Osvita.ua Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Хитрый
А можно ли подать документы на рекомендованный бюджет, дождаться приказа, а потом подать на рекомендованный контракт в другой ВУЗ? А то вдруг на контракт не попадёшь, то чтобы бюджет не терять?
Влад
Для Хитрый: а ти думаєш що тобі так швидко віддадуть документи? Ти так і на контракт можеш не попасти, поки їх чекатимеш. На контракт беруть усих. Якщо в тебе такі високі бали, що можеш пройти на бюджет. Значить на контракт точно візьмуть. А ще, ти забереш бюджетне місце у дитини, яка дійсно цього потребує.
Хитрый
Ага. Заберу. На то и конкурс придумали чтобы один у другого забирал. Со своими моралями ты не по месту.
Сосед
если будет уже приказ на зачисление, то доки забрать сложнее. придется за них "побороться"
Коментувати
Ткаченко Елена
Добрый день!У моего сына в рейтинге отсутствуют балы за творчий конкурс!Конкурс пройден.Балы забыли внести? Что делать?Академия музыки им.Глиера. Ткаченко Михаил Анатольевич.025 музыкальное искуство, духовые инструменты бакалаврат.
989
Для Ткаченко Елена: заспокойтесь. Всім все внесуть. Ще є час.
Коментувати
Ганна
Добрий день.В особистому кабінеті вступника зазначено :Згідно даних Єдиної бази Вас ідентифіковано як призера (особу, нагороджену дипломом І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019 року з базових предметів або як призера III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України 2019 року. Додаткові бали до конкурсного балу Вашої заяви вносить в Єдиній базі представник приймальної комісії закладу освіти, до якого подано заяву. Але сканкопії диплама МАН не вимагає завантажити і при подачі заяви-віконця для внесення 10 балів,чи віконця щоб вказувало на участь в МАН немає.чи обов’язково їхати до приймальної комісіі?Самостійно вказати наявність додаткових балів в єл.вигляді немає?
...
Для Ганна: приймальні комісії самостійно внесуть, у них є всі ці дані. Щоб перевірити, подивитеся списки рейтингові через добу після того, як з’явиться статус "допущено".
Коментувати
Юлия
Доброго времени суток. Скажите , какие вступительные экзамены сдают абитуриенты для поступления на профессию 013? И нужно ли их сдавать. Помогите пожалуйста, не могу найти эту инфу(заранее спасибо.
989
Для Юлия: А чому вступні іспити? Ви на який освітній рівень вступаєте? Чому не за результатами ЗНО?
Юлия
Я поступаю на 1 курс. Нужно ли сдавать вступительные? или можно основываться на сертификат ЗНО?
Юлия
Для 989: Я поступаю на 1 курс. Нужно ли сдавать вступительные? или можно основываться на сертификат ЗНО?
Коментувати
Алёна
Добрый день! При регистрации выдаётся ошибка 1.2. Что предпринимать в этом случае?
Ірина
Доброго дня! якщо дитина пройшла на держбюджет і до 31,07,2019 подала оригінали документів. Чи має право вона забрати оригінали 03,08,2019 (третя хвиля оприлюднення результатів вступу на контракт в УКУ) і завести їх в Український католицький університет?
989
Для Ірина: можете зразу прибрати бюджет і вступати в УКУ. Навряд чи буль-який комерційний виш набирає ліцензійний обсяг. Більшість хоче навчатись безкоштовно і зі стипендією. І лише ті кому немає куди діти гроші або в кого дуже низькі бали і вони не можуть розраховувати на бюджет бажають навчатись на контракті. Подивіться результати вступної кампанії 2018 року
Ірина
Для 989: ви подивіться рейтингові списки 2019 в УКУ, а тоді робіть висновки про низькі бали. А конкретної відповіді на запитання від Вас я не отримала...
Ірина
Для 989: https://vstup.ucu.edu.ua/bakalavrat/rejtyngovi-spysky-vstupnykiv-na-bakalavrat/rejtyngovyj-spysok-na-programu-kompyuterni-nauky/
Коментувати
Стельмах Оксана
Доброго дня. підкажіть будь ласка. якщо на спеціальність є два рейтингових списка один на бюджет,а інший на комерцію, і якщо подали на бюджет, і не пройшли, чи запропонують контрактну форму навчання? чи потрібно відразу паралельно подавати дві заяви і на бюджет, і на контракт, щоб скористатися можливістю потрапити на бюджет,але й не втратити контракт?
Игорь
Для Стельмах Оксана: две заявки подавать не надо. Если на бюджет не пройдешь, то предложат контракт, если конечно рейтинг не сильно низкий.
Коментувати
Стельмах Оксана
доброго дня. Підкажіть будь ласка. чи можна подати чотири електроггі заяви на бюджет на різні спеціальності в один університет
Игорь
Для Стельмах Оксана: можно
Коментувати
Олена
Добрий день. Вже навчаюсь в одному вузі і оригінал додатка до атестата зберігається там. Я можу завантажити скан чорно-білої копії цього документу до кабінету вступника?
Игорь
Для Олена: можно, цветной скан только для фото нужен. Только потом нужен будет оригинал, в приемную комиссию. Если поступаешь в этот же вуз, то проблема решаемая.
Коментувати
Оксана
Добрий вечір! Що робити, якщо поданий приорітет був помилково поданий і видалити можна тільки з втратою подання даного приорітету. В зв"язку з тим що на сайті Національної академіі статистики, обліку та аудиту 10 та 11 липня був збй та не показувало існування бюджетних місць з обліку та оподаткування ми подали приорітети в інші вузи. Але навчатися хоче дитина саме в цьому вузі. Дитина напів сирота, має посвідчення постраждалої від чорнобильської катастрофи. Що нам з цим робити? Це ж не наша вина. Чому моя дитина має втрачати шанс витися на бюджетному місці?
user
Для Оксана: вже нічого. Сам Шаров (і ще низка знавців з МОН і не тільки) на всіх пресконференціях на всі голоси горлали — «...перевіряйте данні перед подачею заяв, не поспішайте подати заяви в перший день, почекайте, маєте аж 12 днів!» Минулі роки в перші дні постійно висіла база та були усілякі збої. В цьому році аж таких значущих збоїв немає, але досвід попередніх років... І що, все як з гуски вода — більшість вирішили, що вони-то зара все швиденько полагодять, а решта нехай кусає лікті. А коли вже налажають так, що більше вже неможливо, то починають розмахувати пільгами, посвідками, статусами, зв’язками тощо.
нап
Якщо оцінки в атестаті не нижчі 10, можна подати на вступ за співбесідою. Якщо залишились невикористані пріоритети, то видаліть попередні, щоб цей був першим. Або беріть приклад з іноземців: дайте дитині рік відпочити.
Оксана
Для user: Що означає Ваша репліка : " А коли вже налажають так, що більше вже неможливо, то починають розмахувати пільгами, посвідками, статусами, зв’язками тощо." Хто налажав? Офіційна подача документів була визначена коли? І ким? А вгадувати де налажали Ми не зобов"язані.
Коментувати
Оксана
Добрий вечір! Не можемо зареєстр в електр. кабінет вибиває помилку П3.3 виявили сьогодні помилку в школі не правильно написали номер свідоц про ПЗСО ввели вже але зареєстр не можемо що робити куди звертатись
.
Для Оксана: П 3.3 Текст помилки: «Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності з даними, вказаними в документі про ПЗСО та/або сертифікаті ЗНО. Перевірте правильність введених даних. У разі їх коректності дійте у відповідності до пункту інструкції П3.3». Дані вступника, що вже містяться в ЄДЕБО, не повністю відповідають даним вказаних свідоцтва/атестата та сертифіката. Вступник наполягає, що саме в його документах дійсні дані. Порядок дій: Вступник надсилає на електронну пошту технічного адміністратора системи (ez@inforesurs.gov.ua) лист з темою: «Помилка при реєстрації П3.3». До листа додаються: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), а також сканкопію свідоцтва про народження або свідоцтва про базову загальну середню освіту (з ПІБ, серією, номером). Крім того, скріншот з помилкою. За результатами перевірки технічний адміністратор повідомляє про додання дійсного сертифіката в дані вступника, що містяться в ЄДЕБО, або про недійсність сертифіката.
Коментувати
сергій
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо закінчив сільську школу , але реєстрація в місті, чи можно розраховувати на сільський кофіцієнт. Якщо "так", то які довідки потрібні
Влад
Для сергій: ні
Вася
Треба бути прописаним у селі
Коментувати
Дуглас
Доброго дня. Підкажіть, а чи перерахувається бал диплома бакалавра при втупі на магістра у 200 б систему?
Daria
Доброго дня! Поясніть, будь ласка, чому в рейтинговому списку на факультет "Міжнародні відносини" деяким вступникам нарахований галузевий коефіцієнт, а більшій частині з 1 і 2 пріоритетами-ні?
989
Для Daria: а який статус заяв, яким не нараховані коефіцієнти? Може Вони ще не опрацьовані вишом
Daria
Усі допущені
Вася
А який внз? Хочу подивитись
Коментувати
М.J.
Добрий день! У мене виникли деякі сумніви під час подачі заяв. При подачі заяви в музичне училище у мене відсутнє поле вводу пріорітетності, хоча при подачі заяви в інший вже Університет пріорітетність з’являється. Питання як мені правильно подати заяви в 6 інших університетів, щоб вони всі були нижчі по пріоритетності, ніж училище?
989
Для М.J.: в коледжі пріоритети не ставляться. Там немає всеукраїнського конкурсу, оскільки в коледжах не державне, а регіональне замовлення. Хочете вступати, вступайте.
M.J
Я можу спокійно подати заяви і в інші університети?
Коментувати
Саша
Чому на сайтах vstup.osvita.ua і abit-poisk.org.ua не доступний рейтинговий список Філології (лише на контракт). Пару днів тому його ще можна було переглянути.
Ирина
Я проверила в кабинете, заява была зарегистрирована только в базе, и есть отметка, что она "Скасована вступником". Но почему я не могу подать заяву с таким приоритетом в другой вуз?
Коментатор
Для Ирина: тому що ви свій пріоритет скасували. Мабуть вона вже була оброблена вишем, але в кабінеті ще змінився статус.
Коментувати
Ирина
Підкажіть, будь ласка, якщо я скасувала заяву з приорітетом"2" у ВНЗ, в таблиці був статус "Зареєстрована в єдиній базі", статус її змінився на "Скасовано вступником", однак, при подачі заяви в інший ВНЗ з приорітетом"2", програма видає, что така заява вже подана вступником
Влад
Для Ирина: значить та заява була вже зареєстрована в навчальному закладі, а ви цього не бачили, бо система оновлюється рідко
Ирина
Для Влад: Подскажите, а как это можно еще проверить? Получается, если выбивает, что заява с таким приоритем есть, то она "не Скасована"
Коментатор
Для Ирина: вона є зі статусом «скасовано вступником»
Коментувати
андрій
Добрий день. Скажіть,будь ласка, регіональний коефіцієнт діє для всіх пріорітетів чи тільки для першого і другого?
Влад
Для андрій: для всих, крім Києва
Коментувати
Лариса
Национальный медицинский университет имени Богомольца. Медицина Лицензионный объем -1480 Конткакт - 300 Гос. заказ - 740 Цифры не сходятся. Сколько бюджетных мест?
989
Для Лариса: Я Вам відкрию "таємницю" 74 - не є сталою величиною. Це максимум, який можуть дати на бюджет. А може бути і менше. Конкурс всеукраїнський, пропозиція відкрита. Куди подадуть заяви з вищими балами, туди і дадуть по факту більше бюджетних місць. в минулому році надано було 693 бюджетних місць при максимуму 740
Вася
Для Лариса: бюджетных теоретически 740. Но может быть и меньше. Все зависит от баллов абитуриентов. 740 - это возможный максимум. А цифры не сходятся, тк вуз не хочет набирать полностью лицензионный об. Считают, что 1040 студентов им хватит
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!