Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кирило
добрий вечір.живу в селищі навчався в смт.Хотів завантажити довідку про реєстрацію промісце проживання-але пише що ми не підпадаєм.Чи вірно це?
Lena Novikova
Для Кирило: селища не попадают под сельский коэффициент.А ПГТ то же самое,что и селища.
Коментувати
Захар
Доброго вечора, у мене є одне питання. У законодавстві написано, що сума усіх коефіцієнтів має дорівнювати 1.0, але на спеціальність "151 Автоматизація та комп’ютерно - інтегровані технології" у Національному університеті "Львівська політехніка", сума усіх коефіцієнтів складає 0.95. Там написано, що ще 0.05 за проходження підготовчих курсів університету. Але я проходив курси свого університету. Їх рахувати чи ні? Якщо не рахувати, то цих відсотків не вистачає. Поясніть будь ласка
Влад
Для Захар: ну то рахуй, в чому проблема? В сумі повинно бути не менше одиниці. Це такі дрібниці...ти ж цей конкурсний бал нікуди не вносиш. Система все сама порахує.
Коментатор
Для Захар: враховуються підготовчі курси того ЗВО, куди вступаєте, в цьому випадку — "Львівська політехніка". Решта, то для загального розвитку. До того ж з коефіцієнтами все правильно: треба все рахувати, помножте 0,05 на «0» (бо в політехніці ви курси не проходили), додайте от і буде сума всіх коефіцієнтів 1.0.
user
Для Захар: для 151 спеціальності, та й ще і львівської політехніки математика ваша геть сумна
Коментувати
Захар
Доброго вечора, у мене є одне питання. У законодавстві написано, що сума усіх коефіцієнтів має дорівнювати 1.0, але на спеціальність "151 Автоматизація та комп’ютерно - інтегровані технології" у Національному університеті "Львівська політехніка", сума усіх коефіцієнтів складає 0.95. Поясніть будь ласка чому так.
Елена
Добрый день! подскажите, пожалуйста, что делать: вместо додатка было загружено свидетельство? как изменить?
Влад
Для Елена: ніяк, все потрібно було перевіряти.
Коментувати
Александр
Який останній термін подання заяв на бюджет за результатами ВНО та творчого конкурсу?
Людмила
Доброго дня! Скажіть Будь ласка, піся того як ми подали заяви у вузи, зрозуміли, що завантажили до особистого кабінету чорнобілу фотографію, а не кольорову. А змінити вже нічого не можна. Чи це вплине на вступ?
Bohdan228
!Як це розуміти! Я і мій однокласник подали в один і той же університет на одну спеціальність. Я знаходжуся по списку вище нього. І вчора мій однокласник говорить що йому зателефонували і сказали що ви проходете в наш університет на бюджет, можете везти документи...
Коментатор
Для Bohdan228: треба писати назву універу, спеціальність і номер телефону з якого телефонували і таке казали. Це суттєво прискорить пояснення.
Влад
Може він просто бреше? Хто пройшов на бюджет буде відомо тільки 26 числа. Раніше ніяк система не обробе заявки
Коментувати
Даша
якщо видалити одну заяву, а потім подати нову в той самий універ, але на іншу спеціальність, пріорітет можна буде поставити той самий ?
Коментатор
Для Даша: «якщо видалити одну заяву», то пріоритет буде втрачено, хоч в цей універ, хоч в інший, ба, навіть, якщо подаватимете таку саме заяву — все одно.
Коментувати
Аліна
Доброго дня.Що робити коли уже подав заяву до вузу,але не завантажив сканкопію довідки про місце реєстрації.Тепер при подання до коледжу заяву навіть не знаходить,а до вишу знаходить і подає...
Ксения
как У знать результати диктанта..? немогу найти на сайте. подскажите как У знать результати . хочеться узнать на сколько баллов написано
Олена
замість додатка до атестату вигрузили сканкопію атестатату як виправити помилку якщо вже подані заяви
Влад
Для Олена: уже ніяк
Коментувати
Олег
Добрий день. Допоможіть розібратися, будь ласка. Подав заяви до коледжів, графи пріоритету не було. Таким чином, вийшлі без приорітету. Чи може в коледжаї немає пріоритету?
Вася
Для Олег: нема там пріоритетів
Коментувати
Bohdan228
Зіткнувся з одним питанням.В своєму кабінеті я завантажив ДОДАТОК13 (2017 року) Питання: потрібно було мабуть завантажувати ДОДАТОК (2019року)??І чи знімут СК в такому випадку.Якщо ТАК, то як я можу його замінити( заяви я вже подав)
Коментатор
Для Bohdan228: СК застосовуються тільки для цьогорічних випускників. Довідку можуть поміняти в приймальній комісії ЗВО.
Коментувати
Костянтин
Виявили, що неправильно вказали середній бал атестата, але вже подали заяви. Як можна змінити середній бал та що робити в такому випадку? Дякую.
Коментатор
Для Костянтин: приймальні комісії його самі перерахують, мусять його перевіряти.
Олена
Мені з вишу дзвонили ,сказали ,що потрібно змінити ,як це зробити ?
Дарина
та ж сама ситуація
Коментувати
Ольга
Коли подаю заяву вводжу параметри відбору конкурсних пропозицій вибираю:регіон,заклад,освітній ступінь,форма здобуття,спеціальність і вибираю пошук то воно більше нічого не грузить стоїть на місці? Як зрозуміти що я роблю не так? Всі документи введені вірно помилки немає
989
Для Ольга: а яку спеціальність та освітній рівень Ви шукаєте?
Коментувати
Анжела
Якщо замість форми 13 кинули єдиний державний реєстр чи буде враховано СК? І змінити вже нічого не можна. Дякую за відповідь.
Мария
ошиблась, выбрала контракт а не бюджет, теперь пишет "допущено до конкурсу", кнопка скасування не работает, вместо этого предлагает отменить без шанса подачи на тот же приоритет, хоть в графе приоритетности все же пустые поля, можно ли отменять таким образом, а потом заново заполнять заяву?
Вася
Для Мария: Если подали на контракт, то подайте еще одну туда же на бюджет и не надо удалять эту
Коментувати
ирина
Доброго дня! можно ли подать заяву без приоритетности на бюджет, та як вона буде розглядатися? (заява є а приоритетність втратили, відмінили зареестровану)
Вася
Для ирина: ця заява не буде розглядатися на бюджет. Заяви без пріоритету - це на контракт
989
Для ирина: заява без пріоритету - це заява на контракт
Коментувати
ирина
Доброго дня! можно ли подать заяву без приоритетности, та як вона буде розглядатися?
Инна
Для ирина: есть строка приоритетность-укажите....если вы там не поставите приоритет тоесть цифру от 1-7...то это 100%конракт
Коментувати
Майя
Выбераем младший специалист в колледж в институт мы не проходим.Если поедим 17го числа, не будет поздно?
777
Для Майя: поїсте? а доти голодуватимете? не знаю. кажуть і 40 днів голодують
989
Для Майя: куди і для чого Ви збираєтесь їхати? 17-го числа якого місяця?. Заяви на МС подають в електронному кабінеті до 29 липня. Документи подають з 1 по 6 серпня на бюджет і до 16 на контракт. їхати до 17 липня рано, після 17 серпня пізно.
Коментувати