Osvita.ua Вступна кампанія Обирайте медичні спеціальності у МАУП
Обирайте медичні спеціальності у МАУП
PR

Міжрегіональна Академія управління персоналом розширює перелік спеціальностей галузі знань «Охорона здоров’я»

Обирайте медичні спеціальності у МАУП

Другий рік поспіль Міжрегіональна Академія управління персоналом розширює перелік спеціальностей галузі знань «Охорона здоров’я». Зараз в Академії створено потужні бази для підготовки стоматологів, лікарів-психологів і фармацевтів. Для цього було залучено провідних фахівців галузей, досвід яких підкріплюється власними ресурсами Академії, що дозволяють студентам займатися науково-дослідною роботою та практикуватися безпосередньо у навчальному закладі.

Стоматологія

На стоматологічному факультеті МАУП готують фахівців за кваліфікаціями: стоматолог-ортопед, хірург, терапевт, ортодонт і дитячий стоматолог. Професорсько-викладацький склад факультету утворено із досвідчених науковців-практиків.

Основною перевагою факультету є наявність власної стоматологічної клініки, де студенти старших курсів проходять практику з реальними пацієнтами. Це сприяє зручності та ефективності навчання, забезпечуючи випускників факультету не лише дипломом, а й конкретним досвідом роботи.

Для студентів молодших курсів, які тільки-но починають опановувати теорію, діє спеціальний фантомний кабінет, де вони можуть на надсучасних фантомах робити перші практичні кроки, що передуватимуть їх роботі в клініці.

Медична психологія

Факультет «Медична психологія» готує майбутніх фахівців надзвичайно затребуваної кваліфікації «Лікар-психолог».

На його базі створено сучасні умови для навчання: студенти отримують глибокі базові знання з медицини у спеціалізованих аудиторіях з хімії, фізики та схемотехніки, фармакології та клінічної фармації. Для опанування фахових дисциплін на факультеті діють лабораторії психотерапевтичної,  загальної, практичної та медичної психології.

Сучасні психологічно-терапевтичні методи студенти вивчають і практикують у таких наукових гуртках, як «Медична психологія. Арт-терапія. Психокорекція. Реабілітація», «Дитяча психологія та патопсихологія», «Психологія травми» тощо.

Окрім того, майбутні лікарі-психологи отримують можливість займатися науково-дослідною діяльністю та публікувати результати своїх досліджень і тези доповідей з наукових конференцій у щоквартальному науковому часописі СНТ «GAUDEAMUS» «Академічна студія» та міжнародному науковому виданні «Психологічне здоров’я».

Фармація

Для майбутніх фармацевтів у МАУП створено всі умови: від вивчення теорії до здобуття практичних навичок у провідних фармацевтичних компаніях України.

Навчання студентів фармацевтичного факультету проходить у сучасних хімічних лабораторіях, анатомічних та фізичних кабінетах. Для опанування фахових дисциплін в Академії діють спеціалізовані аудиторії навчальної аптеки.

МАУП повністю забезпечує майбутніх фармацевтів практичним досвідом. Відтак, студенти старших курсів працюють на фармацевтичних виробництвах Києва та в аптеках провідних аптечних мереж. Це дозволяє не лише закріпити знання, а й отримати перший досвід роботи за спеціальністю вже під час навчання.

Для всебічної підготовки спеціалістів усіх медичних спеціальностей МАУП уклав договори з клінічними базами медичних закладів Києва. Усі випускники Академії отримують диплом державного зразка, який дозволяє почати роботу в приватних і державних медичних закладах та на аптечних виробництвах.

Якщо ви хочете відчути всі переваги навчання в легендарному українському виші, стати частиною великої та дружньої сім’ї МАУП та отримати знижку 20% на навчання, ласкаво просимо на відвідини Дня відкритих дверей, що відбудеться 22 червня. Задля власної зручності радимо попередньо зареєструватися на спеціальному сайті Дня відкритих дверей.

Обирайте МАУП та станьте на крок ближче до своєї мрії!

Телефони приймальної комісії: (093) 490-49-00 (Viber, WhatsApp), (096) 490-49-00.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
06.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ксенія
Той самий момент, коли ти півроку не можеш вибрати між медом та психологією і тут бачиш спеціальність "Медична психологія"... Все, я визначилась:)
Задовбали вже
ці дебіли з МАУП. Навидавали дипломів управлінцям без знань, які наглядно проістрували, як вони керують державою, а тепер збираються ще й фахівців з охорони здоров’я випускати.
Н.
Для Задовбали вже: знаєте, я хоч державою й не керую, але навчалася в цьому виші чотири роки і знань отримала достатньо, щоб не було соромно за себе і за свою освіту. Свій диплом я отримала не просто так, а завдяки наполегливій роботі над собою. Я не берусь оцінювати роботу людей, що керують нашою державою - політологи зроблять це краще. Але стверджувати, що дипломи видають просто так и без знань - це, вибачте, нісенітниця.
Коментувати
McFly
Класс, на таком оборудовании учиться одно удовольствие будет) По-доброму завидую нынешним абитуриентам)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!