Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Если абитуриент- сын участника ато подал электронное заявление на бюджет, но не проходит- не хватит 5 балов. 27 июля отнести в вуз оригиналы документов. Что ещё нужно сделать, чтобы перевели на бюджет ? Написать какое- то заявление на перевод?Где фиксируется, что абитуриент- сын участника ато?
Влад
Для Ирина: дзвоніть в приймальну комісію і питайте, які потрібні ще вам донести документи. На бюджет можуть перевести якщо хтось звільнить бюджетне місце, але цього може і не бути. Переводять з контракту на вакантне місце і дитина бере участь в конкурсі серед інших пільговиків. Якщо в іншого пільговики бал буде вищий, переведуть його
Z
Для Ирина: когда будете оформлять контракт надо предоставить справку что сын АТОМНО. Его переведут на бюджет, если будут вакантные места
Z
Для Ирина: АТО*
Коментувати
Елена
Добрый день, когда будут хоть какие-то результаты о поступление, с 22июля ничего не изменилось ?
Коментатор
Для Елена: у давно визначені терміни http://osvita.ua/consultations/bachelor/19477/
Коментувати
Антон
Здравствуйте! Как я могу указать в электронном кабинете свою квоту? Или мне нужно подавать документы по собеседованию в другом городе?
D
Для Антон: це ви питаєте для вступу наступного року? Умови вступу частково змінюються кожного року, і будуть затверджені десь у жовтні. А на цей рік з квотами ви спізнилися.
Коментувати
Еліна
Мій син має офіційний статус переселенця з 2014 року. Закінчив сільську школу, але один з вишів не застосував сільський коефіцієнт. Що нам робити в цьому випадку.
Олександр
І все таки. Чому різні вузи по різному пропонують контракт? Я маю на увазі в різні терміни. Одні говорять везіть хоч вчора бо можете не встигнути, інші говорять треба дочекатися 27 числа ( конкретно той вуз, куди ми саме більше хочемо). Як би самому себе не обманути? Порадьте будь ласка, що робити????
рлдщ
Для Олександр: Просто подивіться списки зарахованих минулого року в тих вузах і все зрозумієте.
Влад
Робіть так як кажуть в тому вузі, куди ви понесете оригінали. Навіщо вам як роблять в різних вузах?
Коментатор
Для Олександр: Раніше, ніж 01.08 наказ про зарахування на контракт не може бути зроблений — ЄДБО не дасть цього зробити, а всі накази робляться в ній. Різниці немає, що зараз, що з 27 липня. З 27 липня просять, бо то буде паралельно з бюджетниками, щоб зараз (22-26 липня) не займатись цим.
Коментувати
фінс
До 29 липня триває набір на молодшого спеціаліста. ПБМК шукайте контакти в мережі. Допомагаємо працювати з електронним кабінетом.
Ліна
Доброго дня,підкажіть,якщо подати на бюджет(1 пріоритетність) і подати комерційні заяви,чи скасуються комерційні заяви,якщо я все-таки потраплю на бюджет?(бо можливо я передумаю)
Влад
Для Ліна: не скасуються
Коментувати
Наталя
Підкажіть будь ласка, чи можна з результатами вступних іспитів одного коледжу вступати в інший у другому регіоні
Настя
Скажіть будь ласка,якщо на бюджет 1 місце,і людина відмовилася від від нього,чи зможу я зайняти його місце (стою 2 в рейтингу)
...
Для Настя: якщо людина скасували свою заяву, то є така можливість. Якщо не скасувала, і їй нададуть бюджет, а вона ним не скористається, то вакантне місце віддадуть пільговику.
Коментувати
Artem
ПІДСКАЖІТЬ,чому статус електронної заяви яка подана ще 18.07.2019 "зареєстровано у навчальному закладі" немає ніяких змін,тобто допущено,не допущено.
Комментатор
Для Artem: ще обробляють у приймальнїй комісії. Не астигають
Коментувати
Мама стурбована
Дуже смішно!!!! Гарячі лінії в суботу і в неділю не працюють !!! В кабінеті статус всіх заяв - допущено. А чому не видно по абітпошуку, по списках у вузах? Подавали ще в четверг.
Влад
Для Мама стурбована: напишіть який універ, прізвище і спеціальність. Вступаєте після школи?
Мама стурбована
rivnenove@ukr.net
мама
пошук не працює, але у списках познаходили
Коментувати
Юрій
Доброго дня, телефонували з університету, сказали, що прохожу на бюджет(він 3 впріорітеті),якщо хочу на бюджет потрібно за тиждень (до 26)привести документи. Питаю:" так рейтингові списк будуть аж 26,ні?". У відповідь - "якщо ми наберем 70" своїх людей" на бюджет, то якшо ви будете 71, які завезли нам заяви - не пройдете"
Z
Для Юрій: бред. Если у вас в кабинете будет статус»Рекомендовано до зарахування» ка к они могут вас не принять?!
Комментатор
Для Юрій: может, все-таки речь шла о контракте?
Коментувати
Володимир
Подскажите пожалуйста, можно ли уже 26-го нести в ВУЗ документы, как только придёт рекомендация, стоит ли ехать уже тогда в надежде что оно придёт не вечером?
Влад
Для Володимир: можна
Коментувати
Михайло
якщо я пройшов в усі 7 вузів на бюджет ,то я можу вибирати вуз в який я піду чи ні ?
нап
Для Михайло: Говорили-балакали, сіли та й заплакали!
Комментатор
Сонечко, тобі дадуть лише одну рекомендацію! В один ВНЗ!
Коментувати
Юлія
Доброго дня! Якщо не набралася група в коледжі 1-2 людини(контракт) чи можуть розформувати таку групу через малу кількість людей?
Комментатор
Для Юлія: в ВУЗах учат студентов прилюбом количестве людей. Например. в этом году в Могилянке учится 4 археолога. Лучше уточните в приемной комиссии
Коментувати
Андріц
Чи можу я подати і 7 заяв на бюджет, і додадаткові на контракт . Чи треба обрати один варіант ?
Влад
Для Андріц: можна
Коментувати
Марія
Як дізнатися рейтинг вступних випробувань з певним нахилом якщо в загальному лише початкова освіта
Мирослава
Доброго дня . Чи можу я після успішної подачі заяви(пише допущено) на певний факультет, скасувати цю заяву і подати нову заяву на цей ж самий факультет?
Влад
Для Мирослава: ні. Втратите пріоритет. Якщо на контракт, то можна
Мирослава
А нову заяву на цей ж факультет з іншим пріоритетом можна подати?
нап
Можна, якщо ще не вичерпані всі пріоритети.
Коментувати
Денис
Чому позвонили з унiверу та сказали нести документи якщо ще не оголошенi результати вiдбору?
Влад
Для Денис: на контракт дзвонять в багатьох вузах і тим, хто явно не проходить на бюджет. Якщо Ви подавали на бюджет. Можете чекати 26.
Влад
Для Денис: Влад Для Денис: на контракт дзвонять в багатьох вузах і тим, хто явно не проходить на бюджет. Якщо Ви подавали на бюджет. Можете чекати 26.
Денис
Я подавав на контракт. Тобто якщо позвонили то я 100% на контрат пройшов чи що?
Коментувати
Світлана
Доброга дня. Підкажіть, чому не збільшили державне замовлення на такі спеціальності як, наприклад, біотехнології та біоінженерія та біомедична інженерія? Адже Міністерство освіти і наки поінформувло про збільшення держзамовлення на ці та деякі інші спеціальності у 2019 роц.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!