Зручне заочне: вступ до МАУП триває до 8 серпня
PR

Навчання за заочною чи дистанційною формою в найбільшому недержавному ВНЗ України – МАУП

Зручне заочне: вступ до МАУП триває до 8 серпня

Вступна компанія добігає кінця, а ви й досі не знаєте, який навчальний заклад обрати? Бажаєте отримати цікаву спеціальність та зручну форму навчання, що дозволить вам приділяти час роботі чи улюбленим хобі? Тоді для вас є цікава пропозиція: обирайте навчання за заочною чи дистанційною формою в найбільшому недержавному ВНЗ України – Міжрегіональній Академії управління персоналом! Ви зможете отримати якісну вищу освіту, диплом державного зразка та стати справжнім професіоналом своєї справи без найменшого відриву від роботи.

Нещодавно Міжрегіональна Академія управління персоналом відсвяткувала свій  29-й День народження. За 29 років сумлінної роботи МАУП виховав понад 300 тис. талановитих фахівців у найрізноманітніших галузях знань, серед яких діючий прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та відомий співак Дмитро Монатик. Нині у закладі навчаються студенти з 39 країн світу за 22 спеціальностями та 115 спеціалізаціями.

Навчаючись в МАУП, ви зможете опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. До того ж, якщо вам не вдалось цього року набрати бажану кількість балів з незалежного оцінювання, у МАУП існують спеціальні міжнародні освітні програми, на які, задля отримання вищої освіти, можна вступити без сертифікату ЗНО. Після закінчення навчання ви навіть можете отримати два дипломи про вищу освіту – український та польський, що дасть вам змогу знайти чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. Більше інформації за посиланням.

Університетський кампус МАУП є одним з найбільших в Україні та має розвинену інфраструктуру. Поруч із навчальними корпусами розташовані конференц-зал, медичний центр, бібліотека, спортивний комплекс, концертний зал, парк, студентські ресторани, кафе та їдальні, продовольчі магазини, відділення банку та перукарня. На всій території Академії доступний безкоштовний Wi-Fi.

Також МАУП має численні регіональні відділення та філії більше ніж в п’ятдесяти містах по всій Україні. Це дасть вам змогу отримати вищу освіту, не покидаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті, поруч із сім’єю та друзями. Більше інформації про регіональні відділення МАУП ви можете дізнатися за посиланням.

Вступ в Міжрегіональну Академію управлінням персоналу триває до 8 серпня - не проґавте унікальну можливість стати на крок ближче до своєї мрії!

Телефони приймальної комісії:  (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
01.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів