Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Скажіть будь-ласка, чому вищій навчальний заклад, а саме - Вінницький національний технічний університет є ЕДИНИМ, який досить не спроможний виставити рейтингові бали вступників на магістратуру? На сайті "Вступ" таких даних немає. Вся Україна виставила бали ще вчора, а цей навчальний заклад, - ні, в них там що більше всіх роботи чи мають місце корупційні схеми?
Маряна
Скажіть чи можна ще подати документи на бакалавра, на основі молодшого спеціаліста на заочну форму навчання?
Ірина
Скажіть будь ласка, чи є різниця саме для студента навчатися на бюджеті за широким конкурсом або ж за фіксованим?
Влад
Для Ірина: немає
Коментувати
ГАЛИНА
Документи на бюджет подані приймальній комісії ще 27.07.209 зранку. До цього часу у вашій БАЗІ немає відмітки (+) про прийом оригіналів. Чи варто хвилюватися - завтра останній день подачі оригіналів ?
.
Для ГАЛИНА: Ні, не варто. Чекайте зміни статусу в електронному кабінеті 1 серпня.
Коментувати
Кобзєва Ірина
Для поступления на контракт действует ли рейтинг, или кто первый привёз документы, тот и поступил?
.
Для Кобзєва Ірина: Если это востребованная специальность, где гарантировано будут заняты все платные места, то рейтинг влияет, но если места каждый год остаются в большом количестве (это можно проверить, посмотрев списки поступивших за прошлые года и посчитав сколько мест было занято и сколько оставалось), то поступают в принципе все, кто привезут документы и подпишут контракт
Коментувати
Варіант
Свій допис, я написав не для тупих коментаторів, які не можуть тут дати нікому жодної розумної поради, а для тих людей, яких було обмануто. І на відміну від вас я читав правила прийому. Відповідно до чого пояснюю, вступники не подавали заяви до якогось віртуального пулу, а до конкретного вузу. Тепер простий приклад: у інститут А - 5 бюджетних місць (подано 20 заяв з високим рейтингом), а в інституті Б - 15 (подано теж 20 заяв - але з нижчими рейтингами), загальна кількість заяв - 40. Отримуємо такий результат: до конкурсу допущено 20 осіб із загального списку, при цьому в інститут А взяли - 5 (бо більше не можна), і в інститут Б - теж взяли 5 - (бо в решти нижчі бали, і вони не потрапили в загальний список). Тепер головне: цими правилами порушено конституційне право кожного отримати безкоштовну освіту - тому що вступник виконав вимоги інституту по прохідному балу - і має право навчатися в тому вузі де він потрапляє на бюджет.
989
Для Варіант: Насправді, бачила випадок коли у виш було рекомендовано більше осіб чим максимальний обсяг. Нажаль зараз цього вже побачити не можна, оскільки це був 2017 рік і список відкорегований за принципом зараховано чи ні, а зараховано менше, оскільки не всі з тих, хто був некомендований на бюджет подав оригінали документів. у 2017 році мій син подавав заяви на 2 спеціальності: 161 та 181. Вже не пам’ятаю за якою в Дніпропетровський хіміко-технологічний університет було рекомендовано на бюджет 25 осіб при максимумі 20. тому наспрвавді таке можливо. Просто абітурієнти, звіно ті які знають чітко ким хочуть стати, подають на одну спеціальність в різні виші. І якщо вони найкращі в загальному рейтингу, то все одно отримують бюджетне місце, якщо не за 1-м пріоритетом, де можа бути переповнений обсяг, то за 2-м або 3-м. тому не обманюйте себе, що вступають гірші лише тому, що вони обрали слабший виш.
Retro
В чем вопрос? Вы прекрасно разбираетесь в правилах, но продолжаете утверждать, что справедливость нарушена? Отнюдь, ребенок с высоким баллом не будет учиться в 1 вузе потому, что его балл недостаточно высок для этого вуза. Но он будет учиться во втором вузе или в другом, который поставил вторым приоритетом. Иначе можно было бы оставить в стране только топ-10 вузов
Коментувати
Тетяна
У мого сина загубився паспорт, новий в процесі виготовлення і буде готовий лише 03.08 коли статус "до наказу" в КВ буде виставлений. Ми здали оригінали документів в інститут (замість паспорта - довідка про вилучення документа і свідоцтво про народження). На сайті Освіта.Вступ мій син перший у рейтинговому списку зарахувань на бюджет (185 балів), зараз зявилася позначка + про отримання оригіналів документів закладом. Чи є це гарантією того, що втрачений паспорт не вплине на зарахування до навчального закладу. В приймальній комісії зараз навантаження і люди просто не в змозі надати правильної відповіді. Якщо хтось зустрічав подібну ситуацію, допоможіть порадою.
Влад
Для Тетяна: а про це в приймальній комісію чого було не спитати? Документи ж прийняли. Щось же вам казали, донести паспорт чи що?
Тетяна
Сказали щоб дивитися в кабінет вступника на статус і все... Ніяких пояснень. Я розумію, що в комісії працюють люди яким в ці дні важко, але і нам не легко розуміти що якісь паспорт може перекинути абіт. з гарними балами на контракт. І як я розумію після 01.08 нічого зробити неможливо в разі невдачі.
Коментатор
Для Тетяна: якщо позначка з’явилась, значить база прийняла документи і все буде гаразд.
Коментувати
Варіант
Доброго дня всім! Якщо хочете чогось добитися, то звертайтеся в МОН за роз’ясненнями. При розподілі бюджетних місць була закладена програмна помилка (умисно чи випадково), яка не враховувала рейтинг вступників на бюджетні місця по окремому вузу. Внаслідок чого дітей просто відсіювали, а бюджетні місця не заповнювалися взагалі.
Комментатор
Для Варіант: Уважаемый, прежде чем писать это все и позориться на всю Украину, почитали бы правила вступу и про Широкий конкурс что- нибудь. Хоть что- нибудь ...
Влад
Ще один всепропальщик. От ви перші і біжіть в МОН тупати ногами)
Коментувати
Катя
Чому Гайсинському медичному коледжу попередні роки давали бюджет, а цього року ні? І чому беруть на бюджет тих в кого низькі брали ,а в тих що високі неберуть?
989
Для Катя: У них є бюджет. Після 9 класу. після 11 вони набирають на 2-й курс. тобто дозаповнюють вільні місця. Якщо в них в минулому році були вакантні бюджетні місця на 2-му курсі, то вони могли брати на бюджет, а могли переводити відмінників-контрактників. Це їх право.
Коментувати
Віктор
Добрий вечір! Розясніть, будь ласка, як обирається рекомендований вуз, якщо згідно рейтинку дитина має гарні шанси (зно+вищий показник прохідного балу) в пріоритетних вузах 1 і 2, а вступив до 4 пріорітету, хоча там був 28 із 30. По даних Вашого сайту до вузів 1 і 2 він залишився в списках з написом рекомендовано до бюджету. Що робити там, хто незадоволений результатами?
Комментатор
Для Віктор: не может быть, что несколько рекомендаций на бюджет. Что у вас в кабинете? Рекомендация только одна! По 1-2 приоритету он не прошёл, т к его балл был слишком низкий для этой специальности.
989
Для Віктор: за 1-3 , він міх хоч і бути в лідерах списку, але мати бал нижчим ніж виявився прохідний по Україні. Деякі виші взагалі не отримали жодного бюджетного місця і ті, хто був там першими не пройшли на бюджет. А в виші з 4-м пріоритетом ваш бал був достатнім для вступу (може інша спеціальність з нижчим балом, може інші коефіцієнти зіграли роль) і там вам надали місце.
Коментувати
Світлана
Доброго дня. Моя донька дуже хотіла навчатися в Лінгвістичному університеті, тому подала заяви на дві спеціальності іспанська філологія та переклад. Бюджетних місць було вказано на переклад - 9, на філологію - 10 . З балами 189, 5 вона була в списку 6 і 7. Ми розраховували, що пройдемо на бюджет. Але у ВУЗ взяли двох дітей на переклад і трьох на філологію. Скажіть, як можна так обманювати ? Адже обираючи спеціальність і розставляючи пріоритети дитина довіряла даним на сайті? Розуміли, що можливо пройдуть не всі, але на такий результат не розраховували. Дитина напівсирота. Що можете порадити.
Retro
Для Світлана: можно только посочувствовать. Жаль, что вы не разобрались в правилах и обманулись в своих ожиданиях. На филологические специальности в топовые вузы, ещё и с редкой специализацией всегда поступить очень сложно. Либо контракт, либо через год пробуйте улучшить ЗНО и подать заявки в менее престижные вузы, возможно на другие специальности, где в целом больше бюджет
Оксана
Обманулись - это купили на рынке у бабки некачественный товар. А мы доверяли рейтингам, которые твердили, что хорошие результаты ЗНО и общий бал выше проходного. Мне кажется, что очень много недовольных, зачем эти рейтинги, эсли потом пишут, что не набрали балы, поэтому не прошли. В рейтинге была совсем другая иеформация.
Андрій
Для Оксана: сочувствую Вам. Дело не только в высоких баллах ЗНО. Если Вы подали документы на востребованную специальность,то естественно,что там будет достаточно высокая конкуренция. В этом году большее,чем в прошлом, количество детей поступает в ВУЗ в. Соответственно,чем большее количество умных детей,тем выше проходной балл.
Коментувати
галина
Кто может ответить почему ? ребенок из зоны ато ,поступал через освіту ,на горячей линиее сказали что автоматом ребенок поступает на бюджет и льготы ребенку ,в итоге не рекомендована на бюджет
Retro
Для галина: льготники должны подавать документы в бумажном виде ( не через сайт), чтоб можно было проверить льготу. Если вы это не сделали, то сейчас уже поздно осем-то говорить.
галина
ребенок ездил сам и подавал прям там в бумажном виде
галина
Для Retro: ребенок ездил сам и подавал прям там в бумажном виде
Коментувати
Анна
Доброго дня , скажіть будь ласка , що робити якщо ліцензійних місць на контракт 7 а я 8 у списках , чи можна відвозити оригінали зараз чи все ж таки чекати 01.08?
Retro
Для Анна: если мест мало, то позвоните в приёмную комиссию, что они готовы принять документы и везите оригиналы. Тут уж кто раньше приехал, тот может получить преимущество
Коментувати
Марина
І все ж таки незрозуміло,чому у рейтинговому списку №39 із сумарним балом 164,742 має напис Допущено/не рекомендовано на бюджет, а №41 з сумарним балом 162,240 має напис Допущено/рек .на бюджет за пріор.#1,а №43 з сумарним балом 160,992 має напис Допущено/рек .на бюджет за пріор.#5.???Поясніть логіку,будь ласка...
Влад
Для Марина: бал 164 не є прохідним для спеціальності, на яку ви подали. А діти з балом 162 і 160 пройшли на інші спеціальності по 1 і 5 пріоритету. Яке діло вам до них?
Марина
Та я не проти інших дітей,просто намагаюсь зрозуміти порядок зарахування.
Zzz
Эти дети прошли не на ту специальность, которую вы смотрите, а на другую, на эту у них баллов не хватило, а на другую хватило.
Коментувати
Лена
Скажите пожалуйста, может кто-то знает, что лучше, Мечникова или ОНМА? Заранее спасибо за ответ)
Оксана
Для Лена: лучше в чем?ОНМА готовит моряков и сопутствующие им специальности(морское право,и.т.д..)Мечникова..там многоспециальностей,но нет морских...И Мечниковп и ОНМУ отличные ВУЗы
Коментувати
Юлiя
Доброго дня! На бюджет не пройшла. Мiж двома ВУЗами ( контракт) ще не обрала. В одному кажуть везти документи уже завтра, а в другому , дочекатися 1 серпня. Може трапиться таке, що перший ВУЗ 1-го серпя скаже, що я трошки запiзнилася. В другому скажут, що вони мене не беруть. Дякую за вiдповiдь
Влад
Для Юлiя: звідки ми можемо знати, що і де Вам скажуть?
Zzz
Для Юлiя: я вам сочувствую. Это очень непросто. Идите туда, куда больше хочется и не сомневайтесь в принятом решении. Возьмут вас везде. С контрактом проблемно только в КПИ КНУ Могилянке. У остальных всегда остаются места. И потом на контракт тоже конкурс баллов. Если что можно добиться места.
Коментувати
Петро
Доброго дня. Чому в Дрогобичі в ДМТК щоб попасти на бюджет треба дати взятку в розмірі більше 10 тисяч грн ???
Zzz
Для Петро: поступайте в Могилянку! Без взяток
Retro
Вам может помочь ответить на этот вопрос только полиция
Коментувати
natalianagoga
Чому бюджетних місць за спеціальністю готельно-ресторанна справа у КНТЕУ (Київський національний торгівельно-економічний університет) вказано 47, а рекомендовано на бюджет лише 30? Куди звернутись з цим питанням?
Zzz
Для natalianagoga: Потому что только 30 детей имеют проходной балл. У остальных баллы невысокие и места ушли в другие вузы детям чей балл выше
Коментатор
Для natalianagoga: подивіться це відео https://www.facebook.com/watch/?v=2258364537523445 та знайдіть всі подібні, зрозумійте їх. Більше питань не має бути.
.
Для natalianagoga: тому що було вказано МАКСИМАЛЬНУ кількість бюджетних місць, а мінімум їх може бути хоч 0
Коментувати
Ольга
Мы положили оригиналы документов еще 25 июля,но в базе данных ЕДЕБО нечего не поменялось.Показывает,что лежат копии.Мы перезвонили секретарю комиссии,он сказал,что такого не может быть.Плиз,какие наши действия?
Retro
Для Ольга: тот, кто взял ваши документы, нарушил правила (либо вы сами его очень рьяно упрашивали это сделать). На бюджет вам это бы никак не помогло. Да и на контракт до сегодняшнего дня ещё рано было. Либо ищите, кому их отдали, и узнавайте, либо обновиться база и вы увидите + в графе с оригиналами
Ольга
С какой планеты вы приземлились?
Коментувати
zzz
Василий.вам же 45 лет. Вы могли бы разобраться с правилами и алгоритмами до начала вступу.Чего теперь орать?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!