ЄБРР профінансує розвиток освітнього бізнесу
PR

Європейський банк реконструкції та розвитку фінансуватиме створення кампусу для КМУ

ЄБРР профінансує розвиток освітнього бізнесу

5 листопада 2018 року відбулося підписання договору фінансування між Європейським банком реконструкції та розвитку і Приватним вищим навчальним закладом «Київський медичний університет».

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні в 1993 році Банк взяв на себе сукупні зобов'язання з надання майже € 12,1 млрд. в рамках близько 400 проектів.

Цей проект, який буде реалізований вже в 2019 році, спрямований на створення університетського кампусу – нового навчального корпусу разом із надсучасним симуляційним центром, де студенти та інтерни зможуть відпрацьовувати практичні навички та підвищувати свій освітній рівень, а також на організацію університетської клініки, що надасть можливість отримувати дійсно якісні та сучасні знання європейського рівня.

Київський медичний університет завжди намагався впроваджувати інновації, і цей приклад – не виняток, оскільки процес інтеграції до європейського та світового медичного простору, розвиток академічної мобільності мають за підґрунтя отримання знань європейського рівня. І цей проект - відповідь на виклики євроінтеграційних процесів та потреби у лікарях нової формації.

Президент університету Олександр Поканевич заявив: «Це важлива інвестиція для розвитку вищої медичної освіти в Україні в цілому, особливо зараз, коли держава висуває перед нами високі вимоги в підготовці фахівців медичної та фармацевтичної сфер. Як відомо, стратегія реформування концептуалізує наступні принципи: університети повинні постійно розвиватися і тримати руку на пульсі медичної науки, розробляти комплексні програми вдосконалення кваліфікації, розширювати можливості для навчання і стажування в зарубіжних університетах, шукати фінансування та партнерські організації для проходження навчання, вивчення іноземних мов, брати участь в міжнародних конференціях викладачів і аспірантів на умовах відкритого, прозорого конкурсу, підтримувати викладачів, які мають публікації в журналах, що входять в Scopus і / або Web of Science. Медуніверситети стануть автономними - як організаційно, так і академічно. Безумовно, що будь-яка автономія не існує без фінансової автономії в тому числі. Завдяки проекту ми зможемо впровадити і підтримувати нові стандарти вищої медичної освіти та оптимального використання ресурсів, дати новий вектор розвитку ринку освітніх послуг. Також слід підкреслити, що проект дозволить створити робочі місця, які так необхідні в умовах складної економічної ситуації в Україні. Укладення даного контракту вже говорить про те, що ми відповідаємо найвищим вимогам ведення бізнесу, які висуває ЄБРР перед потенційними позичальниками».

Окремо слід відзначити специфіку медичної освіти, яка полягає в тісній взаємодії з різними стейкхолдерами - це і академічне середовище, місцева і державна влада, медична сфера. Завдяки цій взаємодії соціальна і екологічна стійкість, дотримання прав співробітників і широких верств населення, відповідність нормативним вимогам і передовим міжнародним практикам, принципам рівноправності і корпоративної етики, якими будуть керуватися учасники проекту, зможуть бути екстрапольовані на всіх партнерів Київського медичного університету.

Приєднуйтесь до команди Київського медичного університету, адже кращі мають навчатися в кращих!

Детальну інформацію про заклад вищої освіти ви можете дізнатись, зателефонувавши до приймальної комісії: (068) 854-40-31, (050) 337-81-01 або написавши на електронну адресу: admission@kmu.edu.ua.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів