Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Підскажіть, на контракт коли можна оригінали документів подавати. Написано у Львівському унів. ім.Франка до 5.08, а з якого старт. Нам 600 км. добиратись, потррібно з квитками вирішувати питання, а не зрозуміло коли можна везти.
Влад
Для Олександр: хоч завтра
user
Для Олександр: до 31.07 документи несуть бюджетники, після 18.00 остаточно з’ясується скільки лишилось місць для контракту = ліцензія - бюджет. З 01.08 мусять зробити список рекомендованих на контракт. Отже до 01.08 великого сенсу їхати немає, все одно наказ про зарахування не може вийти раніше цієї дати.
Влад
Деякі вузи вже 2итижні приймають на контракт, складаючи попередній договір. Поки він поїде, вільних місць не буде
Коментувати
Сергій
Доброго вечора. В ДУ"Львівська політехніка" на спеціальність 071 "Облік і ..." максимальна кількість на бюджет - 45 місць, а всього прийнято 21 буджетник. Хто той ліміт встановлює?
Лика
Для Сергій: места ушли в другие вузы для детей с более высокими баллами. Такая система - Широкий конкурс - места дают не вузам, а абитуриентам. И если высокий балл, то поступишь именно куда хочешь и место пойдёт за тобой в тот вуз. У вас там было написано: максимальное количество мест 45. Максимальное. А 21 потому, что только они преодолели пороговый балл.
Коментувати
галина
Добрый вечер , ребенок из зоны АТО набрал 162 бала почему у ребенка стоит не рекомендована на бюджет а у того кого меньше балов рекомендовано
Дотошный
Для галина: Не лукавьте. Такого не может быть. Значит те, кто ниже, рекомендован не на эту специальность, а на другую или в другой ВУЗ с другим приоритетом.
галина
Я поняла спасибо ,если 3 бюджетных мест а мы на 4 по балом и мы не прошли но указывали и контракт нас автоматом могут на контракт взять
Коментувати
Вова
Добрий вечір( не дуже добрий). Дайте відповідь будь ласка. Чому в мене пише «допущено», а в тих що нижче по рейтингу «рекомендовано на бюджет»? Куди звернутись щоб мати точну відповідь? Help
Комментатор
Для Вова: посмотрите внимательно. У них написано например Рекомендовано бюджет приоритет 5? По этому приоритету у них другая специальность и на неё они прошли. Проверьте
Дотошный
Для Комментатор: Просто каждый видит только то, что хочет видеть в обход элементарной логике.
Вова
А як взнати чи мене зараховано на бюджет?
Коментувати
Людмила
Чому в КНУБА ще немає результатів,а лише "зареєстровано в нз",як дізнатись чи є зарахувано на бюджет?
Мама
Як взнати результати раніше понеділка, якщо на сайтах іх ще немає в КНУБА, а написано "Зареєстровано в нз"?
Коментувати
Юлія
Добрий вечір.Чи можно вже писати заяву на контракт? Чи є якісь обмеження коли писати заяву?
Лика
Для Юлія: у більшості ВНЗ - можна
Дотошный
Для Юлія: Писать-то можно. Только юридически с Вами контракт могут заключить только после 1 августа. Отвезти документы сейчас - это просто отдать их на хранение в ВУЗ. Потом всё равно придётся ехать второй раз чтобы заключать договор. А если окажется, что по конкурсу Вы не прошли и на контракт, то Вам их просто вернут.
Влад
Юля, їдьте і подавайте документи, вузи і контракт дають скласти і оплатити, будете слухати дотошного, залишиться без контракту
Коментувати
Оксана
Чи можна вести документи завтра в Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки?
светлана
Результати повинні бути відомі до 18 00 а вже 19 15,чи можливо ,що вони ще сьогодні поміняються
Retro
Для светлана: результаты уже давно есть. Если ничего не поменялось, значит нет бюджета
Коментувати
Олексанлра
доброго дня.Я пільговик за квотою 1 .але мене не має в списках по квотах.я всі документи подавала в паперовому вигляді.чому так?
Па
Для Олексанлра: В ТОЧНОСТІ ЯК У ВАС
Retro
Зачисление квотников прошло уже. Если вы по карте не прошли ( мест на квоту меньше, чем льготников), то теперь ваши баллы в общем рейтинге
Дотошный
Для Олексанлра: Просто пильговиков больше чем квот. И это правильно. Раньше квот не было и в итоге дети с 200 баллами не могли поступить куда хотели.
Коментувати
Артур
Чому досі немає відповідей з вузів? Статус так і залишився "Допущено". Коли буде відома ця інформація??? Уже минула частина дня...
Коментатор
Для Артур: ну, лише ж частина, не весь день! Якої відповіді від вузів ви чекаєте, ви ставили їм якесь питання? Якщо ви про рекомендацію, то ЗВО нічого не вирішують, а чекають результати від ЄДБО. І ви мусите робити те саме.
Тетяна
Чому тут дивуватись- кожен рік одне й те саме. Не було такого щоб вчасно дали держ замовлення, завжди затримка.
Коментувати
Дарина
Добрый день, я пильговик, подала документы на державну форму, а мне сегодня позвонили и сказали, что я поступила на контракт, объясните почему так..
rrr
Для Дарина: А вы документы в бумажном виде подавали? И какая у вас льгота? По квотам?
комментатор
Для Дарина: Я вам советую не нервничать и подождать 18.00 ТОгда все будет ясно. Они всем звонят и приглашают на контракт, а вдруг вы поведетесь. Ждите
Дарина
В бумажном подавала, Квота - 1. Ну в списке рейтинга я на 2 месте.
Коментувати
Надія
Доброго дня! Якщо дитина буде зарахована на бюджет за 2 приорітетом і подасть документи до 31.07 то до конкурсу на контракт там де у нас був 1 приорітет але ми не пройшли на бюджет ми будемо допущені? Заяву окремо на контракт не подавали. І чи залишиться можливість потім перейти на бюджет за наявності вільних місць якщо ми заберемо документи з іншого факультету.Дякую .
Влад
Для Надія: Якщо вам дадуть бюджет на 2 пріоритет, то на перший можна подати на контракт. А якщо захочете перейти на іншу спеціальність з бюджету, то бюджет вам не дадуть
rrr
Для Надія: Как у вас все сложно))) Да, вы будете допущены на контракт. Заява на бюджет-она же и на контракт. Перевестись на свободные бюджетные места нельзя(или вы льготник?)Тогда уточните в ПК когда будете подавать документы. Есть один сложный момент - если в вузе №2 уже будет наказ на зарахування, то забрать документы будет сложнее. Это не ппросто сказать "отдайте" и отдадут. Вас надо будет уже отчислять из вуза. Через наказ. Это время и хлопоты. Советую уточнить все эти моменты В ПК.
rrr
Для Надія: Стоп. Я вас запутала. Еще раз: можете подавать документы в вуз №1. Если вы не льготник вас не переведут на бюджет. Уточняйте в ПК.
Коментувати
Неля
Скажіть будь ласка, якщо подзвонили з одного коледжу і зарахували на бюджет, то чи може інший коледж запропонувати бюджет?
Влад
Для Неля: ні
Коментувати
Ирина
Если абитуриент- сын участника ато подал электронное заявление на бюджет, но не проходит- не хватит 5 балов. 27 июля отнести в вуз оригиналы документов. Что ещё нужно сделать, чтобы перевели на бюджет ? Написать какое- то заявление на перевод?Где фиксируется, что абитуриент- сын участника ато?
Влад
Для Ирина: дзвоніть в приймальну комісію і питайте, які потрібні ще вам донести документи. На бюджет можуть перевести якщо хтось звільнить бюджетне місце, але цього може і не бути. Переводять з контракту на вакантне місце і дитина бере участь в конкурсі серед інших пільговиків. Якщо в іншого пільговики бал буде вищий, переведуть його
Z
Для Ирина: когда будете оформлять контракт надо предоставить справку что сын АТОМНО. Его переведут на бюджет, если будут вакантные места
Z
Для Ирина: АТО*
Коментувати
Елена
Добрый день, когда будут хоть какие-то результаты о поступление, с 22июля ничего не изменилось ?
Коментатор
Для Елена: у давно визначені терміни http://osvita.ua/consultations/bachelor/19477/
Коментувати
Антон
Здравствуйте! Как я могу указать в электронном кабинете свою квоту? Или мне нужно подавать документы по собеседованию в другом городе?
D
Для Антон: це ви питаєте для вступу наступного року? Умови вступу частково змінюються кожного року, і будуть затверджені десь у жовтні. А на цей рік з квотами ви спізнилися.
Коментувати
Еліна
Мій син має офіційний статус переселенця з 2014 року. Закінчив сільську школу, але один з вишів не застосував сільський коефіцієнт. Що нам робити в цьому випадку.
Олександр
І все таки. Чому різні вузи по різному пропонують контракт? Я маю на увазі в різні терміни. Одні говорять везіть хоч вчора бо можете не встигнути, інші говорять треба дочекатися 27 числа ( конкретно той вуз, куди ми саме більше хочемо). Як би самому себе не обманути? Порадьте будь ласка, що робити????
рлдщ
Для Олександр: Просто подивіться списки зарахованих минулого року в тих вузах і все зрозумієте.
Влад
Робіть так як кажуть в тому вузі, куди ви понесете оригінали. Навіщо вам як роблять в різних вузах?
Коментатор
Для Олександр: Раніше, ніж 01.08 наказ про зарахування на контракт не може бути зроблений — ЄДБО не дасть цього зробити, а всі накази робляться в ній. Різниці немає, що зараз, що з 27 липня. З 27 липня просять, бо то буде паралельно з бюджетниками, щоб зараз (22-26 липня) не займатись цим.
Коментувати
фінс
До 29 липня триває набір на молодшого спеціаліста. ПБМК шукайте контакти в мережі. Допомагаємо працювати з електронним кабінетом.
Ліна
Доброго дня,підкажіть,якщо подати на бюджет(1 пріоритетність) і подати комерційні заяви,чи скасуються комерційні заяви,якщо я все-таки потраплю на бюджет?(бо можливо я передумаю)
Влад
Для Ліна: не скасуються
Коментувати