Osvita.ua Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Якщо знаєш, що не проходиш на бюджет, чи можна везти документи на контракт 27-31 липня у вуз
Влад
Для Світлана: звісно можна, бо вже будуть результати 26
Коментувати
Андріана
доброго дня, у мене вже четвертий день вибиває помилка коли я подаю заяву на вступ. "поточна дата менша за дату початку прийому заяв обраної конкурсної пропозиції" що робити ?
D
Для Андріана: ви вибираєте ступінь Бакалавр?
989
Для Андріана: перевірте налаштування комп’ютера. Яка там дата?
Андріана
так. дата правильна
Коментувати
Оксана
Добрый день! Если не проходишь на бюджет, то на контракт возьмут в любом случае? Главное в первых рядах привезти документы? Верно? Или на контракте тоже есть свой конкурс? Волнуемся, так как на сегодняшний день на нашу специальность подано много заявлений, а на контракт возьмут всего 40 человек. Спасибо за ответ)))
Я
Для Оксана: на самом деле на контракт тоже конкурс. Но очень редко желающих больше чем мест. Берут всех. Посмотрите прошлый год были ли места заполнены. И не волнуйтесь
Дядя Боря
В топовых ВУЗ-ах и на контракт конкурс. Потому человек и спрашивает. Я думаю, что "в первых рядах" фокус не пройдёт. Документы берут до 31 июля и на бюджет и на контракт. И 1-3 августа после бюджета (то что осталось) разыгрывается контракт из того что привезли. По идее на оставшиеся контрактные места можно до 30 сентября довозить. Но это если они будут. Т.е. скорее всего до 31 июля Вы привозите док-ты и ждёте ответ до 3 августа.
Коментатор
Для Оксана: Схема приблизно така: 1.08 оприлюднюють рейтинговий список контрактників, в умовах написано, що наказ про зарахування ДО 12 серпня. Але!, ніхто не буде чекати 12 числа, бо то нікому не потрібно. Якщо хтось вже приніс оригінали до 1.08, та їх кількість виявиться менша за наявні місця, то їх зарахують вже 02.08. А потім будуть робити накази до зарахування хоч щодня, якщо будуть приходити люди з оригіналами документів. І тільки у випадку, коли оригіналів документів на 01.08 (чи якусь дату пізніше) виявиться більше за максимальну кількість контрактних місць, то між ними буде конкурс, бо краще взяти абітурієнтів з більшими балами, га? Ті абітурієнти що зараховані не беруть участь в конкурсі пізнішими датами. Інакше абітурієнти розбіжаться.
Коментувати
Віта
Доброго дня!Підкажіть,якщо дитина подала документи в коледж і здала іспити,але група ненабралася чи можна перевестися в інший коледж?( по переводу дитина так і залишаеться на державному,чи йтиме на контракт) заздалегідь дякую!
Галина
Для Віта: Як можна перевестись із закладу де Ви не вчитесь. Будь-які переведення допускаються лише після закінчення 1 курсу. Вам треба заново вступати в інший заклад. Між закладами не існує взаємозарахунку іспитів. до речі хіба набір в коледжі вже закінчено? У Вас же має бути ще час вступити до іншого закладу?
Я
Галина, не пишите ерунду. Нет такого понятия-группа не набралась. Сколько будет студентов,столько и будут учить. У нас в Могилянке есть группы по 4 студента(на магистерские) а один год было всего 2 биолога. Учили такую группу
Галина
Для Я: Я дурню не писала. Про групу писала автор питання - Віта! Академія і коледж - то різні речі. там геть інші нормативи
Коментувати
Світлана
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, скасувати заяву можна тільки до 22 липня, чи можливо й пізніше?
Zorro
Для Світлана: все заканчивается 22
Коментувати
Валентина
Доброго ранку. Скажіть, будь ласка, чи можливий перевід з Миколаівського філіалу з бюджета до вас в університет теж на бюджет. Якщо так, то після якого курсу і що треба для цього? Дякую.
Zorro
Для Валентина: не знаю кому вы пишете, но отвечу-переводиться можно после первого курса(второго и тд). После сессии. Надо чтобы было свободное бюджетное место
Коментувати
Ольга
Добрий день!При подачі заяв на медичні спеціальності конкурсні пропозиції відсутні.Чому?
Zorro
Для Ольга: надо подавать на магистра. А вы скорее всего выбираете бакалавр
Ольга
Дяку!
Коментувати
Ольга
Доброї пори доби , скажіть будь ласка , математика 140,біологія 189 чи можемо ми пройти на контракт - 222 МЕДИЦИНА
Zorro
Для Ольга: уточните в приемной ком. Но скорее всего у вас даже документы не возьмут. По математике надо иметь минимум 150 в мед
Галина
Для Ольга: Ні. З математики має бути мінімум 150
Коментувати
Андрій
Підскажіть будь ласка, немає статусу допущено до конкурсу вже 5 день не рахуючи вихідних в чому може бути причина?
Алексей Поляков
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ВИЩУ ОСВІТУ Просимо переглянути та вимагаємо від членів фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ та ЄВІ перерахування мінімальної кількості тестових балів (порогових), які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник https://petition.president.gov.ua/petition/66014... Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Алексей Поляков
Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Світлана
Якщо у вузі є конкурс на контракт, і абітурієнт не пройде на контрактну форму навчання на обрану спеціальність, яким чином можна подати документи і коли на іншу спеціальність або у інший вуз?
Коментатор
Для Світлана: всі заяви, на бюджет/контракт/денне/заочне, взагалі всі-всі — до 22 липня.
Світлана
заяви ми подали, але якщо не проходим на контракт по конкурсу на певну спеціальність, як ми зможем поступити на іншу в цьому році??
Влад
Якщо Ви подали всі заяви на одну спеціальність то ви їх подали в різні вузи, якщо вас не прийняли в одному. Хоча це дивно, на контракт беруть 90% всих, хто приніс документи... То понесете документи в інший.. Яка проблема? Деякі універи вже зараз приймають документи на контракт , дзвоніть і питайте. Подавайте заяви в декілька вузів, а не в один
Коментувати
Світлана
Якщо знаєш, що не проходиш на бюджет, чи можна везти документи на контракт 27-31 липня у вуз?
ірина
Чи можна змінити пріоритети після того як заяви були подані та опрацьовані вишами?
Світлана
Для ірина: ні.зміни можна робити, коли ще є статус зареєстровано в єдиній базі, тоді можна відмінити заяви і подати знову.
Коментувати
Олена
Чим відрізняються позначки "зареєстровано в НЗ і "заеєстровано" на сайті Освіта.UA в рейтинговому списку абітурієнтів .
Ирина
Ирина-1 Здравствуйте, мой сын Гражданин Грузии. Среднее образование он получил в Грузии. 2 года назад он переехал на Украину и получил Посвидку на постийне проживання. Он хотел продолжить образование в ВУЗе Киева, но столкнулся с проблемой. Оказывается, поступить как иностранец он не может, потому что у него Посвидка. И должен сдавать ЗНО. Обьясните, пожалуйста-КАК может сдать ЗНО иностранец, получивший образование на другом языке? Когда, украинцы, проучившиеся 11 лет сталкиваются с трудностями на этих экзаменах. Или, почему он не может поступить, как иностранец? Если Посвидка не приравнивается к Гражданству, т. е. не дает ПРАВА учавствовать в выборах, служить в Армии, брать кредиты в банках... и т. д. То, почему люди, имеющие Посвидку должны поступать в ВУЗ, на Правах Граждан Украины? Может нужно как-то откорректировать законы в Образовании?... Куда и к кому обращаться по этому вопросу.. Звонила по телефону Министерство Освиты ДВАЖДЫ-один раз ответили, что МОЖЕТ поступать, а ВТОРОЙ раз-сказали- НЕ МОЖЕТ... Где искать КОМПЕТЕНТНЫЙ ОТВЕТ на данный вопрос?.. Спасибо
989
Для Ирина: А Ви не дзвоніть, а пишіть офіційний запит аби вказали згідно якої процедури іноземний громадянин, який має посвідку на постійне проживання (яке не робить його громадянином), має вступати на навчання до вишів України. Але все це слід було затівати раніше. Термін відповіді - 1 місяць.
Ирина
Спасибо...
Игорь
Для Ирина: позвоните в приемные комиссии приличных вузов - универ Шевченка, КПИ, Могилянку, возможно там подскажут. Если без ЗНО никак, то можно поступить без ЗНО в МАУП, универ Бугая, или другой частный вуз, где есть подобные программы. Там вас оформят заочно на первый курс в польский или латвийский партнерский вуз, с переводом на второй курс уже в Украине.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня,чи можна подавати заяву на контракт в мед,якщо з третього предмету не хватає 3 бали до 150,а конкурсний бал 165?
Влад
Для Вікторія: ні
Коментувати
максим
Добрий день подали 7 заяв дві скасували самі не проходимо по кількості балів ( мед) хочемо додати ще дві заяви чи можливо на вибрану професію тільки ще в інший город
zzz
Для максим: на бюджет вы уже исчерпали свои 7 заяв? тогда можете подавать на контракт сколько угодно и куда хотите
Коментувати
абітурієнт
доброго дня.коли потрібно везти документи до вузів у паперовому вигляді?до якого числа,і чи потрібно взагалі?
Влад
Для абітурієнт: з 26 по 31 липня на бюджет. На контракт ЗВО встановлюють самі. Дзвоніть і питайте.
Коментувати
Unkbow
Добрий день! Возник такой вопрос: я подал 7 заяв и прохожу на бюджет у 3 вуазх, мне с них позвонят и скажут? Или если я пройду в на бюджет в один вуз , то в остальных уже не участвую в конкурсе?
Сосед
Для Unkbow: ты пройдешь только в один вуз! в кабинете будет написано: РЕКОМЕНДОВАН, на сайте вуза еще посмотри. Вези документы. звонить не будут, делать им нечего.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!