Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Доброго дня.Що робити коли уже подав заяву до вузу,але не завантажив сканкопію довідки про місце реєстрації.Тепер при подання до коледжу заяву навіть не знаходить,а до вишу знаходить і подає...
Ксения
как У знать результати диктанта..? немогу найти на сайте. подскажите как У знать результати . хочеться узнать на сколько баллов написано
Олена
замість додатка до атестату вигрузили сканкопію атестатату як виправити помилку якщо вже подані заяви
Влад
Для Олена: уже ніяк
Коментувати
Олег
Добрий день. Допоможіть розібратися, будь ласка. Подав заяви до коледжів, графи пріоритету не було. Таким чином, вийшлі без приорітету. Чи може в коледжаї немає пріоритету?
Вася
Для Олег: нема там пріоритетів
Коментувати
Bohdan228
Зіткнувся з одним питанням.В своєму кабінеті я завантажив ДОДАТОК13 (2017 року) Питання: потрібно було мабуть завантажувати ДОДАТОК (2019року)??І чи знімут СК в такому випадку.Якщо ТАК, то як я можу його замінити( заяви я вже подав)
Коментатор
Для Bohdan228: СК застосовуються тільки для цьогорічних випускників. Довідку можуть поміняти в приймальній комісії ЗВО.
Коментувати
Костянтин
Виявили, що неправильно вказали середній бал атестата, але вже подали заяви. Як можна змінити середній бал та що робити в такому випадку? Дякую.
Коментатор
Для Костянтин: приймальні комісії його самі перерахують, мусять його перевіряти.
Олена
Мені з вишу дзвонили ,сказали ,що потрібно змінити ,як це зробити ?
Дарина
та ж сама ситуація
Коментувати
Ольга
Коли подаю заяву вводжу параметри відбору конкурсних пропозицій вибираю:регіон,заклад,освітній ступінь,форма здобуття,спеціальність і вибираю пошук то воно більше нічого не грузить стоїть на місці? Як зрозуміти що я роблю не так? Всі документи введені вірно помилки немає
989
Для Ольга: а яку спеціальність та освітній рівень Ви шукаєте?
Коментувати
Анжела
Якщо замість форми 13 кинули єдиний державний реєстр чи буде враховано СК? І змінити вже нічого не можна. Дякую за відповідь.
Мария
ошиблась, выбрала контракт а не бюджет, теперь пишет "допущено до конкурсу", кнопка скасування не работает, вместо этого предлагает отменить без шанса подачи на тот же приоритет, хоть в графе приоритетности все же пустые поля, можно ли отменять таким образом, а потом заново заполнять заяву?
Вася
Для Мария: Если подали на контракт, то подайте еще одну туда же на бюджет и не надо удалять эту
Коментувати
ирина
Доброго дня! можно ли подать заяву без приоритетности на бюджет, та як вона буде розглядатися? (заява є а приоритетність втратили, відмінили зареестровану)
Вася
Для ирина: ця заява не буде розглядатися на бюджет. Заяви без пріоритету - це на контракт
989
Для ирина: заява без пріоритету - це заява на контракт
Коментувати
ирина
Доброго дня! можно ли подать заяву без приоритетности, та як вона буде розглядатися?
Инна
Для ирина: есть строка приоритетность-укажите....если вы там не поставите приоритет тоесть цифру от 1-7...то это 100%конракт
Коментувати
Майя
Выбераем младший специалист в колледж в институт мы не проходим.Если поедим 17го числа, не будет поздно?
777
Для Майя: поїсте? а доти голодуватимете? не знаю. кажуть і 40 днів голодують
989
Для Майя: куди і для чого Ви збираєтесь їхати? 17-го числа якого місяця?. Заяви на МС подають в електронному кабінеті до 29 липня. Документи подають з 1 по 6 серпня на бюджет і до 16 на контракт. їхати до 17 липня рано, після 17 серпня пізно.
Коментувати
Майя
У нас не зданна математика,и в самом низу где нужно выбрать зно пишет,что нужно выбрать зно вступника и на выбор.Мы подаём заявки в колледж где нужно два зно оно всё равно не отправляется.
Влад
Для Майя: може ви вибрали на бакалавра? А треба молодший бакалавр?
Коментувати
Майя
Добрый день.Електронный кабинет создали,но заявки не получается подать,что это может быть?И можно ли подавать документы без електронной регистрации?
989
Для Майя: ні не мажна. Чому не виходить? Що саме пише?
Вася
Пойдите в любой ближайший вуз в приемную комиссию. Они и кабинеті помогают создавать и заявки
Ольга
Також подати не можу
Коментувати
Анна Владимировна
Чи можливо змінити пріоритетність поданих заяв, поміняти першу та другу місцями?
Влад
Для Анна Владимировна: Якщо вони вже зареєстровані в вузі, то не можна
Коментувати
Наталія Іванівна
Добрий вечір. Допоможіть, будь ласка , знайти робочі телефони приймальної комісії Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Тиждень не можемо додзвонитися до вишу. Не відповідає жоден телефон, зазначений на сайті! Наперед дякую!
Олена
Скільки потрібно чекати, щоб статус "Зареєстровано в єдиній базі" змінився на статус "Допущено"? Вчора ввечері подали 3 заяви і досі не змінився статус
нап
Для Олена: А хто ж його, на Вашу думку, мав міняти, якщо всі ПК на вихідних?
Коментувати
Наталія
доброго вечора, підкажіть будь-ласка, де проставляється пріоритетність? чи це відбувається автоматично, в порядку подачі заяв?
989
Для Наталія: нічого автоматично не проставляється. Там є місце. Якщо Ви подаєте на бюджет без пріоритета Вам не дасть зареєструвати заяву
Коментувати
Мария
добрый день, что делать в случае если в графе приоритетности пустые поля, хоть я и заполняла их при подачи заявлений, это какой-то баг, или я что-то неправильно делаю?
989
Для Мария: вочевидь Ви обрали контракт а не бюджет
Мария
пишет "допущено до конкурсу", кнопка скасування не работает, вместо этого предлагает отменить без шанса подачи на тот же приоритет, хотя повторюсь, в графе приоритетности все же пустые поля, можно ли отменять таким образом, а потом заново заполнять заяву?
Коментувати
Оля
Що робити коли заявки вже подали на три спеціальності а довідка про регістрацію не завантажилася

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!