Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ольга
Доброго дня! Можливо зараз поступити на вчителя фізичного виховання але заочно?
Діма
Коли поселеня в чорторійський аграрний технікум 2019 року дякую будьласка відпишіть срочно
Світлана
Доброго дня! Чи можна вступити до навчального закладу ПТНЗ, якщо навчаєшся в ВНЗ на денній формі на контракті
Людмила
До чего періоду можна подати документи і ЗНЛ 2019 року на заочне навчання на режисуру дякую
777
Для Людмила: Що?
Коментувати
Елена
какие условия поступления для граждан Украины , которые живут и заканчивают школу за границей . 1 нужно ли ЗНО , 2 если - да ,то на каком языке , 3 если - нет , то что необходимо для поступления спасибо
Дгп
Для Елена: громадяни України для вступу здають ЗНО українською мовою. Внших варіантів неіснує.
Коментувати
Світлана
Доброго дня.Скажіть будь ласка чи можливо ще подати документи на платну форму навчання, можливо є недобір груп?
Кристина
Для Світлана: Возможно, звоните в вузы и спрашиваете.
Коментувати
Наталия
Мы подали документы на контракт в вуз и оплатили обучение. Возможно ли, сейчас, забрать документы и деньги и перевестись в другой вуз? Спасибо
Галина
Для Наталия: Можна не перевестись а вступити. Для цього має бути: 1. наказ про відрахування (якщо вже є наказ про зарахування). Це не так швидко. швидше буде спочатку взяти документи з приймальної комісії під розписку на певний час та віддати копії в той виш куди хочете (оригінали треба показати та додати довідку про те, що оригінали знаходяться в іншому виші). 2. Кошти будуть повернені лише після видання наказу про відрахування та наказу про повернення коштів. 3. Вступити Ви можете лише до того вишу, куди подавали заяви до 22.07.
Коментувати
Вікторія
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо я маю право переведення на бюджет по пільзі (член сім"ї загиблого військовослужбовця), то як я можу дізнатися, чи перевели мене з контракту на бюджет? Завтра вже останній день переводу, а на сайті ВНЗ знайшла себе тільки у списку на контракт.
Юля
Чи можна, щоб оригінали документів у ВНЗ на магісратуру, після отримання рекомендації на контракт, привіз не сам вступник, а його батьки. З метою швидшої подачі оригіналів, так як сам вступник у відїзді.
Сергій
Для Юля: документи особисто здають. Від батьків не приймають. Людина зайнята,у від’їзді,тому в наступному році буде планувати своє насичене життя таким чином,щоб і до приймальної комісії встигнути,якщо в цьому році не змогла час виділити
Коментувати
Вікторія
Добрий день. Чи всім хто не пройшов на бюджет, а залишився у статусі Допущено, звонили з Вузу і говорили, що протягом 2-х днів необхідно привезти оригінали, якщо зацікавлені на контракт? І якого біса ніякого конкурсу по контракту немає, а обзвонюють і беруть на контракт абітурієнтів з нижчим конкурсним балом?!
Бабця
Для Вікторія: сама в шоці. Здавали зно,нервували пройду- не пройду. А тут все просто,сиди спокійно,прийшов час,бери документи і їдь здавай собі. Ніяких нервів. Плати собі,і до лампи, скільки балів набрав. Якось не того
Коментувати
Христина
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо я подала оригінал документів на контракт і мені дали квитанцію для оплати після 8 серпня, але на сайті мене не має в списках і стоїть "-" біля поданих оригіналів, то мені варто хвилюватись?
Ann_C
Для Христина: інформацію на сайті edbo оновлюють двічі на добу - о 9 ранку і о 6 вечора. Тому як тільки опрацюють отримані від вишу дані (про те що ви подали документи), одразу з’явиться.
Коментувати
Тетяна
Доброго дня!! Скажіть . будь ласка . чому якщо відмовились від бюджетних місць.а іх 7 . Не зараховують дітей які проходять на контракт. хоча по балам можуть зайняти ці місця.
.
Для Тетяна: Тому що місця можуть віддати лише пільговикам, які подали оригінали на контракт, або іншим контрактникам, якщо це спеціальності з особливою підтримкою (у кожному закладі освіти в правилах прийому все це вказано, включаючи перелік «особливих» спеціальностей).
.
Для Тетяна: До того ж можливі переведення на вакантні місця відбуваються не одразу, а у певний термін, який знову ж таки вказано у правилах прийому
Коментувати
Ірина
Скажіть будь ласка, чи можна вступити на контракт, якщо раніше абітуріентом було скасовано заяву на даний факультет, пише " скасовано з втратою пріоритетності".
Комментатор
Для Ірина: вы же скасували заяву. Система ее не видит
Retro
Обратитесь в ПК. Они находят способ, как зарегистрировать вас в системе
Коментувати
Алла
Скажіть будь-ласка, чому вищій навчальний заклад, а саме - Вінницький національний технічний університет є ЕДИНИМ, який досить не спроможний виставити рейтингові бали вступників на магістратуру? На сайті "Вступ" таких даних немає. Вся Україна виставила бали ще вчора, а цей навчальний заклад, - ні, в них там що більше всіх роботи чи мають місце корупційні схеми?
Маряна
Скажіть чи можна ще подати документи на бакалавра, на основі молодшого спеціаліста на заочну форму навчання?
Ірина
Скажіть будь ласка, чи є різниця саме для студента навчатися на бюджеті за широким конкурсом або ж за фіксованим?
Влад
Для Ірина: немає
Коментувати
ГАЛИНА
Документи на бюджет подані приймальній комісії ще 27.07.209 зранку. До цього часу у вашій БАЗІ немає відмітки (+) про прийом оригіналів. Чи варто хвилюватися - завтра останній день подачі оригіналів ?
.
Для ГАЛИНА: Ні, не варто. Чекайте зміни статусу в електронному кабінеті 1 серпня.
Коментувати
Кобзєва Ірина
Для поступления на контракт действует ли рейтинг, или кто первый привёз документы, тот и поступил?
.
Для Кобзєва Ірина: Если это востребованная специальность, где гарантировано будут заняты все платные места, то рейтинг влияет, но если места каждый год остаются в большом количестве (это можно проверить, посмотрев списки поступивших за прошлые года и посчитав сколько мест было занято и сколько оставалось), то поступают в принципе все, кто привезут документы и подпишут контракт
Коментувати
Варіант
Свій допис, я написав не для тупих коментаторів, які не можуть тут дати нікому жодної розумної поради, а для тих людей, яких було обмануто. І на відміну від вас я читав правила прийому. Відповідно до чого пояснюю, вступники не подавали заяви до якогось віртуального пулу, а до конкретного вузу. Тепер простий приклад: у інститут А - 5 бюджетних місць (подано 20 заяв з високим рейтингом), а в інституті Б - 15 (подано теж 20 заяв - але з нижчими рейтингами), загальна кількість заяв - 40. Отримуємо такий результат: до конкурсу допущено 20 осіб із загального списку, при цьому в інститут А взяли - 5 (бо більше не можна), і в інститут Б - теж взяли 5 - (бо в решти нижчі бали, і вони не потрапили в загальний список). Тепер головне: цими правилами порушено конституційне право кожного отримати безкоштовну освіту - тому що вступник виконав вимоги інституту по прохідному балу - і має право навчатися в тому вузі де він потрапляє на бюджет.
989
Для Варіант: Насправді, бачила випадок коли у виш було рекомендовано більше осіб чим максимальний обсяг. Нажаль зараз цього вже побачити не можна, оскільки це був 2017 рік і список відкорегований за принципом зараховано чи ні, а зараховано менше, оскільки не всі з тих, хто був некомендований на бюджет подав оригінали документів. у 2017 році мій син подавав заяви на 2 спеціальності: 161 та 181. Вже не пам’ятаю за якою в Дніпропетровський хіміко-технологічний університет було рекомендовано на бюджет 25 осіб при максимумі 20. тому наспрвавді таке можливо. Просто абітурієнти, звіно ті які знають чітко ким хочуть стати, подають на одну спеціальність в різні виші. І якщо вони найкращі в загальному рейтингу, то все одно отримують бюджетне місце, якщо не за 1-м пріоритетом, де можа бути переповнений обсяг, то за 2-м або 3-м. тому не обманюйте себе, що вступають гірші лише тому, що вони обрали слабший виш.
Retro
В чем вопрос? Вы прекрасно разбираетесь в правилах, но продолжаете утверждать, что справедливость нарушена? Отнюдь, ребенок с высоким баллом не будет учиться в 1 вузе потому, что его балл недостаточно высок для этого вуза. Но он будет учиться во втором вузе или в другом, который поставил вторым приоритетом. Иначе можно было бы оставить в стране только топ-10 вузов
Коментувати
Тетяна
У мого сина загубився паспорт, новий в процесі виготовлення і буде готовий лише 03.08 коли статус "до наказу" в КВ буде виставлений. Ми здали оригінали документів в інститут (замість паспорта - довідка про вилучення документа і свідоцтво про народження). На сайті Освіта.Вступ мій син перший у рейтинговому списку зарахувань на бюджет (185 балів), зараз зявилася позначка + про отримання оригіналів документів закладом. Чи є це гарантією того, що втрачений паспорт не вплине на зарахування до навчального закладу. В приймальній комісії зараз навантаження і люди просто не в змозі надати правильної відповіді. Якщо хтось зустрічав подібну ситуацію, допоможіть порадою.
Влад
Для Тетяна: а про це в приймальній комісію чого було не спитати? Документи ж прийняли. Щось же вам казали, донести паспорт чи що?
Тетяна
Сказали щоб дивитися в кабінет вступника на статус і все... Ніяких пояснень. Я розумію, що в комісії працюють люди яким в ці дні важко, але і нам не легко розуміти що якісь паспорт може перекинути абіт. з гарними балами на контракт. І як я розумію після 01.08 нічого зробити неможливо в разі невдачі.
Коментатор
Для Тетяна: якщо позначка з’явилась, значить база прийняла документи і все буде гаразд.
Коментувати