Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Можете підказати чи можна в Острозькій академії на початкову освіту поступити на бюджет? Чи тільки на контракт?
989
Для Аліна: А Ви самі не можете подивитись? Вам хтось це мусить робити? Будь-яка робота має бути оплачувальна.
Коментувати
Роман
Доброго дня. Якщо я дитина-сирота, я пройшов ЗНО з певних предметів. Я можу подавати документи онлайн (разом з документом про статус сироти) чи мені потрібно приносити документи в паперовій формі. Якщо в паперовій , то в яких числах я можу це зробити ? А також, документи нести до вузів в які я притендую на бюджет (тобто лише 5) чи й на контракт потрібно нести в паперовій формі? Поясніть, будь ласка!
Галина
Для Роман: Ви подаєте лише в паперовій формі. он-лайн внести документи, які підтверджують квоту неможливо. Телефонуйте до приймальної комісії і взнавайте до якого числа треба подати. На контракт жодні пільги не діють тому туди документи нести не потрібно. Вам у 1-му виші створять кабінет і спитаєте як Вам бути з тими заявами, що на контракт (хоча навіщо Вам це потрібно незрозуміло, бо якщо Ви можете оплаувати контракт, то можете вступити на контракт туди, куди не пройдете на бюджет)
Коментувати
Зоя Бобкова
Реєстрація електронних кабінетів до вступу на магістратуру тільки 1 серпня? Чи є які інші терміни, які ховають від загального доступу?
Олег
Почему на сайте нет факультета гостинично-ресторанное дело Жилищно-комунальный колледж Городского хозяйства им.Бекетова Харьков??? Это так надо?
Галина
Для Олег: на якому сайті? в коледжах взагалі не буває факультетів. В цьому коледжі є спеціальність "готельно-ресторанна справа"
Коментувати
Людмила
Здравствуйте, почему страница обновляется только один раз в сутки? (а написано что 3 раза должна)
Олег
Чому у КММК витягують «за вуха» своiх знайомих з 6,1 балом атестату , на творчому конкурсi виставляють аж 198 , а в тих, у кого аттестат бiльше 10 - явно зрiзують, виставивши по 120-130 балiв? Чи це я тiльке таке бачу?
Леся
Для Олег: можливо не атестат який за гроші можна купити грає вирішальну роль,а творчий конкурс,в якому абітуріент може проявити свій талант? Не завжди високі бали атестату мають вплив на творчий конкурс.
Коментувати
Анна
Здравствуйте снова. Почему оставляете вопрос без ответа???. Не является нарушением отсутствие рейтинга после первого сданного вступительного экзамена? учитывая то, что другие учебные заведения выставили рейтинговые списки на следующий день после экзамена.Тем более руководство колледжа обещало озвучить результаты первого экзамена на следующий день. А сейчас от них поступает информация, что только после того, когда будут сданы все экзамены. Чего они могут ждать? Что мешает? Абитуриент имеет право своими глазами увидеть свой экзаменационный лист с результатом?
Евгения
Для Анна: Вы задаете вопрос, на который здесь не дают ответы, это информационный сайт, здесь новости, а задавать подобного рода вопросы нужно на гарячую линию МОН. Здесь пишут комментарии на ту или иную новость посетители сайта.
Коментувати
Юлия
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, а что прием документов уже закрыт? Как же мне быть мне очень нужно поступить в этом году?!
Анна
Здравствуйте. Подскажите, не является нарушением отсутствие рейтинга после первого сданного вступительного экзамена? Тем более руководство колледжа озвучить результаты первого экзамена на следующий день. А сейчас от них поступает информация, что только после того, когда будут сданы все экзамены.
Оксана
Скажіть будь ласка скільки дітей є заєстровано до Бродівського коледжу на дошкільну освіту
Влад
Для Оксана: ця інформація є на сайті vstup.osvita.ua
Коментувати
Ірина
Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чому у дитини середній бал у додатку до свідоцтва 8.5, а тут на сайті поставили 8 ? Куди ділося ще 0,5 бали?
Влад
Для Ірина: а де це тут на сайті міняють бали?
Коментувати
Христина
скажіть будь ласка скільки дітей є заєстровано до вас на дошкільну освіту ? Буду вдячна вам за відповідь
Влад
Для Христина: до вас це куди?
Евгения
Неудачно расположенная реклама университета в шапке сайта сбивает людей с толку. Люди думают, что это сайт университета.
Коментувати
Анастасія
В мене проблема з реєстрацією електронного кабінету. Коли я намагаюся зайти на сайт, то мені вибиває: " не вдажться отримати доступ до сайту". Проблема не з інтернетом і не з комп’ютером, пробувала навіть з телефону зареєструватися, але там та ж проблема
Віталіна
Для Анастасія: хіба електронні кабінети не з 1 серпня реєструють???
Коментувати
Максим
Якщо в мене технічна освіта,то на який курс заочно за контрактом я можу вступити в черкаський інститут пожежний?
Влад
Для Максим: звертайтеся в Черкаський інститут
Коментувати
Максим
Якщо в мене технична освіта,то на який курс заочно я можу поступити?зно складаю.
reutovamasha
Как в этом году можно подать документы в ВУЗ после зачисления? Разрешили почтой.Дети с оккупированной территории не смогут отправить паспорт. Можно копия заверенная нотариусом? Если онлайн с эл подписью, то подпись должна быть абитуриента? Или можно родителей? Ведь абитуриентам еще нет 18. Могут ли они ее получить до 18?
Влад
Для reutovamasha: якщо дитина вступає на бюджет, то в заяві розписується сама, якщо на контракт, то контракт підписують батьки. Як це немає підпису в 18, якщо вже паспорт в 14 років і підпис є? По питанню як відправити документи, то дзвоніть по вказаним номерам. Для того їх тут і виставили.
Влад
Для reutovamasha: а ще краще, дзвонити в приймальну ВНЗ куди вступаєте
reutovamasha
Благодарю Вас за ответ. К сожалению, приемные комиссии еще не получали распоряжений относительно приема документов по почте и не могут пока дать ответ на мои вопросы( я звонила и говорила с ними). Про онлайн отправку документов с наложенной эл подписью они вообще не слышали. Ксати, я имела ввиду наличие у абитуриента собственной электронно цифровой подписи. Именно она должна заверить скан копии документов.
Коментувати
Віктор
Чи можна поступити на бюджет в магістратуру на іншу спеціальність ніж закінчив бакалавра?
Галина
Для Віктор: так
Коментувати
Тетяна К
Чому на сайті Вступ. Освіта не оновлюється інформація - рейтинговий список пустий навіть на даний час, хоча документи прийняті ще 30. 06. Наприклад, по Млинівському ДТЕКу
Марина
Здравствуйте,а можно ли поступить сюда если я первый курс закончила в НФаУ? Я туда поступила после 9 классе. Возможно ли к вам поступить?
Влад
Для Марина: сюда це куда? К вам це куди, в міністерство освіти?
Марина
КМК на фармацевта
Влад
Звертайтеся безпосередньо в приймальну комісію учбового закладу
Коментувати
Валерія
На скільки спеціальностей можна подавати документи в ЧНТУ ?Буду вдячна за інформацію)
Влад
Для Валерія: Ви маєте подати всього 5 заяв, якщо на бюджет. Це або на 5 в один ВНЗ, або по 1 в різні 5 університетів, або 2 в один ВНЗ, а три в інший... Всього 5! На контракт скільки завгодно
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!