Першою розглядають заяву з найвищим пріоритетом

Послідовність розгляду заяв вступника при адресному розміщенні державного та регіонального замовлення

Першою розглядають заяву з найвищим пріоритетом

Послідовність розгляду заяв вступника при адресному розміщенні державного та регіонального замовлення визначається встановленими ним пріоритетностями.

Це стосується заяв вступників поданих для вступу на бюджетну форму навчання, яких цього року можна подавати максимум 7 на 4 спеціальності. Кожній заяві вступник присвоює пріоритет від одного до семи.

Заяви вступників розглядаються відповідно до пріоритетностей. Першою буде розглянута заява з найвищою пріоритетністю. Попри те, що в ній може бути найнижчий конкурсний бал та вона подана найпізніше. Якщо вступник за рейтинговим балом не потрапляє на бюджетні місця за своєю найвищою приорітетністю, наступною буде розглядатись його заява з нижчою приоритетністю і так далі до заяви з пріоритетом «7».

Якщо вступник анулював заяви з першими пріоритетностями, то найвищою в нього буде наступна пріоритетність. Наприклад, заяви з пріоритетностями «1» та «2» скасовані, отже найвища в даному випадку буде заява з пріоритетом «3». Саме з неї почнеться розгляд заяв вступника, й ця заява розглядатиметься одночасно на рівні з першою пріоритетністю інших вступників.

У цьому разі відсутність заяв з «1» та «2» пріоритетністю жодним чином не робить заяву з пріоритетністю «3» такою, що розглядається пізніше.

Якою не була б пріоритетність заяви – до неї дійде черга. Коли заяви будуть розглядатись, має значення тільки конкурсний бал, що встановлений у відповідній заяві на відповідну конкурсну пропозицію.

Детальніше про алгоритм розгляду заяв дивіться у відео:


З метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» тричі на добу оновлює дані про хід вступної кампанії.

Освіта.ua
19.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна Д.
Що робити якщо я проходжу по першому пріоритету, проте вже передумала туди поступати, а відмінити заяву вже неможливо? ????
Діана К.
Якщо я скасую заяву з пріоритетністю №2, то система буде розглядати заяви так: 1 заява, 3 заява, 4 заява, 5 заява?
Діана
чи можна скасувати заяву по одному пріоритеті і потім подати на цю ж спеціальність і в цей же навчальний заклад заяву але без пріоритету , а лише на контракт??? чи воно вде не прийме так як є скасована заява на цю спеціальність ??!
Іра
Що робити. Якщо тобі вже дзвонили що ти прошла на бюджет завезла документи але ось недавно дізналась що скоротили бюджетні місця , і вже прошла на бюджет в інший університет але оригінали подала вже. Чи встигну я забрати документи та завезти в інший університет на бюджет?
988
Для Іра: що це за брєд. Як можна вже пройти на бюджет, а потім взнати, що місця скоротили? Заяви лише до 23 приймають, як 20 вже вожна пройти на бюлжкт? Господи, це ж яким лохом треба бути
Коментувати
Жанна
Подали заяву на 5 бюджетних місць , але переплутали пріоритети і те що хотіли поставити на 2 пріоритет поставили 5-тим. Що робити?
Аліна
Якщо я хочу поставити на 1 і на 2 пріорітет один і той самий ВУЗ, але на різні спеціальності, так можна?
Наталія
Подали на бюджет п’ять пріорітерів. Чи можна ще сьогодні відмовитися (скасувати) пріорітет №3 щоб мати ймовірну можливість поступити у ВУЗ (по 5-му пріоритету). В обидвох випадках входжу у широкий рейтинговий список і входжу у максимальну кількість державних місць.
Тарас
Для Наталія: Вже ні. Можливість скасовувати заяви була до 18:00 23 липня.
Коментувати
Наталія
Чи можна ще скасувати перший пріоритет та вступати по другому пріоритету на бюджетну форму навчання ?
Анна
Підскажіть, будь ласка, кщо першим пріоритетом взяли на контракт чи анульовується другий пріоритет?
Юлина
Що буде якщо подати 6 заявок на бюджет ?
Оксана
Добрий день подала 5 заяв на контракт, але потым відмінила одну і втратила право на 4 преорітет, тепр хочу подати заяву на інший виш, а мені пише що така приорітетність вже існує, яку цифру треба вказувати, нажимаю 6, ставить автоматично 5, ставлю 3- те саме"Вже існує". Не ставить нічого або прочерк не можна пише укажіть преорітетність, що робити?
Валерія
Чи можна буде відмовитись від вступу в ВНЗ за першим пріоритетом якщо більше до вподоби той який поставили другим або третім?
Вікторія
Для Валерія: якщо хочете відмовитись робіть це вже якщо маєте великі шанси вступити за 2 пріоритетом ,бо якщо вступите за першим ,то другий буде доступним тільки на контракт.
Коментувати
Володимир
Як подати заяви по новій коли подав 5заяв з приоритетністю і скасував їх?І при подачі нових вибиває що заява з такою приоритетністю вже є?
Вікторія
Для Володимир: якщо ви були допущені до конкурсу,то бюджет в цьому році вам не світить ,якщо ж ні можна замінити скасовані заяви іншими
Коментувати
Ольга
Чи зараховують автоматично на контракт, якщо не пройшов на бюджет, чи треба подавати 2 заяви (на контракт і на бюджет одночасно)
Роман
В деяких вступників можна побачити 0 (нульовий) пріоритет. Підскажіть будь ласка що це означає і яким чином можна було б подать таку заявку?
Галина
Для Роман: дайте ссилку
Євгеній
Галина, ось https://vstup2020.edbo.gov.ua/offer/696607/
Коментувати
Тамара Співак
Якщо мене рекомендовано до зарахування в один університет,але я чекаю відповіді від іншого,до якого хочу вступити більше,чи не втрачу я місце в першому?Боюсь нк потрапити(
Влад
Для Тамара Співак: не треба нічого чекати, вже всі давно поїдають на контракт, а Вы все чекаєте. На контракт хто перший, того і тапки
Коментувати
Антон
Я 1825 у списку з балом 151.062 та 7.9, з пріор. №1 і мені не рекомедовано на бюджет, але після мене 1834 учаснику з балами 150.654 та 7.3, з пріор. №3 пише "Рек. на бюджет за пріор. #1", тобто він пройшов на бюджет з нижчими балами,а я з вищими ні?
Влад
Для Антон: Вам вже відповідали на це питання! У номера 1834 рекомендація за першим пріоритетом, Ви читати вмієте? Не за третім на вашій спеціальності, а за 1 на іншій спеціальності, де його балів для бюджету достатньо!
Коментувати
Олена
Якщо не пройшли на бюджет за жодним пріоритетом,чекати 6 .о9.рекомендацій на контракт,чи можна вже везти документи на контракт?
Влад
Для Олена: нужно
Коментувати
Софія
Доброго дня! Якщо в заяву було подано лише на заочну за кошти фізичних осіб, а в мене достатньо балів для вступу на денну і державне. чи є можливість зміни пріоритету?
Влад
Для Софія: ні
Коментувати
Ірина
Чи можна подавати оригінальні документи, якщо написано рекомендовано на бюджет за пріорітетністю #1?
Влад
Для Ірина: навіть треба до 31 серпня
Коментувати