Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александра
Это окончательный результат ?Почему написано, что в вузе 12 бюджетных мест, а занято только 3??
zzz
Для Александра: окончательный. Вуз мог принять 12 бюджетников. Но по баллам прошли только 3.А остальных слишком низкие баллы
брро
Для Александра: потому что широкий конкурс, в этом году много людей с высокими баллами не поступили
Коментувати
Інна
Хто знає, чи вузи забирають оригінал атестату чи лишається на руках? Рекомендовано на бюджет >)
Марта
Для Інна: Щойно здала. Забирають атестат і додаток до нього.
Коментувати
Яна
На спеціальність 45 бюджетних місць, зайнято лише 6, чому так? Навіщо тоді було робити пріоритетність? Якщо ти досі допущений, чи є шанс вступити в другу хвилю?
Маша
Для Яна: хвиль немає 5 років.
zzz
Только 6 человек пришли по баллам.остальные имеют слишком низкие баллы.
Василь
Может, подскажете, в каком ВУЗе прибавилось хоть одно место из 39?????
Коментувати
Данил
Підкажіть, будь-ласка, подав заяву до ВНЗ на бюджет, подивився на сайті(не рекомендовано на бюджет). Хоча написано, що бюджетних місць - 5. Конкурсний бал достатньо високий(177). Так чому не взяли на бюджет? Хоча максимальна к-сть бюджетних місць - 5.(нікого з 144 заяв, не обрали на бюджет).
Retro
Для Данил: Значит для выбранной вами специальности в широком конкурсе проходной балл выше, чем 177 и все бюджетные места ушли в другие вузы.
Коментувати
Погранична Віка
Скажіть будь ласка, якщо до сьогодні статус в ел.кабінеті так і нк змітився, то насті на контракт не зараховують?
Влад
Для Погранична Віка: на контракт буде рекомендація 1 серпня, але не гайте часу і везіть куди хочете вже зараз документи
Коментувати
Тетяна
Підкажіть, будь-ласка, "не рекомендовано до вступу на бюджет" це остаточний вирок, чи можливі якісь зміни?
Іванна
Для Тетяна: контракт
Retro
Изменений не будет
Коментувати
Юлія
Добрий ранок. Підкажіть, будь ласка, яке є пояснення ситуації- абітурієнт із конкурсним балом 182.5 і без вказаних квот отримав рекомендацію на бюджет, в той час як інший абітурієнт із балом 191.5 не отримав рекомендацій ні на цю ж спеціальність у цей самий університет, ні в жоден інший?
Іванна
Для Юлія: взяли зависоку планку. В кожній виші свої коефіцієнти. Також враховують пріоритет заяви.
Юлія
Для Іванна: Але вони в одному списку- той у кого 182.5 має пріоритет 3, а інший- пріоритет 1
Іванна
Квоти?
Коментувати
Олександр
Підскажіть, на контракт коли можна оригінали документів подавати. Написано у Львівському унів. ім.Франка до 5.08, а з якого старт. Нам 600 км. добиратись, потррібно з квитками вирішувати питання, а не зрозуміло коли можна везти.
Влад
Для Олександр: хоч завтра
user
Для Олександр: до 31.07 документи несуть бюджетники, після 18.00 остаточно з’ясується скільки лишилось місць для контракту = ліцензія - бюджет. З 01.08 мусять зробити список рекомендованих на контракт. Отже до 01.08 великого сенсу їхати немає, все одно наказ про зарахування не може вийти раніше цієї дати.
Влад
Деякі вузи вже 2итижні приймають на контракт, складаючи попередній договір. Поки він поїде, вільних місць не буде
Коментувати
Сергій
Доброго вечора. В ДУ"Львівська політехніка" на спеціальність 071 "Облік і ..." максимальна кількість на бюджет - 45 місць, а всього прийнято 21 буджетник. Хто той ліміт встановлює?
Лика
Для Сергій: места ушли в другие вузы для детей с более высокими баллами. Такая система - Широкий конкурс - места дают не вузам, а абитуриентам. И если высокий балл, то поступишь именно куда хочешь и место пойдёт за тобой в тот вуз. У вас там было написано: максимальное количество мест 45. Максимальное. А 21 потому, что только они преодолели пороговый балл.
Коментувати
галина
Добрый вечер , ребенок из зоны АТО набрал 162 бала почему у ребенка стоит не рекомендована на бюджет а у того кого меньше балов рекомендовано
Дотошный
Для галина: Не лукавьте. Такого не может быть. Значит те, кто ниже, рекомендован не на эту специальность, а на другую или в другой ВУЗ с другим приоритетом.
галина
Я поняла спасибо ,если 3 бюджетных мест а мы на 4 по балом и мы не прошли но указывали и контракт нас автоматом могут на контракт взять
Коментувати
Вова
Добрий вечір( не дуже добрий). Дайте відповідь будь ласка. Чому в мене пише «допущено», а в тих що нижче по рейтингу «рекомендовано на бюджет»? Куди звернутись щоб мати точну відповідь? Help
Комментатор
Для Вова: посмотрите внимательно. У них написано например Рекомендовано бюджет приоритет 5? По этому приоритету у них другая специальность и на неё они прошли. Проверьте
Дотошный
Для Комментатор: Просто каждый видит только то, что хочет видеть в обход элементарной логике.
Вова
А як взнати чи мене зараховано на бюджет?
Коментувати
Людмила
Чому в КНУБА ще немає результатів,а лише "зареєстровано в нз",як дізнатись чи є зарахувано на бюджет?
Мама
Як взнати результати раніше понеділка, якщо на сайтах іх ще немає в КНУБА, а написано "Зареєстровано в нз"?
Коментувати
Юлія
Добрий вечір.Чи можно вже писати заяву на контракт? Чи є якісь обмеження коли писати заяву?
Лика
Для Юлія: у більшості ВНЗ - можна
Дотошный
Для Юлія: Писать-то можно. Только юридически с Вами контракт могут заключить только после 1 августа. Отвезти документы сейчас - это просто отдать их на хранение в ВУЗ. Потом всё равно придётся ехать второй раз чтобы заключать договор. А если окажется, что по конкурсу Вы не прошли и на контракт, то Вам их просто вернут.
Влад
Юля, їдьте і подавайте документи, вузи і контракт дають скласти і оплатити, будете слухати дотошного, залишиться без контракту
Коментувати
Оксана
Чи можна вести документи завтра в Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки?
светлана
Результати повинні бути відомі до 18 00 а вже 19 15,чи можливо ,що вони ще сьогодні поміняються
Retro
Для светлана: результаты уже давно есть. Если ничего не поменялось, значит нет бюджета
Коментувати
Олексанлра
доброго дня.Я пільговик за квотою 1 .але мене не має в списках по квотах.я всі документи подавала в паперовому вигляді.чому так?
Па
Для Олексанлра: В ТОЧНОСТІ ЯК У ВАС
Retro
Зачисление квотников прошло уже. Если вы по карте не прошли ( мест на квоту меньше, чем льготников), то теперь ваши баллы в общем рейтинге
Дотошный
Для Олексанлра: Просто пильговиков больше чем квот. И это правильно. Раньше квот не было и в итоге дети с 200 баллами не могли поступить куда хотели.
Коментувати
Артур
Чому досі немає відповідей з вузів? Статус так і залишився "Допущено". Коли буде відома ця інформація??? Уже минула частина дня...
Коментатор
Для Артур: ну, лише ж частина, не весь день! Якої відповіді від вузів ви чекаєте, ви ставили їм якесь питання? Якщо ви про рекомендацію, то ЗВО нічого не вирішують, а чекають результати від ЄДБО. І ви мусите робити те саме.
Тетяна
Чому тут дивуватись- кожен рік одне й те саме. Не було такого щоб вчасно дали держ замовлення, завжди затримка.
Коментувати
Дарина
Добрый день, я пильговик, подала документы на державну форму, а мне сегодня позвонили и сказали, что я поступила на контракт, объясните почему так..
rrr
Для Дарина: А вы документы в бумажном виде подавали? И какая у вас льгота? По квотам?
комментатор
Для Дарина: Я вам советую не нервничать и подождать 18.00 ТОгда все будет ясно. Они всем звонят и приглашают на контракт, а вдруг вы поведетесь. Ждите
Дарина
В бумажном подавала, Квота - 1. Ну в списке рейтинга я на 2 месте.
Коментувати
Надія
Доброго дня! Якщо дитина буде зарахована на бюджет за 2 приорітетом і подасть документи до 31.07 то до конкурсу на контракт там де у нас був 1 приорітет але ми не пройшли на бюджет ми будемо допущені? Заяву окремо на контракт не подавали. І чи залишиться можливість потім перейти на бюджет за наявності вільних місць якщо ми заберемо документи з іншого факультету.Дякую .
Влад
Для Надія: Якщо вам дадуть бюджет на 2 пріоритет, то на перший можна подати на контракт. А якщо захочете перейти на іншу спеціальність з бюджету, то бюджет вам не дадуть
rrr
Для Надія: Как у вас все сложно))) Да, вы будете допущены на контракт. Заява на бюджет-она же и на контракт. Перевестись на свободные бюджетные места нельзя(или вы льготник?)Тогда уточните в ПК когда будете подавать документы. Есть один сложный момент - если в вузе №2 уже будет наказ на зарахування, то забрать документы будет сложнее. Это не ппросто сказать "отдайте" и отдадут. Вас надо будет уже отчислять из вуза. Через наказ. Это время и хлопоты. Советую уточнить все эти моменты В ПК.
rrr
Для Надія: Стоп. Я вас запутала. Еще раз: можете подавать документы в вуз №1. Если вы не льготник вас не переведут на бюджет. Уточняйте в ПК.
Коментувати
Неля
Скажіть будь ласка, якщо подзвонили з одного коледжу і зарахували на бюджет, то чи може інший коледж запропонувати бюджет?
Влад
Для Неля: ні
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!