Osvita.ua Вступна кампанія ЄБРР профінансує розвиток освітнього бізнесу
ЄБРР профінансує розвиток освітнього бізнесу
На правах реклами

Європейський банк реконструкції та розвитку фінансуватиме створення кампусу для КМУ

ЄБРР профінансує розвиток освітнього бізнесу

5 листопада 2018 року відбулося підписання договору фінансування між Європейським банком реконструкції та розвитку і Приватним вищим навчальним закладом «Київський медичний університет».

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні в 1993 році Банк взяв на себе сукупні зобов'язання з надання майже € 12,1 млрд. в рамках близько 400 проектів.

Цей проект, який буде реалізований вже в 2019 році, спрямований на створення університетського кампусу – нового навчального корпусу разом із надсучасним симуляційним центром, де студенти та інтерни зможуть відпрацьовувати практичні навички та підвищувати свій освітній рівень, а також на організацію університетської клініки, що надасть можливість отримувати дійсно якісні та сучасні знання європейського рівня.

Київський медичний університет завжди намагався впроваджувати інновації, і цей приклад – не виняток, оскільки процес інтеграції до європейського та світового медичного простору, розвиток академічної мобільності мають за підґрунтя отримання знань європейського рівня. І цей проект - відповідь на виклики євроінтеграційних процесів та потреби у лікарях нової формації.

Президент університету Олександр Поканевич заявив: «Це важлива інвестиція для розвитку вищої медичної освіти в Україні в цілому, особливо зараз, коли держава висуває перед нами високі вимоги в підготовці фахівців медичної та фармацевтичної сфер. Як відомо, стратегія реформування концептуалізує наступні принципи: університети повинні постійно розвиватися і тримати руку на пульсі медичної науки, розробляти комплексні програми вдосконалення кваліфікації, розширювати можливості для навчання і стажування в зарубіжних університетах, шукати фінансування та партнерські організації для проходження навчання, вивчення іноземних мов, брати участь в міжнародних конференціях викладачів і аспірантів на умовах відкритого, прозорого конкурсу, підтримувати викладачів, які мають публікації в журналах, що входять в Scopus і / або Web of Science. Медуніверситети стануть автономними - як організаційно, так і академічно. Безумовно, що будь-яка автономія не існує без фінансової автономії в тому числі. Завдяки проекту ми зможемо впровадити і підтримувати нові стандарти вищої медичної освіти та оптимального використання ресурсів, дати новий вектор розвитку ринку освітніх послуг. Також слід підкреслити, що проект дозволить створити робочі місця, які так необхідні в умовах складної економічної ситуації в Україні. Укладення даного контракту вже говорить про те, що ми відповідаємо найвищим вимогам ведення бізнесу, які висуває ЄБРР перед потенційними позичальниками».

Окремо слід відзначити специфіку медичної освіти, яка полягає в тісній взаємодії з різними стейкхолдерами - це і академічне середовище, місцева і державна влада, медична сфера. Завдяки цій взаємодії соціальна і екологічна стійкість, дотримання прав співробітників і широких верств населення, відповідність нормативним вимогам і передовим міжнародним практикам, принципам рівноправності і корпоративної етики, якими будуть керуватися учасники проекту, зможуть бути екстрапольовані на всіх партнерів Київського медичного університету.

Приєднуйтесь до команди Київського медичного університету, адже кращі мають навчатися в кращих!

Детальну інформацію про заклад вищої освіти ви можете дізнатись, зателефонувавши до приймальної комісії: (068) 854-40-31, (050) 337-81-01 або написавши на електронну адресу: admission@kmu.edu.ua.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!