Вища освіта без ЗНО: набір триває до 30 листопада
PR

Академія МАУП запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без сертифікатів ЗНО

Вища освіта без ЗНО: набір триває до 30 листопада

Чи помічали ви, як з приходом осені світ навколо змінюється, змінюються фарби, і саме в цю пору року найчастіше відбуваються найважливіші зміни у житті будь-якої людини? Осінь - час нових починань і цілей, час для нового життя і внутрішніх змін. Тому, якщо ви давно мріяли здобути вищу освіту, але не змогли вступити до вишу через недостатню кількість балів з незалежного оцінювання – є вихід! Завдяки МАУП ви маєте змогу стати студентом престижного навчального закладу без сертифікату ЗНО вже в цьому році.

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме - здобуття вищої освіти за спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує широкий вибір сучасних спеціальностей, за якими вас навчатимуть теорії та практиці найкращі викладачі країни. Наприклад, якщо ви цікавтесь IT-напрямком, мрієте про цікаву та перспективну професію у цій сфері, зверніть увагу на одну з найнеобхідніших спеціальностей сьогодення - «Інженерію програмного забезпечення», яка передбачає підготовку фахівців з проектування, розробки і дослідження програмних систем для різних предметних областей. Під час навчання за цією спеціальністю студенти професійно опановують мови програмування для тестування і розробки програм, вивчають архітектуру персональних комп’ютерів, операційні системи та комп’ютерні мережі. Випускники академії, що стали фахівцями з інженерії програмного забезпечення, затребувані не тільки на теренах нашої Батьківщини, але і далеко за її межами.

Загалом, навчальний процес по спільній програмі ведеться за такими спеціальностями:

 • Інженерія програмного забезпечення (бакалавр);
 • Менеджмент (бакалавр);
 • Філологія (бакалавр);
 • Облік і оподаткування (бакалавр);
 • Право (бакалавр/магістр);
 • Економіка (бакалавр/магістр);
 • Політологія (бакалавр/магістр);
 • Психологія (бакалавр/магістр);
 • Соціологія (бакалавр/магістр);
 • Туризм (бакалавр/магістр);
 • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (бакалавр/магістр).

Якісна європейська освіта з перспективних напрямків знань, вступ без ЗНО, можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, навчання за денною, заочною або дистанційною формами та реальні перспективи успішного працевлаштування – те, що ви можете отримати, обравши навчання за інтегрованою програмою у Міжрегіональній Академії управління персоналом! І найголовніше - вам не доведеться марно витрачати час, чекаючи наступного незалежного оцінювання.

Залиште минуле позаду і просто зараз почніть створювати життя, про яке завжди мріяли!

Поспішайте за своєю мрією до МАУП за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів