Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Святослав
Кинув заявку у Банківській університет Львова (сам проживаю у Львівській області,а РК не зарахували
Ольга
З п’яти поданих (14.08.20) заяв одна досі зі статусом "зареєстровано в закладі освіти", решта "допущено до конкурсу". Звернулись в заклад освіти(19.08.20) - чекайте, до 22.08 допустимо, пояснення- не встигають обробляти заяви... На сьогодні ситуація не змінилась, заява не допущена до конкурсу. Як виправити ситуацію? Наскільки я зрозуміла, згідно з правилами, ми не можем скасувати заяву без втрати приорітету?
Ольга
Пiдкажіть, будь ласка, як абітурієнту самостійно розрахувати середній бал диплому по 20-бальній шкалі для вступу до магістратури? Подавала заяви на два факультети, і мій бал дещо відрізняється. Хотілося б самостійно перевірити.
Людмила
Статистика ЄДЕБО, щодо кількості вступників показує СКБ( середній конкурсний бал) - це прохідний бал на бюджет?
Влад
Для Людмила: ні. Це середній бал вступивших на цю спеціальність за минулий рік. Прохідний буде відомо 27 серпня
Коментувати
Анастасія
А якщо подавала заяву і сказано допущено до конкурсу,але сказано " Заява претендує, але не допущена до конкурсу на бюджет".То що з цим робити???
Влад
Для Анастасія: які у вас бали ЗНО і на яку спеціальність подавали?
Оксана
Мені теж цікаво
Оксана
В нас 143бали і подавали на туризм
Коментувати
Тетяна
Якщо ми подаємо на бюджет в університет але не проходим на нього, а проходим в інший, та ми все одно дуже хочемо там вчитись, як нам бути впевненим що саме нас візьмуть туди на контракт? Ми хвилюємось що можем залишитись без того і без іншого.дякую.
Влад
Для Тетяна: зазвичай на контракт беруть всих, хто приніс документи.Це на бюджет конкурс, а на контракт, аби гроші платили.
Тетяна
Для Влада.Якщо ВУЗ престижний, то й на контракт туди не просто попасти, кількість місць обмежена.тому й хвилюємось.
Коментувати
Артур
Если можно подавать 5 заявлений в ВУЗы, то сколько можно подавать электронных заявлений в колледжи? Всего одно?
Владислава
Якщо на спеціальність подано 5 заяв людей з квотами, вони всі будуть на бюджеті?
Артур
Для Владислава: на vstup.osvita есть данные об общем кол-ве бюджетных мест, в том числе максимальное кол-во бюджетных мест для квоты 1й и 2й.
Владислава
Значит, если максимальное кол-во бюджетных мест - 16, а максимальное кол-во бюджетных мест для квоты1 - 1, то с пяти человек с квотой только один поступит на бюджет?
Влад
Для Владислава: да
Коментувати
Oleg
Яка різниця між "фаховий молодший бакалавр" і просто "молодший бакалавр"? Наскільки я розумію "фаховий молодший бакалавр" це ПТУ а просто молодший бакалавр це вже перший рівень вищої?
Вікторія
Якщо подавати заяву після ПЗСО на спеціальність «Фаховий молодший бакалавр» пріоритетність враховується?
Галина
Подскажите пожалуйста в колледж поступать нужно здавать экзамены или нужно звонить или отводить документы
Тараненко Влад
Коли треба подати заяву на проживання в гуртожитку? ,
Олександр
Здравствуйте, а как подавать документы на специальность, где есть творческий конкурс? Творческий конкурс я проходил (на архитектора), но не могу понять куда вводить средний балл за этот творческий конкурс.
Сергій
Я випадково скасував заяву на вступ(без права подання нової заяви з такою самою пріоритетністю). Чи можливо подати нову заяву на цю ж спеціальність ? Заяву було подано на контракт, і нову теж хочу подати на контракт
Гість
Для Сергій: на контракт пріоритетності немає. Тому подавайте, ви нічого не втратили
Коментувати
Анастасия
Здраствуйте, подскажите почему если я подала заявку в Черниговский политехнический на контракт первая у меня статус Зареєстровано в ЄБ . А все остальные уже допущены .
Влад
Для Анастасия: статус змінеться ще
Леся
Так, потрібно подавати на магістр
Коментувати
Світлана
Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів _ це вибиває вже 3-тій день при подачі заяви. Що робити?
Ксенія
Підкажіть будь ласка, може хтось знає як бути зі зміною прізвища? Атестат виданий у 2012році на дівоче прізвище, у 2016 прізвище було змінено, паспорт і сертифікат ЗНО виданий з новим прізвищем, але в рейтингових списках ЗВО чомусь фігурує старе? В електронному кабінеті немає можливості додати свідоцтво про шлюб, хоча при реєстрації на зно я його додавала і сертифікат ЗНО виданий правильно, на теперішнє. Як виправити ситуацію? Чи це вже при подачі оригіналів в самому ВУЗі представляти свідоцтво про шлюб?
Влад
Для Ксенія: дзвонити треба в приймальну комісію і подавати документи в паперовому вигляді
Коментувати
Наталія
Добрий день, при подачі заяви в електронному кабінеті з’являється запис :"Заборонено подавати заяву на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів". Що це означає і що робити?
Юлия
Добрый вечер, подскажите, пожалуйста, вчера мой сын бвл в рейтинге, а сегодня его фамилии там нет, что это значит и что делать? В электронном кабинете заявление зарегистрировано и написано допущен.
Влад
Для Юлия: який ВНЗ, спеціальність і прізвище? На бюджетну чи відкриту пропозицію подав?
Коментувати
Надія
Хочем поступати на сп. Гірництво у КПІ але не проходили підготовчі курси, як вирахувати середній бал.
Влад
Для Надія: не середній бал, а конкурсний. Зайдіть на сайт vstup.osvita.ua, знайдіть свою спеціальність, складові балу, там побачите які коефіцієнти на кожне зно треба помножити. Додайте результати. Це і буде конкурсний бал. При подачі заяви система сама його розраховує
Надія
Дякую’
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!