Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
nika
Все внесла правильно, а реєструвати не хоче. Пише, що щось не так внесено. Перепровірила вже багато разів. Підскажіть будь ласка що робити. Дякую
Евгения
Подскажите, я учусь на дневном в одном вузе, и хочу поступать в другой вуз на заочное. Как быть с оригиналами? Можно ли нести на заочное копии документов?
Галина
Для Евгения: Ви дійсно здаєте до вишу копію. Але в приймальну комісію маєте показати оригінал. Для цього можна в тому виші де ви навчаєтесь взяти оригінал тимчасово під розписку.
Евгения
Спасибо!
Коментувати
Іван
А є обовязковим Документ, що підтверджує реєстрацію у сільському населеному пункті. адже коло нього немає зірочки і тим більше там вже відомо де я проживаю????
Влад
Для Іван: де відомо що Ви проживає? Довідку треба загрузите в кабінет, інакше сільського коефіцієнту не буде
Іван
Де я маю взяти цю довідку??
Оксана
У сільській раді Додаток №13 Довідка про реєстрацію місця проживання
Коментувати
марія
Підкажіть чи є пільги при вступі для дітей учасників бойових дій в цьому році? Так як в цьому році були зміни в законодавстві щодо зазначеного питання.
Влад
Для марія: немає ніяких пільг при вступі. Де ці зміни? Можливий тільки перевод з бюджету, якщо звільниться місце
Коментувати
игорь
как задрала реклама на вашем сайте, важная информация , а прочитать не удается,тчет выскакивает, две девушки в ярком, вообщем какое-то сильпо,
Дмитрий
Пункт 4.1 : "...згідно Умов прийому...", а правильно "...згідно з Умовами прийому..." Будь ласка, виправте помилку.
Бой
Зачем нужны такие сложности? Опять все процедуры переложили на абитуриентов,чтоб мучались с этими кабинетами. Такое впечатление ,что эти процедуры очередная форма отсеивания по причине неправильного заполнения формы.
Наталія
Для Бой: в минулому році поступав син, нічого складного там немає абсолютно, навпаки, це набагато краще, ніж їздити в інші міста, подавати документи і витрачати купу грошей і часу. Електронний кабінет полегшує вступ, а не мучатись. Ви дивна
Марія
Якщо Ваша дитина не здатна у вісімнадцять років заповнити кілька граф в електронному кабінеті, дивлячись на покрокову інструкцію, то краще їй і зовсім не йти до вишу,а зупинитись на подачі паперових заяв до різноманітних професійно-технічних училищ.
гість
хамло! у підсумку твоє заумне і опиниться у ПТУ чи на базарі, бумеранг уже полетів, лови!!!
Коментувати