Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Варіант
Доброго дня всім! Якщо хочете чогось добитися, то звертайтеся в МОН за роз’ясненнями. При розподілі бюджетних місць була закладена програмна помилка (умисно чи випадково), яка не враховувала рейтинг вступників на бюджетні місця по окремому вузу. Внаслідок чого дітей просто відсіювали, а бюджетні місця не заповнювалися взагалі.
Комментатор
Для Варіант: Уважаемый, прежде чем писать это все и позориться на всю Украину, почитали бы правила вступу и про Широкий конкурс что- нибудь. Хоть что- нибудь ...
Влад
Ще один всепропальщик. От ви перші і біжіть в МОН тупати ногами)
Коментувати
Катя
Чому Гайсинському медичному коледжу попередні роки давали бюджет, а цього року ні? І чому беруть на бюджет тих в кого низькі брали ,а в тих що високі неберуть?
989
Для Катя: У них є бюджет. Після 9 класу. після 11 вони набирають на 2-й курс. тобто дозаповнюють вільні місця. Якщо в них в минулому році були вакантні бюджетні місця на 2-му курсі, то вони могли брати на бюджет, а могли переводити відмінників-контрактників. Це їх право.
Коментувати
Віктор
Добрий вечір! Розясніть, будь ласка, як обирається рекомендований вуз, якщо згідно рейтинку дитина має гарні шанси (зно+вищий показник прохідного балу) в пріоритетних вузах 1 і 2, а вступив до 4 пріорітету, хоча там був 28 із 30. По даних Вашого сайту до вузів 1 і 2 він залишився в списках з написом рекомендовано до бюджету. Що робити там, хто незадоволений результатами?
Комментатор
Для Віктор: не может быть, что несколько рекомендаций на бюджет. Что у вас в кабинете? Рекомендация только одна! По 1-2 приоритету он не прошёл, т к его балл был слишком низкий для этой специальности.
989
Для Віктор: за 1-3 , він міх хоч і бути в лідерах списку, але мати бал нижчим ніж виявився прохідний по Україні. Деякі виші взагалі не отримали жодного бюджетного місця і ті, хто був там першими не пройшли на бюджет. А в виші з 4-м пріоритетом ваш бал був достатнім для вступу (може інша спеціальність з нижчим балом, може інші коефіцієнти зіграли роль) і там вам надали місце.
Коментувати
Світлана
Доброго дня. Моя донька дуже хотіла навчатися в Лінгвістичному університеті, тому подала заяви на дві спеціальності іспанська філологія та переклад. Бюджетних місць було вказано на переклад - 9, на філологію - 10 . З балами 189, 5 вона була в списку 6 і 7. Ми розраховували, що пройдемо на бюджет. Але у ВУЗ взяли двох дітей на переклад і трьох на філологію. Скажіть, як можна так обманювати ? Адже обираючи спеціальність і розставляючи пріоритети дитина довіряла даним на сайті? Розуміли, що можливо пройдуть не всі, але на такий результат не розраховували. Дитина напівсирота. Що можете порадити.
Retro
Для Світлана: можно только посочувствовать. Жаль, что вы не разобрались в правилах и обманулись в своих ожиданиях. На филологические специальности в топовые вузы, ещё и с редкой специализацией всегда поступить очень сложно. Либо контракт, либо через год пробуйте улучшить ЗНО и подать заявки в менее престижные вузы, возможно на другие специальности, где в целом больше бюджет
Оксана
Обманулись - это купили на рынке у бабки некачественный товар. А мы доверяли рейтингам, которые твердили, что хорошие результаты ЗНО и общий бал выше проходного. Мне кажется, что очень много недовольных, зачем эти рейтинги, эсли потом пишут, что не набрали балы, поэтому не прошли. В рейтинге была совсем другая иеформация.
Андрій
Для Оксана: сочувствую Вам. Дело не только в высоких баллах ЗНО. Если Вы подали документы на востребованную специальность,то естественно,что там будет достаточно высокая конкуренция. В этом году большее,чем в прошлом, количество детей поступает в ВУЗ в. Соответственно,чем большее количество умных детей,тем выше проходной балл.
Коментувати
галина
Кто может ответить почему ? ребенок из зоны ато ,поступал через освіту ,на горячей линиее сказали что автоматом ребенок поступает на бюджет и льготы ребенку ,в итоге не рекомендована на бюджет
Retro
Для галина: льготники должны подавать документы в бумажном виде ( не через сайт), чтоб можно было проверить льготу. Если вы это не сделали, то сейчас уже поздно осем-то говорить.
галина
ребенок ездил сам и подавал прям там в бумажном виде
галина
Для Retro: ребенок ездил сам и подавал прям там в бумажном виде
Коментувати
Анна
Доброго дня , скажіть будь ласка , що робити якщо ліцензійних місць на контракт 7 а я 8 у списках , чи можна відвозити оригінали зараз чи все ж таки чекати 01.08?
Retro
Для Анна: если мест мало, то позвоните в приёмную комиссию, что они готовы принять документы и везите оригиналы. Тут уж кто раньше приехал, тот может получить преимущество
Коментувати
Марина
І все ж таки незрозуміло,чому у рейтинговому списку №39 із сумарним балом 164,742 має напис Допущено/не рекомендовано на бюджет, а №41 з сумарним балом 162,240 має напис Допущено/рек .на бюджет за пріор.#1,а №43 з сумарним балом 160,992 має напис Допущено/рек .на бюджет за пріор.#5.???Поясніть логіку,будь ласка...
Влад
Для Марина: бал 164 не є прохідним для спеціальності, на яку ви подали. А діти з балом 162 і 160 пройшли на інші спеціальності по 1 і 5 пріоритету. Яке діло вам до них?
Марина
Та я не проти інших дітей,просто намагаюсь зрозуміти порядок зарахування.
Zzz
Эти дети прошли не на ту специальность, которую вы смотрите, а на другую, на эту у них баллов не хватило, а на другую хватило.
Коментувати
Лена
Скажите пожалуйста, может кто-то знает, что лучше, Мечникова или ОНМА? Заранее спасибо за ответ)
Оксана
Для Лена: лучше в чем?ОНМА готовит моряков и сопутствующие им специальности(морское право,и.т.д..)Мечникова..там многоспециальностей,но нет морских...И Мечниковп и ОНМУ отличные ВУЗы
Коментувати
Юлiя
Доброго дня! На бюджет не пройшла. Мiж двома ВУЗами ( контракт) ще не обрала. В одному кажуть везти документи уже завтра, а в другому , дочекатися 1 серпня. Може трапиться таке, що перший ВУЗ 1-го серпя скаже, що я трошки запiзнилася. В другому скажут, що вони мене не беруть. Дякую за вiдповiдь
Влад
Для Юлiя: звідки ми можемо знати, що і де Вам скажуть?
Zzz
Для Юлiя: я вам сочувствую. Это очень непросто. Идите туда, куда больше хочется и не сомневайтесь в принятом решении. Возьмут вас везде. С контрактом проблемно только в КПИ КНУ Могилянке. У остальных всегда остаются места. И потом на контракт тоже конкурс баллов. Если что можно добиться места.
Коментувати
Петро
Доброго дня. Чому в Дрогобичі в ДМТК щоб попасти на бюджет треба дати взятку в розмірі більше 10 тисяч грн ???
Zzz
Для Петро: поступайте в Могилянку! Без взяток
Retro
Вам может помочь ответить на этот вопрос только полиция
Коментувати
natalianagoga
Чому бюджетних місць за спеціальністю готельно-ресторанна справа у КНТЕУ (Київський національний торгівельно-економічний університет) вказано 47, а рекомендовано на бюджет лише 30? Куди звернутись з цим питанням?
Zzz
Для natalianagoga: Потому что только 30 детей имеют проходной балл. У остальных баллы невысокие и места ушли в другие вузы детям чей балл выше
Коментатор
Для natalianagoga: подивіться це відео https://www.facebook.com/watch/?v=2258364537523445 та знайдіть всі подібні, зрозумійте їх. Більше питань не має бути.
.
Для natalianagoga: тому що було вказано МАКСИМАЛЬНУ кількість бюджетних місць, а мінімум їх може бути хоч 0
Коментувати
Ольга
Мы положили оригиналы документов еще 25 июля,но в базе данных ЕДЕБО нечего не поменялось.Показывает,что лежат копии.Мы перезвонили секретарю комиссии,он сказал,что такого не может быть.Плиз,какие наши действия?
Retro
Для Ольга: тот, кто взял ваши документы, нарушил правила (либо вы сами его очень рьяно упрашивали это сделать). На бюджет вам это бы никак не помогло. Да и на контракт до сегодняшнего дня ещё рано было. Либо ищите, кому их отдали, и узнавайте, либо обновиться база и вы увидите + в графе с оригиналами
Ольга
С какой планеты вы приземлились?
Коментувати
zzz
Василий.вам же 45 лет. Вы могли бы разобраться с правилами и алгоритмами до начала вступу.Чего теперь орать?
Александра
Это окончательный результат ?Почему написано, что в вузе 12 бюджетных мест, а занято только 3??
zzz
Для Александра: окончательный. Вуз мог принять 12 бюджетников. Но по баллам прошли только 3.А остальных слишком низкие баллы
брро
Для Александра: потому что широкий конкурс, в этом году много людей с высокими баллами не поступили
Коментувати
Інна
Хто знає, чи вузи забирають оригінал атестату чи лишається на руках? Рекомендовано на бюджет >)
Марта
Для Інна: Щойно здала. Забирають атестат і додаток до нього.
Коментувати
Яна
На спеціальність 45 бюджетних місць, зайнято лише 6, чому так? Навіщо тоді було робити пріоритетність? Якщо ти досі допущений, чи є шанс вступити в другу хвилю?
Маша
Для Яна: хвиль немає 5 років.
zzz
Только 6 человек пришли по баллам.остальные имеют слишком низкие баллы.
Василь
Может, подскажете, в каком ВУЗе прибавилось хоть одно место из 39?????
Коментувати
Данил
Підкажіть, будь-ласка, подав заяву до ВНЗ на бюджет, подивився на сайті(не рекомендовано на бюджет). Хоча написано, що бюджетних місць - 5. Конкурсний бал достатньо високий(177). Так чому не взяли на бюджет? Хоча максимальна к-сть бюджетних місць - 5.(нікого з 144 заяв, не обрали на бюджет).
Retro
Для Данил: Значит для выбранной вами специальности в широком конкурсе проходной балл выше, чем 177 и все бюджетные места ушли в другие вузы.
Коментувати
Погранична Віка
Скажіть будь ласка, якщо до сьогодні статус в ел.кабінеті так і нк змітився, то насті на контракт не зараховують?
Влад
Для Погранична Віка: на контракт буде рекомендація 1 серпня, але не гайте часу і везіть куди хочете вже зараз документи
Коментувати
Тетяна
Підкажіть, будь-ласка, "не рекомендовано до вступу на бюджет" це остаточний вирок, чи можливі якісь зміни?
Іванна
Для Тетяна: контракт
Retro
Изменений не будет
Коментувати
Юлія
Добрий ранок. Підкажіть, будь ласка, яке є пояснення ситуації- абітурієнт із конкурсним балом 182.5 і без вказаних квот отримав рекомендацію на бюджет, в той час як інший абітурієнт із балом 191.5 не отримав рекомендацій ні на цю ж спеціальність у цей самий університет, ні в жоден інший?
Іванна
Для Юлія: взяли зависоку планку. В кожній виші свої коефіцієнти. Також враховують пріоритет заяви.
Юлія
Для Іванна: Але вони в одному списку- той у кого 182.5 має пріоритет 3, а інший- пріоритет 1
Іванна
Квоти?
Коментувати