Osvita.ua Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Добрий день!При подачі заяв на медичні спеціальності конкурсні пропозиції відсутні.Чому?
Zorro
Для Ольга: надо подавать на магистра. А вы скорее всего выбираете бакалавр
Ольга
Дяку!
Коментувати
Ольга
Доброї пори доби , скажіть будь ласка , математика 140,біологія 189 чи можемо ми пройти на контракт - 222 МЕДИЦИНА
Zorro
Для Ольга: уточните в приемной ком. Но скорее всего у вас даже документы не возьмут. По математике надо иметь минимум 150 в мед
Галина
Для Ольга: Ні. З математики має бути мінімум 150
Коментувати
Андрій
Підскажіть будь ласка, немає статусу допущено до конкурсу вже 5 день не рахуючи вихідних в чому може бути причина?
Алексей Поляков
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ВИЩУ ОСВІТУ Просимо переглянути та вимагаємо від членів фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ та ЄВІ перерахування мінімальної кількості тестових балів (порогових), які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник https://petition.president.gov.ua/petition/66014... Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Алексей Поляков
Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Світлана
Якщо у вузі є конкурс на контракт, і абітурієнт не пройде на контрактну форму навчання на обрану спеціальність, яким чином можна подати документи і коли на іншу спеціальність або у інший вуз?
Коментатор
Для Світлана: всі заяви, на бюджет/контракт/денне/заочне, взагалі всі-всі — до 22 липня.
Світлана
заяви ми подали, але якщо не проходим на контракт по конкурсу на певну спеціальність, як ми зможем поступити на іншу в цьому році??
Влад
Якщо Ви подали всі заяви на одну спеціальність то ви їх подали в різні вузи, якщо вас не прийняли в одному. Хоча це дивно, на контракт беруть 90% всих, хто приніс документи... То понесете документи в інший.. Яка проблема? Деякі універи вже зараз приймають документи на контракт , дзвоніть і питайте. Подавайте заяви в декілька вузів, а не в один
Коментувати
Світлана
Якщо знаєш, що не проходиш на бюджет, чи можна везти документи на контракт 27-31 липня у вуз?
ірина
Чи можна змінити пріоритети після того як заяви були подані та опрацьовані вишами?
Світлана
Для ірина: ні.зміни можна робити, коли ще є статус зареєстровано в єдиній базі, тоді можна відмінити заяви і подати знову.
Коментувати
Олена
Чим відрізняються позначки "зареєстровано в НЗ і "заеєстровано" на сайті Освіта.UA в рейтинговому списку абітурієнтів .
Ирина
Ирина-1 Здравствуйте, мой сын Гражданин Грузии. Среднее образование он получил в Грузии. 2 года назад он переехал на Украину и получил Посвидку на постийне проживання. Он хотел продолжить образование в ВУЗе Киева, но столкнулся с проблемой. Оказывается, поступить как иностранец он не может, потому что у него Посвидка. И должен сдавать ЗНО. Обьясните, пожалуйста-КАК может сдать ЗНО иностранец, получивший образование на другом языке? Когда, украинцы, проучившиеся 11 лет сталкиваются с трудностями на этих экзаменах. Или, почему он не может поступить, как иностранец? Если Посвидка не приравнивается к Гражданству, т. е. не дает ПРАВА учавствовать в выборах, служить в Армии, брать кредиты в банках... и т. д. То, почему люди, имеющие Посвидку должны поступать в ВУЗ, на Правах Граждан Украины? Может нужно как-то откорректировать законы в Образовании?... Куда и к кому обращаться по этому вопросу.. Звонила по телефону Министерство Освиты ДВАЖДЫ-один раз ответили, что МОЖЕТ поступать, а ВТОРОЙ раз-сказали- НЕ МОЖЕТ... Где искать КОМПЕТЕНТНЫЙ ОТВЕТ на данный вопрос?.. Спасибо
989
Для Ирина: А Ви не дзвоніть, а пишіть офіційний запит аби вказали згідно якої процедури іноземний громадянин, який має посвідку на постійне проживання (яке не робить його громадянином), має вступати на навчання до вишів України. Але все це слід було затівати раніше. Термін відповіді - 1 місяць.
Ирина
Спасибо...
Игорь
Для Ирина: позвоните в приемные комиссии приличных вузов - универ Шевченка, КПИ, Могилянку, возможно там подскажут. Если без ЗНО никак, то можно поступить без ЗНО в МАУП, универ Бугая, или другой частный вуз, где есть подобные программы. Там вас оформят заочно на первый курс в польский или латвийский партнерский вуз, с переводом на второй курс уже в Украине.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня,чи можна подавати заяву на контракт в мед,якщо з третього предмету не хватає 3 бали до 150,а конкурсний бал 165?
Влад
Для Вікторія: ні
Коментувати
максим
Добрий день подали 7 заяв дві скасували самі не проходимо по кількості балів ( мед) хочемо додати ще дві заяви чи можливо на вибрану професію тільки ще в інший город
zzz
Для максим: на бюджет вы уже исчерпали свои 7 заяв? тогда можете подавать на контракт сколько угодно и куда хотите
Коментувати
абітурієнт
доброго дня.коли потрібно везти документи до вузів у паперовому вигляді?до якого числа,і чи потрібно взагалі?
Влад
Для абітурієнт: з 26 по 31 липня на бюджет. На контракт ЗВО встановлюють самі. Дзвоніть і питайте.
Коментувати
Unkbow
Добрий день! Возник такой вопрос: я подал 7 заяв и прохожу на бюджет у 3 вуазх, мне с них позвонят и скажут? Или если я пройду в на бюджет в один вуз , то в остальных уже не участвую в конкурсе?
Сосед
Для Unkbow: ты пройдешь только в один вуз! в кабинете будет написано: РЕКОМЕНДОВАН, на сайте вуза еще посмотри. Вези документы. звонить не будут, делать им нечего.
Коментувати
Хитрый
А можно ли подать документы на рекомендованный бюджет, дождаться приказа, а потом подать на рекомендованный контракт в другой ВУЗ? А то вдруг на контракт не попадёшь, то чтобы бюджет не терять?
Влад
Для Хитрый: а ти думаєш що тобі так швидко віддадуть документи? Ти так і на контракт можеш не попасти, поки їх чекатимеш. На контракт беруть усих. Якщо в тебе такі високі бали, що можеш пройти на бюджет. Значить на контракт точно візьмуть. А ще, ти забереш бюджетне місце у дитини, яка дійсно цього потребує.
Хитрый
Ага. Заберу. На то и конкурс придумали чтобы один у другого забирал. Со своими моралями ты не по месту.
Сосед
если будет уже приказ на зачисление, то доки забрать сложнее. придется за них "побороться"
Коментувати
Ткаченко Елена
Добрый день!У моего сына в рейтинге отсутствуют балы за творчий конкурс!Конкурс пройден.Балы забыли внести? Что делать?Академия музыки им.Глиера. Ткаченко Михаил Анатольевич.025 музыкальное искуство, духовые инструменты бакалаврат.
989
Для Ткаченко Елена: заспокойтесь. Всім все внесуть. Ще є час.
Коментувати
Ганна
Добрий день.В особистому кабінеті вступника зазначено :Згідно даних Єдиної бази Вас ідентифіковано як призера (особу, нагороджену дипломом І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019 року з базових предметів або як призера III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України 2019 року. Додаткові бали до конкурсного балу Вашої заяви вносить в Єдиній базі представник приймальної комісії закладу освіти, до якого подано заяву. Але сканкопії диплама МАН не вимагає завантажити і при подачі заяви-віконця для внесення 10 балів,чи віконця щоб вказувало на участь в МАН немає.чи обов’язково їхати до приймальної комісіі?Самостійно вказати наявність додаткових балів в єл.вигляді немає?
...
Для Ганна: приймальні комісії самостійно внесуть, у них є всі ці дані. Щоб перевірити, подивитеся списки рейтингові через добу після того, як з’явиться статус "допущено".
Коментувати
Юлия
Доброго времени суток. Скажите , какие вступительные экзамены сдают абитуриенты для поступления на профессию 013? И нужно ли их сдавать. Помогите пожалуйста, не могу найти эту инфу(заранее спасибо.
989
Для Юлия: А чому вступні іспити? Ви на який освітній рівень вступаєте? Чому не за результатами ЗНО?
Юлия
Я поступаю на 1 курс. Нужно ли сдавать вступительные? или можно основываться на сертификат ЗНО?
Юлия
Для 989: Я поступаю на 1 курс. Нужно ли сдавать вступительные? или можно основываться на сертификат ЗНО?
Коментувати
Алёна
Добрый день! При регистрации выдаётся ошибка 1.2. Что предпринимать в этом случае?
Ірина
Доброго дня! якщо дитина пройшла на держбюджет і до 31,07,2019 подала оригінали документів. Чи має право вона забрати оригінали 03,08,2019 (третя хвиля оприлюднення результатів вступу на контракт в УКУ) і завести їх в Український католицький університет?
989
Для Ірина: можете зразу прибрати бюджет і вступати в УКУ. Навряд чи буль-який комерційний виш набирає ліцензійний обсяг. Більшість хоче навчатись безкоштовно і зі стипендією. І лише ті кому немає куди діти гроші або в кого дуже низькі бали і вони не можуть розраховувати на бюджет бажають навчатись на контракті. Подивіться результати вступної кампанії 2018 року
Ірина
Для 989: ви подивіться рейтингові списки 2019 в УКУ, а тоді робіть висновки про низькі бали. А конкретної відповіді на запитання від Вас я не отримала...
Ірина
Для 989: https://vstup.ucu.edu.ua/bakalavrat/rejtyngovi-spysky-vstupnykiv-na-bakalavrat/rejtyngovyj-spysok-na-programu-kompyuterni-nauky/
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!