Цього року запрацює механізм першочергового вступу

Це стосується вступників, які виявили бажання відпрацювати у сільській місцевості

Цього року запрацює механізм першочергового вступу

Цього року під час вступної кампанії вперше запрацює механізм першочергового зарахування. Це стосується вступників на педагогічні та медичні спеціальності, які виявили бажання відпрацювати три роки у сільській місцевості після закінчення навчання.

Для того, щоб скористатись такою можливістю, вступники мають пройти конкурс на місцях та укласти угоду на відпрацювання.

Такі вступники подають заяви у паперовій формі і додають до неї зазначену угоду.

Для отримання оперативної інформації про старт і проведення вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
26.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
zzz
Коротше кажучи - це перелік осіб, які у нас в Україні вважаються даунами, неспроможними нормально здати ЗНО. А оскільки метою соросівських керманичок "освіти" є деградація української вищої освіти, то й доводиться вигадувати "пільги", що допоможуть розумововідсталим потрапити в університети.
Animals
Знову повернулися до цього! Ганебна практика просовування своїх діточок. 100500 ніхто з них в село не поїде! Тупі відберуть місця в розумних. Горите в аду, сволочи!
вступник
Я також хотів укласти угоду і звертався до управління освіти і науки Житомирської ОДА, мене постійно "футболили", мовляв, постанова кабміну є, але детального механізму реалізації ще немає, а потім спеціаліст з цього питання у відпустку пішла... В Житомирській області "халявщиків" не буде? Чи просто "потрібних людей" провели тихенько?