Вступникам радять перевірити дані електронних кабінетів

Після подання першої заяви в електронному кабінеті жодні дані змінити не можна

Вступникам радять перевірити дані електронних кабінетів

У Міністерстві освіти радять вступникам перевірити правильність завантаження необхідних документів та інформації до електронних кабінетів.

У відомстві звертають увагу вступників, що після подання першої заяви в електронному кабінеті жодні дані змінити не можна.

Файли з документами, які необхідно перевірити

  • додаток до документа про освіту;
  • фото вступника;
  • довідка про місце реєстрації, якщо вступник претендує на сільський коефіцієнт.

Перевірити в кабінеті також потрібно

  • чи правильно вами розрахований середній бал;
  • чи збігаються бали ЗНО, що відображаються в кабінеті та зазначені в сертифікатах ЗНО;
  • чи правильно вказаний номер мобільного телефону;
  • чи правильно визначено громадянство, право на додаткові бали та сільський коефіцієнт.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кристина
Не можливо подати електронну заяву. Сплив термін подачі електронних заяв для даної конкурсної пропозиції . Що робити коли таке?
сонечко
Тільки що зателефонували з приймальних,що не та заява про СК,і потрібно протягом 10 хв прислати їм правильну на емейл,але зараз 19.30,як її можна взяти...завтра сказали уже не можна прислати,статус заяви допущено і застосований СК.Чи скасують його чи ще можна щось зробити?
anonim
Для сонечко: можна, фотошоп
Коментувати
Ярослав
Подав 6 заяв. Зараз помітив , що мої зображення не коректно відображаються.Змінити вже нічого не можна. Ніяких сповіщень про погане зображення не приходило. Що робити?
Влад
Для Ярослав: нічого
Коментувати
Алла
У нас виникла проблема з середнім балом атестата , ми самі не рахували і поставили ,що нам написали, а він не правильний що робити як змінити..
Влад
Для Алла: ніяк уже. Скрізь же писали, самим рахувати
Коментувати
Андрій
В мене з’явилася така проблема, я подав документи в 2 навчальні заклади ні дві різні професії в Львів і Чернівці, в Львові мене допустили до конкурсу а вот в Чернівцях мені написали що в мене не правильно вказаний середній бал в атестаті/сертифікаті про ПЗСО але перед подачею документів я перевіряв правильність розрахунку середнього балу і він в мене був 7.9 (Звісно розрахунок я роби по кілька разів навіть використовуючи спеціальний калькулятор вказаний на сайті електронного кабінету). Як мені вирішити цю проблему?
user
Для Андрій: в приймальній комісії мають перевірити та виправити середній бал, якщо він розрахований не правильно. Якщо ПК не може щось виправити, чи потрібні данні відсутні, то вони виставляють статус «потребує уточнення» (чи щось таке) і відправляють лист на електронну пошту абітурієнта з проблемою (як правило то завантажені неправильні документи чи фото).
Коментувати
KarKar
Що робити, якщо я вже подала 6 заяв (4 до одного, 2 до іншого), хочу подати сьому до внз, де у мене всього 2 заявки, але мені виводить повідомлення про "перевищення обмеження на чотири спеціальності". Я не скасовувала жодної, а на цю заявку хотіла поставити 4 пріорітет.
прав
Для KarKar: Що Вас дивує? Ви вибрали ліміт спеціальностей.
Влад
Для KarKar: Ви подали вже 6 заяв, а хочете ще 2. Це буде 8. Максимально можна подати 7 заяв на бюджет
KarKar
Ні, я хочу одну. І це не ліміт. До ХНУРЕ я подала 4 заявки - 186, 125, 123, 122 з пріорітетами 1, 3, 5, 6 відповідно. До ХАІ я подала 2 - 125, 123 з пріор. 2 і 7. Тобто, в мене відсутній 4 пріорітет. І я планувала подати цю останню заяву в ХАІ на спеціальність 193
Коментувати
Іванка
Я подала 7 заяв, одну хочу скасувати. Я буду мати шаншс подати ще заяву на держ чи їх 6 так і залишиться?
Влад
Для Іванка: можете не мати. Це ризик
Коментувати
Марина
Як швидко змінюється стасус поданих заявок. Подавали ще 16 числа в одних вузах допущено, в інших зареєстровано?
Ірина
як змінити номер телефону коли заяв вже подано??чи потрібно видалятии заяви?і чи можна зберегти пріоритети?
user
Для Ірина: ніяк. Видалення заяв не допоможе це зробити.
Коментувати
Валентина
Доброго дня! Скажiть, будь ласка, ми подали 6 заяв на бюджет. Всi вони зi статусом ДОПУЩЕНО. Чи можна скасувати заяву з 1 прiорiтетом I подати таку ж заяву на цю ж спецiальнiсть у цей же навчальний заклад з 7 прiорiтетом?
Комментатор
Для Валентина: конечно. Тогда у вас всего будет 6 заяв
Вікторія
Якщо скасовано перший пріорітет то другий буде першим автоматично чи так і залишиться другим ?
Z
Він зватиметься другим,але фактично буде першим
Коментувати
Наталя
Добрий день!Якщо я проходжу у кількох місцях на контракт,то можна потім вибрати куди я хочу подати документи?
user
Для Наталя: можна
Коментувати
Андрій
Добрий день! У кабінеті вступника ми не правильно вказали середній бал атестату (не врахували оцінки за державну атестацію, зменшивщи середній бал). Заявки вже подані. Що тепер робити?
Влад
Для Андрій: дзвонити в приймальну комісію, самі ви вже нічого не виправите
Коментувати
Кирило
добрий вечір.живу в селищі навчався в смт.Хотів завантажити довідку про реєстрацію промісце проживання-але пише що ми не підпадаєм.Чи вірно це?
Lena Novikova
Для Кирило: селища не попадают под сельский коэффициент.А ПГТ то же самое,что и селища.
Коментувати
Захар
Доброго вечора, у мене є одне питання. У законодавстві написано, що сума усіх коефіцієнтів має дорівнювати 1.0, але на спеціальність "151 Автоматизація та комп’ютерно - інтегровані технології" у Національному університеті "Львівська політехніка", сума усіх коефіцієнтів складає 0.95. Там написано, що ще 0.05 за проходження підготовчих курсів університету. Але я проходив курси свого університету. Їх рахувати чи ні? Якщо не рахувати, то цих відсотків не вистачає. Поясніть будь ласка
Влад
Для Захар: ну то рахуй, в чому проблема? В сумі повинно бути не менше одиниці. Це такі дрібниці...ти ж цей конкурсний бал нікуди не вносиш. Система все сама порахує.
Коментатор
Для Захар: враховуються підготовчі курси того ЗВО, куди вступаєте, в цьому випадку — "Львівська політехніка". Решта, то для загального розвитку. До того ж з коефіцієнтами все правильно: треба все рахувати, помножте 0,05 на «0» (бо в політехніці ви курси не проходили), додайте от і буде сума всіх коефіцієнтів 1.0.
user
Для Захар: для 151 спеціальності, та й ще і львівської політехніки математика ваша геть сумна
Коментувати
Захар
Доброго вечора, у мене є одне питання. У законодавстві написано, що сума усіх коефіцієнтів має дорівнювати 1.0, але на спеціальність "151 Автоматизація та комп’ютерно - інтегровані технології" у Національному університеті "Львівська політехніка", сума усіх коефіцієнтів складає 0.95. Поясніть будь ласка чому так.
Елена
Добрый день! подскажите, пожалуйста, что делать: вместо додатка было загружено свидетельство? как изменить?
Влад
Для Елена: ніяк, все потрібно було перевіряти.
Коментувати
Александр
Який останній термін подання заяв на бюджет за результатами ВНО та творчого конкурсу?
Людмила
Доброго дня! Скажіть Будь ласка, піся того як ми подали заяви у вузи, зрозуміли, що завантажили до особистого кабінету чорнобілу фотографію, а не кольорову. А змінити вже нічого не можна. Чи це вплине на вступ?
Bohdan228
!Як це розуміти! Я і мій однокласник подали в один і той же університет на одну спеціальність. Я знаходжуся по списку вище нього. І вчора мій однокласник говорить що йому зателефонували і сказали що ви проходете в наш університет на бюджет, можете везти документи...
Коментатор
Для Bohdan228: треба писати назву універу, спеціальність і номер телефону з якого телефонували і таке казали. Це суттєво прискорить пояснення.
Влад
Може він просто бреше? Хто пройшов на бюджет буде відомо тільки 26 числа. Раніше ніяк система не обробе заявки
Коментувати
Даша
якщо видалити одну заяву, а потім подати нову в той самий універ, але на іншу спеціальність, пріорітет можна буде поставити той самий ?
Коментатор
Для Даша: «якщо видалити одну заяву», то пріоритет буде втрачено, хоч в цей універ, хоч в інший, ба, навіть, якщо подаватимете таку саме заяву — все одно.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!