного реєстру. Тут питання в іншому. Для СК потрідна прописка не менше 2 років (тобто ще з 2017 року). Витяг видають разом паспортом, а прописують дитину з народження (або переїзду)
Коментувати
Наталія
В мене виникла проблема при реєстраіі. Я не можу завантажити додаток 13 бо немає значка завантажити файл. І пише: Ви не можете претендувати на застосування сільського коефіцієнта при розрахунку балу. Але я навчалась у сільській місцевасті і маю дрвідку. Я випускник минулих років закінчила школу в 2018 році. А зно здавала у 2018 і 2019 роках. Чи може це бути через те що при реєстраціі в електронному кабвнеті я спочатку вказала номер сертефікату зно за 2019 рік а поті вже додала результати зно за 2018 рік. Чк мені вирішити цю проблему?
Zzz
Для Наталія: ск діє тільки в рік закінчення школи
Коментувати
Ірина
Чи можна ставити приорітет "1" на декілька заяв в різні ВУЗи та одні й тіж або різні спеціальності ? Чи пріорит виставляється лише за більшим бажанням навчатися саме на тому факультеті в одному ВУЗі ? Наприклад: прохідний середній балЗНО у 2018 році ВУЗу - за 4-ю заявою, а 1 заява за найбільшим бажанням навчатись - середній балЗНО є меншим прохідного до ВУЗу. Як діяти ?
Влад
Для Ірина: одна заява, один пріоритет, всього 7 заяв, значить 7 пріоритетів, ставите пріоритети за найбільшим бажанням.
Коментувати
Олена
Добрий день. Не співпадає середній бал атестата. Ми рахуємо 10,7 а в рейтинговому списку 10,5 (змінено, як би автоматично). Чому? Ми перераховували 20 раз. Хто перевіряє середній бал атестата? Та на яку службу підтримки можна дзвонити? Дякую
...
Для Олена: перераховує приймальна комісія за першим пріоритетом. І автоматично змінює. Якщо ви не згідні з їхнім розрахунком, то дзвоніть до них.
Коментувати
Олена
Чи обов язково на Довідці про реєстрацію місця проживання повинно бути вказано, який це додаток?
Олена
Добрий день, для того щоб перевірити завантаження документу про повну середню освіту нажимаємо "Переглянути файл" і нічого не відбувається. Як це зробити, щоб упевнетсь?
Коментатор
Для Олена: спробуйте спочатку оновити сторінку кабінету комбінацією Ctrl+F5. По-друге, перевірити чи стоїть якесь розширення в браузері, яке блокує спливаючи вікна чи блокує рекламу? По-третє, почистити кеш браузера за весь час роботи, а потім перезапустити браузер (але це на ваш ризик).
Коментувати
Анна
Доброго дня. Закінчила сільську школу і маю довідку про місце реєстрації. Але при реєстрації електронного кабінета, в додатковій інформації вказано, що я не маю права на застосування сільського коефіцієнту. Не можу ніяк дозвонитися на номер, якій там залишений. Скажіть, будь ласка, що робити і куди звертатись?
123
Для Анна: А Ви закінчили школу цього року?
Анна
Ні, 2016 року
123
Для Анна: Право на коефіцієнт мають лише випускники цього року.
Коментувати
Богдан
Доброго дня, дитина помилково завантажила замість копій додатка та заяви своє фото і подала заяви, як виправити, що можна зробити, виші розглядають уже заяви.
Влад
Для Богдан: якщо ще виш не розглянув, можна видалити і створити нову, але на 100%ви впевнені не можете бути. Бо система обновляється пару разів на добу. Вона може бути переглянута, а у вас ще не видно цього. Допомагати треба дитині і 10 раз все перевіряти
user
Для Богдан: то дитина зробила не помилково, а тому, що не звикла ні за що відповідати. Треба звернутись до приймальної комісії ЗВО, куди подавали заяви (краще туди, де перший пріоритет, бо зі збільшенням пріоритету абітурієнт менш цікавий ЗВО, а морока та ще) щоб вони це питання спробували полагодили.
Коментувати
Алена
Если нет 150 баллов есть ли шанс попасть в какой нибудь вуз на стоматологию? Б бывают ли в мед. Вузах недоборы на стоматологов .
Оксана
Для Алена: там такий шалений конкурс! Який недобір
Володимир
Буває, в 2018 у Івано-Франківський медуніверситет добирали з нижчими балами ;)
...
Якщо немає 150 балів за другим і третім предметом ЗНО, то навіть контракт не вийде. А на бюджет стоматологія потрібно було мати середній бал ЗНО більше 190.
Коментувати
Анна
Если не правильный бланк справки места регистрации, а данные уже все загруженные, как это исправить?
Влад
Для Анна: Якщо заяви ще не розглянули Виші, можна видалити і зробити по новому. Якщо вже розглянули, дзвоніть в приймальну комісію
Коментувати
Astero
Приемная комиссия изменила мне средний балл, но в кабинете он не изменился. Мне просто ждать или перезвонить им ещё раз?
Коментатор
Для Astero: чекати, за добу (коли ЄДБО оновить данні) все має з’явитись
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!