Обирайте медичні спеціальності у МАУП
PR

Міжрегіональна Академія управління персоналом розширює перелік спеціальностей галузі знань «Охорона здоров’я»

Обирайте медичні спеціальності у МАУП

Вже кілька років Міжрегіональна Академія управління персоналом розширює перелік спеціальностей галузі знань «Охорона здоров’я». Зараз в Академії створено потужні бази для підготовки стоматологів, лікарів-психологів і фармацевтів. Для цього було залучено провідних фахівців галузей, досвід яких підкріплюється власними ресурсами Академії, що дозволяють студентам займатися науково-дослідною роботою та практикуватися безпосередньо у навчальному закладі.

Стоматологія

На стоматологічному факультеті МАУП готують фахівців за кваліфікаціями: стоматолог-ортопед, хірург, терапевт, ортодонт і дитячий стоматолог. Професорсько-викладацький склад факультету утворено із досвідчених науковців-практиків.

Основною перевагою факультету є наявність власної стоматологічної клініки, де студенти старших курсів проходять практику з реальними пацієнтами. Це сприяє зручності та ефективності навчання, забезпечуючи випускників факультету не лише дипломом, а й конкретним досвідом роботи.

Для студентів молодших курсів, які тільки-но починають опановувати теорію, діє спеціальний фантомний кабінет, де вони можуть на надсучасних фантомах робити перші практичні кроки, що передуватимуть їх роботі в клініці.

Медична психологія

Факультет «Медична психологія» готує майбутніх фахівців надзвичайно затребуваної кваліфікації «Лікар-психолог».

На його базі створено сучасні умови для навчання: студенти отримують глибокі базові знання з медицини у спеціалізованих аудиторіях з хімії, фізики та схемотехніки, фармакології та клінічної фармації. Для опанування фахових дисциплін на факультеті діють лабораторії психотерапевтичної,  загальної, практичної та медичної психології.

Сучасні психологічно-терапевтичні методи студенти вивчають і практикують у таких наукових гуртках, як «Медична психологія. Арт-терапія. Психокорекція. Реабілітація», «Дитяча психологія та патопсихологія», «Психологія травми» тощо.

Окрім того, майбутні лікарі-психологи отримують можливість займатися науково-дослідною діяльністю та публікувати результати своїх досліджень і тези доповідей з наукових конференцій у щоквартальному науковому часописі СНТ «GAUDEAMUS» «Академічна студія» та міжнародному науковому виданні «Психологічне здоров’я».

Фармація

Для майбутніх фармацевтів у МАУП створено всі умови: від вивчення теорії до здобуття практичних навичок у провідних фармацевтичних компаніях України.

Навчання студентів фармацевтичного факультету проходить у сучасних хімічних лабораторіях, анатомічних та фізичних кабінетах. Для опанування фахових дисциплін в Академії діють спеціалізовані аудиторії навчальної аптеки.

МАУП повністю забезпечує майбутніх фармацевтів практичним досвідом. Відтак, студенти старших курсів працюють на фармацевтичних виробництвах Києва та в аптеках провідних аптечних мереж. Це дозволяє не лише закріпити знання, а й отримати перший досвід роботи за спеціальністю вже під час навчання.

Для всебічної підготовки спеціалістів усіх медичних спеціальностей МАУП уклав договори з клінічними базами медичних закладів Києва. Усі випускники Академії отримують диплом державного зразка, який дозволяє почати роботу в приватних і державних медичних закладах та на аптечних виробництвах.

Якщо ви хочете відчути всі переваги навчання в легендарному українському виші, стати частиною великої та дружньої сім’ї МАУП та отримати знижку 20% на навчання, зареєструйтесь на спеціальному сайті. Незабаром з Вами зв'яжеться співробітник Академії і проконсультує щодо всіх деталей вступу та навчання на медичних спеціальностях у МАУП.

Або ж приходьте на День відкритих дверей 25 липня, знайомтесь із Академією, обирайте свій шлях професійної медичної кар’єри та також отримуйте знижку на навчання 20%!

Обирайте МАУП та станьте на крок ближче до своєї мрії!

Телефони приймальної комісії: (093) 490-49-00 (Viber, WhatsApp), (096) 490-49-00.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
17.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів