Вступникам радять перевірити дані електронних кабінетів

Після подання першої заяви в електронному кабінеті жодні дані змінити не можна

Вступникам радять перевірити дані електронних кабінетів

У Міністерстві освіти радять вступникам перевірити правильність завантаження необхідних документів та інформації до електронних кабінетів.

У відомстві звертають увагу вступників, що після подання першої заяви в електронному кабінеті жодні дані змінити не можна.

Файли з документами, які необхідно перевірити

  • додаток до документа про освіту;
  • фото вступника;
  • довідка про місце реєстрації, якщо вступник претендує на сільський коефіцієнт.

Перевірити в кабінеті також потрібно

  • чи правильно вами розрахований середній бал;
  • чи збігаються бали ЗНО, що відображаються в кабінеті та зазначені в сертифікатах ЗНО;
  • чи правильно вказаний номер мобільного телефону;
  • чи правильно визначено громадянство, право на додаткові бали та сільський коефіцієнт.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Добрий вечір .Мені сайт єдебо зарахував сільський коефіцієнт , а от заклад освіти ні .Де я можу звернутись з цього приводу ?
Теодор
Доброго дня. Порахував неправильно середній бал атестату, (замість 10,4 написав 10,3). Хотів дізнатися до чого це може привести, враховуючи те, що на ті спеціальності на які я подавав заявки, не враховують середній бал атестату (тільки результати ЗНО)
Ліза
не співпадає додаткова інфа при виборі спеціальності, хоча всі сертифікати і бали зно, вся інформація вказана в кабінеті
вадим
неможливо подати електронну заяву сплив термін подачі заяв на бюджетні місця xnj ltkfnm
Василь
Неравильно вказав номер телефону , підкажіть що можливо зробити ? HELP HELP HELP HELP HELP PLZ
Dianka
Привіт , якщо я скасувала дві заявки і подала їх на інші спеціальності , то через скільки часу касуєтья видалені? боюсь,щоб їх також не зарахували .
стас
Для Dianka: Вони зразу відміняються і міняються в статусах. Списках на наступний день а так все нормально буде не зарахують Я 4 відміняв все нормально
Коментувати
стас
при реєстрації пощитав середній бал в спеціальному калькуляторі було 7.5 пару раз перещитав увів вчора подав сьогодні телефонують з закладу що не правильно не додав 0.10 частину потрібно 7.6 сказала видалити всі заяви і змінити і подати заново зробив но змінити не вийшло не можна подав все назад нічого що так? не повліяє на вступ і конкурс ? яж не зависив а трохи менше та і серифікат є бачать же що трохи занизив
галина
не можу поставити шостий пріорітет на заяву. перед цим 6ий пріорітет не ставила. клацаю на будь-яку цифру від 6 до 9 - вилазить 5! що робити?
Маруся
Для галина: было бы странно, если бы вы смогли подать на шестой приоритет из пяти!
Коментувати
Кристина
Не можливо подати електронну заяву. Сплив термін подачі електронних заяв для даної конкурсної пропозиції . Що робити коли таке?
сонечко
Тільки що зателефонували з приймальних,що не та заява про СК,і потрібно протягом 10 хв прислати їм правильну на емейл,але зараз 19.30,як її можна взяти...завтра сказали уже не можна прислати,статус заяви допущено і застосований СК.Чи скасують його чи ще можна щось зробити?
anonim
Для сонечко: можна, фотошоп
Коментувати
Ярослав
Подав 6 заяв. Зараз помітив , що мої зображення не коректно відображаються.Змінити вже нічого не можна. Ніяких сповіщень про погане зображення не приходило. Що робити?
Влад
Для Ярослав: нічого
Коментувати
Алла
У нас виникла проблема з середнім балом атестата , ми самі не рахували і поставили ,що нам написали, а він не правильний що робити як змінити..
Влад
Для Алла: ніяк уже. Скрізь же писали, самим рахувати
Коментувати
Андрій
В мене з’явилася така проблема, я подав документи в 2 навчальні заклади ні дві різні професії в Львів і Чернівці, в Львові мене допустили до конкурсу а вот в Чернівцях мені написали що в мене не правильно вказаний середній бал в атестаті/сертифікаті про ПЗСО але перед подачею документів я перевіряв правильність розрахунку середнього балу і він в мене був 7.9 (Звісно розрахунок я роби по кілька разів навіть використовуючи спеціальний калькулятор вказаний на сайті електронного кабінету). Як мені вирішити цю проблему?
user
Для Андрій: в приймальній комісії мають перевірити та виправити середній бал, якщо він розрахований не правильно. Якщо ПК не може щось виправити, чи потрібні данні відсутні, то вони виставляють статус «потребує уточнення» (чи щось таке) і відправляють лист на електронну пошту абітурієнта з проблемою (як правило то завантажені неправильні документи чи фото).
Коментувати
KarKar
Що робити, якщо я вже подала 6 заяв (4 до одного, 2 до іншого), хочу подати сьому до внз, де у мене всього 2 заявки, але мені виводить повідомлення про "перевищення обмеження на чотири спеціальності". Я не скасовувала жодної, а на цю заявку хотіла поставити 4 пріорітет.
прав
Для KarKar: Що Вас дивує? Ви вибрали ліміт спеціальностей.
Влад
Для KarKar: Ви подали вже 6 заяв, а хочете ще 2. Це буде 8. Максимально можна подати 7 заяв на бюджет
KarKar
Ні, я хочу одну. І це не ліміт. До ХНУРЕ я подала 4 заявки - 186, 125, 123, 122 з пріорітетами 1, 3, 5, 6 відповідно. До ХАІ я подала 2 - 125, 123 з пріор. 2 і 7. Тобто, в мене відсутній 4 пріорітет. І я планувала подати цю останню заяву в ХАІ на спеціальність 193
Коментувати
Іванка
Я подала 7 заяв, одну хочу скасувати. Я буду мати шаншс подати ще заяву на держ чи їх 6 так і залишиться?
Влад
Для Іванка: можете не мати. Це ризик
Коментувати
Марина
Як швидко змінюється стасус поданих заявок. Подавали ще 16 числа в одних вузах допущено, в інших зареєстровано?
Ірина
як змінити номер телефону коли заяв вже подано??чи потрібно видалятии заяви?і чи можна зберегти пріоритети?
user
Для Ірина: ніяк. Видалення заяв не допоможе це зробити.
Коментувати
Валентина
Доброго дня! Скажiть, будь ласка, ми подали 6 заяв на бюджет. Всi вони зi статусом ДОПУЩЕНО. Чи можна скасувати заяву з 1 прiорiтетом I подати таку ж заяву на цю ж спецiальнiсть у цей же навчальний заклад з 7 прiорiтетом?
Комментатор
Для Валентина: конечно. Тогда у вас всего будет 6 заяв
Вікторія
Якщо скасовано перший пріорітет то другий буде першим автоматично чи так і залишиться другим ?
Z
Він зватиметься другим,але фактично буде першим
Коментувати
Наталя
Добрий день!Якщо я проходжу у кількох місцях на контракт,то можна потім вибрати куди я хочу подати документи?
user
Для Наталя: можна
Коментувати
Андрій
Добрий день! У кабінеті вступника ми не правильно вказали середній бал атестату (не врахували оцінки за державну атестацію, зменшивщи середній бал). Заявки вже подані. Що тепер робити?
Влад
Для Андрій: дзвонити в приймальну комісію, самі ви вже нічого не виправите
Коментувати