Osvita.ua Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Подскажите пожалуйста, можно ли уже 26-го нести в ВУЗ документы, как только придёт рекомендация, стоит ли ехать уже тогда в надежде что оно придёт не вечером?
Влад
Для Володимир: можна
Коментувати
Михайло
якщо я пройшов в усі 7 вузів на бюджет ,то я можу вибирати вуз в який я піду чи ні ?
нап
Для Михайло: Говорили-балакали, сіли та й заплакали!
Комментатор
Сонечко, тобі дадуть лише одну рекомендацію! В один ВНЗ!
Коментувати
Юлія
Доброго дня! Якщо не набралася група в коледжі 1-2 людини(контракт) чи можуть розформувати таку групу через малу кількість людей?
Комментатор
Для Юлія: в ВУЗах учат студентов прилюбом количестве людей. Например. в этом году в Могилянке учится 4 археолога. Лучше уточните в приемной комиссии
Коментувати
Андріц
Чи можу я подати і 7 заяв на бюджет, і додадаткові на контракт . Чи треба обрати один варіант ?
Влад
Для Андріц: можна
Коментувати
Марія
Як дізнатися рейтинг вступних випробувань з певним нахилом якщо в загальному лише початкова освіта
Мирослава
Доброго дня . Чи можу я після успішної подачі заяви(пише допущено) на певний факультет, скасувати цю заяву і подати нову заяву на цей ж самий факультет?
Влад
Для Мирослава: ні. Втратите пріоритет. Якщо на контракт, то можна
Мирослава
А нову заяву на цей ж факультет з іншим пріоритетом можна подати?
нап
Можна, якщо ще не вичерпані всі пріоритети.
Коментувати
Денис
Чому позвонили з унiверу та сказали нести документи якщо ще не оголошенi результати вiдбору?
Влад
Для Денис: на контракт дзвонять в багатьох вузах і тим, хто явно не проходить на бюджет. Якщо Ви подавали на бюджет. Можете чекати 26.
Влад
Для Денис: Влад Для Денис: на контракт дзвонять в багатьох вузах і тим, хто явно не проходить на бюджет. Якщо Ви подавали на бюджет. Можете чекати 26.
Денис
Я подавав на контракт. Тобто якщо позвонили то я 100% на контрат пройшов чи що?
Коментувати
Світлана
Доброга дня. Підкажіть, чому не збільшили державне замовлення на такі спеціальності як, наприклад, біотехнології та біоінженерія та біомедична інженерія? Адже Міністерство освіти і наки поінформувло про збільшення держзамовлення на ці та деякі інші спеціальності у 2019 роц.
Юля
Підкажіть, будь ласка, от я подала документи в електронному виді, то мені треба в ЧМА везти ще якісь документи. Якщо так, то які і до якого числа? Наперед дякую
Влад
Для Юля: в паперовому вигляді повезете з 26 числа по 31, якщо отримаєте бюджет, а на контракт в усіх вишах по різному приймають, на сайті кожного вишу це написано, на контракт є що і зараз приймають
Коментувати
Дмитро
Якщо я відміню заявку з 3 пріоритетом, заявка з 4 пріоритетом стане 3 чи залишиться 4, а 3 пріоритет буде втрачено???
Влад
Для Дмитро: вона залишиться 4, але системою читатиметься як третя
Коментувати
Татьяна
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, уже 4 дня статус заявления "Зареєстровано", на другие заявления, поданные в тот же день статус "допущено". Звонили в ВУЗ, они сказали что не имеют к нам никаких уточнений. Считаемся ли мы допущенными до конкурса и когда изменится статус?
Мирная Акция Протеста
https://petition.president.gov.ua/petition/65934?fbclid=IwAR0i5saWpueo1yFPtyYU4UkXxE3xyH5N9cbmY3TDFhCSFuJPDuKw8U3QZcU
Александра
Скажіть будь ласка, дитина учасника бойових дій має 142 бали з математики,162 з хімії,174 з біології хоче навчатися на стоматології. Чи може дитина учасника бойових дій, вступивши на контрактну форму навчання, бути переведена на бюджетну?
D
Для Александра: з математикою 142 бали на стоматологію не вступите. Хіба МАУП, там беруть без ЗНО. Наступного року перездасть математику чи фізику і вступить на контракт. Якщо пільги будуть такі ж, як цього року, то за наявності вільних бюджетних місць можуть перевести. Але треба мати все одно високі бали, бо переведуть найкращих.
Z
Для Александра: у дитини навіть не приймуть документи, бо з профільних предметів треба мати хоча б 150 балів
Александра
Дитина здавала хімію,поріг 150 подолала. Вона може навчатися на контракті, адже там біологія, математика або хімія.Чи може вона бути переведена протягом 1 курсу на додаткове бюджетне місце?
Коментувати
_sh3dowx_
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, на іноземному документі обов’язково має бути апостиль коли подаємо документи на вступ у вищий навчальний заклад? Чи є якийсь термін після вступу? Дуже важливо. Дякую
Я
Для _sh3dowx_: сложный вопрос. Вам лучше обратиться в приемную комиссию. Здесь вам вряд ли ответят. Ситуация не типична Тут все свои
Z
Точно знаю, что когда наши подают документы за границу, то уже с апостилем
_sh3dowx_
Спасибо ???? получаю разные ответы, может кто знает ????
Коментувати
Світлана
Якщо знаєш, що не проходиш на бюджет, чи можна везти документи на контракт 27-31 липня у вуз
Влад
Для Світлана: звісно можна, бо вже будуть результати 26
Коментувати
Андріана
доброго дня, у мене вже четвертий день вибиває помилка коли я подаю заяву на вступ. "поточна дата менша за дату початку прийому заяв обраної конкурсної пропозиції" що робити ?
D
Для Андріана: ви вибираєте ступінь Бакалавр?
989
Для Андріана: перевірте налаштування комп’ютера. Яка там дата?
Андріана
так. дата правильна
Коментувати
Оксана
Добрый день! Если не проходишь на бюджет, то на контракт возьмут в любом случае? Главное в первых рядах привезти документы? Верно? Или на контракте тоже есть свой конкурс? Волнуемся, так как на сегодняшний день на нашу специальность подано много заявлений, а на контракт возьмут всего 40 человек. Спасибо за ответ)))
Я
Для Оксана: на самом деле на контракт тоже конкурс. Но очень редко желающих больше чем мест. Берут всех. Посмотрите прошлый год были ли места заполнены. И не волнуйтесь
Дядя Боря
В топовых ВУЗ-ах и на контракт конкурс. Потому человек и спрашивает. Я думаю, что "в первых рядах" фокус не пройдёт. Документы берут до 31 июля и на бюджет и на контракт. И 1-3 августа после бюджета (то что осталось) разыгрывается контракт из того что привезли. По идее на оставшиеся контрактные места можно до 30 сентября довозить. Но это если они будут. Т.е. скорее всего до 31 июля Вы привозите док-ты и ждёте ответ до 3 августа.
Коментатор
Для Оксана: Схема приблизно така: 1.08 оприлюднюють рейтинговий список контрактників, в умовах написано, що наказ про зарахування ДО 12 серпня. Але!, ніхто не буде чекати 12 числа, бо то нікому не потрібно. Якщо хтось вже приніс оригінали до 1.08, та їх кількість виявиться менша за наявні місця, то їх зарахують вже 02.08. А потім будуть робити накази до зарахування хоч щодня, якщо будуть приходити люди з оригіналами документів. І тільки у випадку, коли оригіналів документів на 01.08 (чи якусь дату пізніше) виявиться більше за максимальну кількість контрактних місць, то між ними буде конкурс, бо краще взяти абітурієнтів з більшими балами, га? Ті абітурієнти що зараховані не беруть участь в конкурсі пізнішими датами. Інакше абітурієнти розбіжаться.
Коментувати
Віта
Доброго дня!Підкажіть,якщо дитина подала документи в коледж і здала іспити,але група ненабралася чи можна перевестися в інший коледж?( по переводу дитина так і залишаеться на державному,чи йтиме на контракт) заздалегідь дякую!
Галина
Для Віта: Як можна перевестись із закладу де Ви не вчитесь. Будь-які переведення допускаються лише після закінчення 1 курсу. Вам треба заново вступати в інший заклад. Між закладами не існує взаємозарахунку іспитів. до речі хіба набір в коледжі вже закінчено? У Вас же має бути ще час вступити до іншого закладу?
Я
Галина, не пишите ерунду. Нет такого понятия-группа не набралась. Сколько будет студентов,столько и будут учить. У нас в Могилянке есть группы по 4 студента(на магистерские) а один год было всего 2 биолога. Учили такую группу
Галина
Для Я: Я дурню не писала. Про групу писала автор питання - Віта! Академія і коледж - то різні речі. там геть інші нормативи
Коментувати
Світлана
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, скасувати заяву можна тільки до 22 липня, чи можливо й пізніше?
Zorro
Для Світлана: все заканчивается 22
Коментувати
Валентина
Доброго ранку. Скажіть, будь ласка, чи можливий перевід з Миколаівського філіалу з бюджета до вас в університет теж на бюджет. Якщо так, то після якого курсу і що треба для цього? Дякую.
Zorro
Для Валентина: не знаю кому вы пишете, но отвечу-переводиться можно после первого курса(второго и тд). После сессии. Надо чтобы было свободное бюджетное место
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!