Вступ 2019. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів

Міністерством освіти затверджені Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році

Вступ 2019. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів

Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Документ встановлює основні правила проведення вступної кампанії до закладів вищої освіти і є обов’язковими для вишів незалежно від форм власності та підпорядкування, окрім військових навчальних закладів.

Вступ на перший курс для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного‚ фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Денна форма:

Вступники на основі повної загальної середньої освіти, за виключенням окремих категорій абітурієнтів, подаватимуть заяви про вступ тільки в електронній формі.

Абітурієнти матимуть можливість подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення, але не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на контрактні конкурсні пропозиції обмежуватись не буде.

У 2019 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Якщо як конкурсний предмет у виші буде встановлено іноземну мову, вступник матиме право подавати оцінку із сертифікатів 2018 та 2019 років з однієї з іноземних мов на власний розсуд.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної середньої освіти вступають на перший курс, зараховуватимуться результати ЗНО з трьох конкурсних предметів, молодшого бакалавра - з двох конкурсних предметів.

Заклади вищої освіти матимуть право самостійно визначати мінімальне значення кількості балів із вступних випробувань, з якими вступник допускатиметься до участі у конкурсі.

Разом з тим, мінімальні значення кількості балів із вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти не можуть бути встановлені менше 150 балів для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» з другого та третього конкурсних предметів.

Також конкурсний бал не може бути менше 130 балів для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» та для бакалаврських спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування» і «Міжнародні відносини».

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів розпочнеться 01 липня.

Прийом заяв та документів від  вступників розпочнеться 10 липня і закінчиться 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та 22 липня - для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 01 по 10 липня (до 12 липня для спеціальності «Музичне мистецтво») включно.

Вступні іспити будуть проводитись з 17 до 22 липня, співбесіди -  з 17 до 19 липня включно.

Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вишу освіту за кошти державного або регіонального бюджету здійснюються не пізніше 18.00 години 26 липня.

Вступники, які отримають рекомендації, мають виконати відповідні вимоги до зарахування до 18.00 години 31 липня.

Зарахування вступників за кошти державного або регіонального бюджету буде проводено не пізніше 01 серпня, а за рахунок цільових пільгових державних кредитів, кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше 30 вересня.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти - не пізніше 09 серпня.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступатимуть на місця за кошти фізичних або юридичних осіб на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції здійснюватиметься не раніше 01 серпня.

Вступ на перший курс для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за іншими (крім денної) формами здобуття освіти:

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб визначатимуться правилами прийому закладу освіти. При цьому прийом документів починатиметься не раніше 10 липня, тривалість кожної сесії прийому документів становитиме не більше 30 днів.

Зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення чергової сесії прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір, але не пізніше 30 листопада 2019 року.

УМОВИ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ 2019 РОКУ

Освіта.ua
12.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Доброго дня!Хочу вступати перехресно на основі бакалавра....за кошти фізичних.осіб. до якого числа треба подати документи???
Ліда
Добрий день! Якщо я подала на контракт , оплатила і хочу забрати документи , мені кошти повернуть?
Марія
Допоможіть,будь ласка,завтра їду подавати документи за кошти фізичних осіб,чи потрібна присутність моїх батьків,і як взагалі проходить оплата?Дякую
Макс
а ви не знаєте скільки треба чекати на запрошення в універ, бо я забув спитати???
Мирослава
Якщо подзвонили сказалази що по зно пройшла на бюджет в коледж, можна везти документи для зарахування?
саша
я пройшла на контракт і подала оригінали,сказали чекати запрошення.Якщо запрошення не на дійде що робити?І чи означає це що мене не прийняли навіть на контракт???
Елена
Для саша: ДОКУМЕНТЫ ПРИНЯЛИ,ПРИНЯЛИ..НЕ БУДЕТ ЗАПРОШЕННЯ,ЗВОНИТЕ В ВУЗ..
Вітьок
Для цього є vstup.info або абіт поиск
Коментувати
Вадим
Доброго дня, коли буде відомо чи поступив на заочку після коледжу на 2 курс, і чи це буде видно на вступ інфо, або ще десь?
Маша
Я не вступила на бюджет у жоден ВУЗ. Навчатись на контракті у цих ВУЗах не маю бажання, так як це далеко від дому. Чи можу я написати заяву на вступ за контрактом в інший ВУЗ, у який не подавала раніше заявок?
989
Для Маша: вже ні. всі заяви приймали до 22.07. можеш спробувати заочку.
Коментувати
коко
При заповненні заяви, під час подання заяви в виші, забув написати код спеціальності... Це чимось грозить і чи варто бити тривогу??
Стас
Добрий ранок! Підкажіть, будь ласка, чи можна обрати між ВУЗами, якщо пройшов на бюджет у 1, за пріоритетністю, а батьки наполягають на 2, за пріоритетністю, в моєму електр. кабінеті. Дякую.
Елена
Для Стас: нет,если не пойдете на бюджет рекомендованый,то в другой ВУЗ только контракт.Это же удача поступить туда,куда больше хотели.
Елена
Вот еще,что то придумалось.РОДИТЕЛИ ВСЮ ЖИЗНЬ ЗА ВАС БУДУТ РЕШАТЬ?еСЛИ ХОТИТЕ УЧИТЬСЯ НА 1 ПРИОРИТЕТЕ,ТАК ПОСТУПАЙТЕ,ДОКАЖИТЕ ВСЕМ,ЧЕГО ВЫ СТОИТЕ.Я СДЕЛАЛА В СВОЕ ВРЕМЯ ТАК,КАК ХОТЕЛИ РОДИТЕЛИ....ЖИЗНЬ МНЕ СЛОМАЛИ..УДАЧИ ВАМ!!!
Елена
А ТЕПЕРЬ МНЕ 41 ГОД И Я ПОСТУПАЮ В УНИВЕРСИТЕТ,КУДА Я ВСЕГДА ХОТЕЛА
Коментувати
Богдан
Якщо я подав в усі інститути на заочно, і я не хочу поступати на рекомендований інститут, чи можна подати документи в інший? Підскажіть будь ласка, дякую)
Комментатор
Для Богдан: если вы туда подавали электронную заяву, то можете поступить на контракт. Везите документы
Коментувати
Богдан
Де можна подивитися, зарахований на бюджет чи на контракт? На якому сайті це можна зробити?
Яна
Для Богдан: в особистому кабінеті вступника чи на вступ.інфо
Коментувати
Юлія
Якщо я пройшла на бюджет на 2ий пріорітет, але хочу навчатися на першому, чи є така можливість, що списки скорегуються і я потраплю на бюджет на 1ий пріорітет?
Лика
Для Юлія: Нет.
Яна
А хто може претендувати на ’переведення на вакантні місця державного замовлення’? Як це взагалі працює?
Влад
Тільки пільговики
Коментувати
Світлана
Доброго дня. Якщо отримав рекомендацію для зарахування на бюджет, але хотів би вчитись за контрактом з іншої спеціальності, але не відомо чи по конкурсу пройду. Як бути? Коли буде відомо кого зараховують на контракт. Дякую
Лика
Для Світлана: Будет точно известно 1.08, но смотрите, ибо тогда же заканчивается прием на бюджет. Лучше просто позвоните в ВУЗ, куда хотите. Многие готовы принимать документы на контракт уже сейчас)
Світлана
дякую. Але якось виходить не дуже зрозуміло. Якщо подати оригінали на бюджет то вже не можна подати на контракт за кращою спеціальністю, чи потім забрати оригінал з бюджету і вступати на контракт?
Лика
Если уже подадите оригиналы на бюджет, то к 1-му августа будет приказ о зачислении и просто взять и забрать вы их уже не сможете. Нужно будет отчисляться, а это долго и нудно. Так что лучше сейчас позвоните туда, куда хотите на контракт и уточните, готовы ли они вас взять. Зависит от университета. Если подаете в Шевченка или КПИ, то тут сложнее, но региональные ВУЗы документы примут уже сейчас. Так что лучше не рисковать и позвонить (не дожидаясь августа), а лишь потом решать, куда нести.
Коментувати
Наталья
Добрый день. Хочу задать вопрос: почему я не могу поступить на 2 курс мединститута получив образование в медицинском колледже за специальностью медицина код 223, а квалификация акушер. Закончила в феврале 2019 года, поступала в колледж в2016. В, 2017году сняли аккредитацию по этой квалификации, и что теперь делать? Я теперь не могу никуда поступить на медицину.
Катерина
Для Наталья: а ви уточнювали?богомольця чи франківськ?
Коментувати
мамина дебілка
Привіт ,а до 22.07 всі заявки переглянуть ? бо я трохи переживаю шо не встигнуть подивитись якусь із заявок які я подала
Влад
Для мамина дебілка: їх переглянуть до 26
Коментувати
Саша
В мене були проблеми з середнім балом і коли мені його виправили то деякі факультети так і не розглянули мою заяву.Чи розглядають подані заявки в суботу і неділю?
Влад
Для Саша: ні
Коментувати
Roman
до якого числа подавати документи в інститут? і чи ожна подавати 20 21 і 22 липня там ж вибори і все таке
Алина
Я зовсым нічого не розумію...Допущено до іспитів,це як?І що робити далі.Допоможіть,я дуже хвилююсь
Влад
Для Алина: Для Roman: до іспитів? Може до конкурсу? Чекати 26 числа результати
Коментувати
Ксеня
Доброго дня Підкажіть, будь ласка, чи є можливість навчатися одночасно на бюджеті на двох різних факультетах, якщо по рейтингах проходжу на державне?
989
Для Ксеня: Ви не можете пройти на 2 бюджетних місця. Вам буде надано лише одне з найвищим пріоритетом. В інших Ви можете навчатись на контракті
Коментувати