Першою розглядають заяву з найвищим пріоритетом

Послідовність розгляду заяв вступника при адресному розміщенні державного та регіонального замовлення

Першою розглядають заяву з найвищим пріоритетом

Послідовність розгляду заяв вступника при адресному розміщенні державного та регіонального замовлення визначається встановленими ним пріоритетностями.

Це стосується заяв вступників поданих для вступу на бюджетну форму навчання, яких цього року можна подавати максимум 7 на 4 спеціальності. Кожній заяві вступник присвоює пріоритет від одного до семи.

Заяви вступників розглядаються відповідно до пріоритетностей. Першою буде розглянута заява з найвищою пріоритетністю. Попри те, що в ній може бути найнижчий конкурсний бал та вона подана найпізніше. Якщо вступник за рейтинговим балом не потрапляє на бюджетні місця за своєю найвищою приорітетністю, наступною буде розглядатись його заява з нижчою приоритетністю і так далі до заяви з пріоритетом «7».

Якщо вступник анулював заяви з першими пріоритетностями, то найвищою в нього буде наступна пріоритетність. Наприклад, заяви з пріоритетностями «1» та «2» скасовані, отже найвища в даному випадку буде заява з пріоритетом «3». Саме з неї почнеться розгляд заяв вступника, й ця заява розглядатиметься одночасно на рівні з першою пріоритетністю інших вступників.

У цьому разі відсутність заяв з «1» та «2» пріоритетністю жодним чином не робить заяву з пріоритетністю «3» такою, що розглядається пізніше.

Якою не була б пріоритетність заяви – до неї дійде черга. Коли заяви будуть розглядатись, має значення тільки конкурсний бал, що встановлений у відповідній заяві на відповідну конкурсну пропозицію.

Детальніше про алгоритм розгляду заяв дивіться у відео:


З метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» тричі на добу оновлює дані про хід вступної кампанії.

Освіта.ua
19.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
руслан
чому окремі вузи вказують одну кількість на БЮДЖЕТ а приймають менше в декілька разів чи це законно
Комментатор
Для руслан: указывают количество людей, которых вуз может принять на бюджет. А фактически берет только тех, у кого проходной балл. Остальные места идут в другие вузы детям с более высокими баллами
Коментувати
Ирина
подскажите пожалуйста как работает зачисление на коммерцию. У ребенка есть рекомендация к зачислению на бюджет, но в тот ВУЗ , который хочет он подавал документы на коммерцию. В этом ВУЗЕ из поданных заявлений 251, 90 рекомендованы на бюджет, он в списке 144, всего лицензионных мест 220. Перед ним есть дети, у которых статус ДОПУЩЕНО РЕКОМЕНДОВАНО НА БЮДЖЕТ. Может ли он рассчитывать на место в ВУЗЕ (коммерция)?
Zzz
Для Ирина: он в списке 144й. А мест всего 220? Почему вы сомневаетесь? Конечно, он проходит, несите документы, если уверены
Коментувати
Сергій
Якщо я зараз скасую заяву по 1 пріоритеті, то мені прийде пропозиція на бюджет від 2 пріоритету(якщо пройшов)?
...
Для Сергій: ви не можете скасувати заяву.
Вася
Чому?
Коментувати
Анна
Якщо подала заяви і допущена до конкурсу, то чи можна відмовитися від вступу за 1 пріоритетом, а скористатися 2 пріоритетом?
Jl
Для Анна: Програма комп’ютера розглядатиме вас починаючи з 1 пріоритета і до останнього ,бо її завдання знайти бюджетне місце.Якщо скасувати заяву,то втратите пріоритет(один з шансів на поступлення за держзамовлення)
Коментувати
Ольга
Добрый день. Если подали заявление на бюджет с первым приоритетом, но по факту видим, что не проходим, будет ли рекомендован контракт в первую очередь (по приоритетности) не смотря на то, что есть заявления с большими баллами, но без приоритета (только контракт) или с меньшим приоритетом?
z
Для Ольга: На контракт нет приоритетов.Имеют значение только баллы.Все проходят.не волнуйтесь. Разве что вы на топовые специальности в топ вуз?
Ольга
Да, мы в топовый ВУЗ и на топовую специальность . В другие ВУЗы уже предлагают сдать оригиналы, но мы хотим пробывать пройти на первый приоритет (где еще не берут наши документы). Сейчас делема: если не отдадим документы сейчас, т. е. будем ждать предложения от очень желаемого ВУЗа, могут занять все места в других университетах и мы вообще можем пролететь (((. Как быть? ... Вообще странная система зачисления на контракт. Почему не выполняются правила? По приказу могут быстро зачислить абитуриента с более низким баллом (((. Для чего весь этот цирк с конкурсом?
Олександр
Я пытался разобраться с эти вопросом. Если не ошибаюсь, можно подать документы в два ВУЗа. Относите оригиналы туда, где на бюджет прошли и держите на готове копии документов в ВУЗ, который хотите. Если Вам предложат контракт в ВУЗе Вашей мечты, то заберете документы из первого
Коментувати
Юля
Добрий день, підкажіть , якщо ми подали 6 заяв чи можна подати сьому третім пріорітетом видаливши попередедньо заяву з таким пріорітетом. Дякую)
...
Для Юля: якщо ви видалили заяву з 3 пріоритетом, і її вже встиг зареєструвати ЗВО, то ви витрачаєте цей пріоритет. І тоді третьою за чергою буде розглядатися заява з 4 пріоритетом. Тобто позначити сьому заяву як 3 ви не зможете.
Коментувати
Анна
На сайте абит пошук стоят смайлики напротив приоритетов , он стоит на одном только приоритете , это что больше вероятность того что туда ты прошел ? Подскажите
Влад
Для Анна: так
Ігорь
А якщо я скасую заяву де смвйлик, то автоматично перийде на 2 пріорітет?
...
Не факт. Там перед вами може бути більше заяв з 1 пріоритетом і вищими балами, ніж є максимальна кількість бюджетних місць. Добре рахуйте.
Коментувати
Іван
Якщо я видалю заяву з першим пріоритетом, то заява з другим пріоритетом буде рахуватися як перший???
Йван Пупка
Для Іван: саме так, там же це написано
Іван
просто луде передиваюю,хочу навчатися заочно на державному, а подав на денну форму
Коментувати
Влад
Для Наталя: навіщо ви взагалі дивитесь які ви по списку? Це не так працює, як Ви думаєте. 14 це максимальна кількість бюджетників, яку може прийняти цей ЗВО, але пройдуть на бюджет ті, у кого буде прохідний бал. Якщо прохідний бал, наприклад, 180, а дітей з таким балом і вище всього 5, то на бюджет потраплять тільки ці 5 чол. 26 числа будуть остаточні результати, вже ніхто нікуди не буде рухатись. Такої системи як ви описали не існує вже 4 роки з підняттям
Наталя
Скажіть, будь ласка, якщо у нас стоїть пріритетність 1, і ми 17 у списку на бюджет,при держазамовленні вузу на цю спеціальність 14, перед нами 4 абітурієнтів з трішки вищим балом, але у них пріритетність 4 і 5. В той жк час, в інші вузи ,де у них пріритетність 1 і 2, вони на місцях габагато вище, скажімо 4 і 8, а не 11, 13, 14, як тут, де і наша заява. Чи є у нас шанс пройти в цих 14 місць, якщо цим абітурієнтам запропонують місце по вищим пріоритетностям? Чи підніметься наша заява з пріоритетністю 1? Просто дуже на межі..і все залежить від цього..дуже дякую!
Олександр
Для Влад: Про необхідність мати прохідний бал - зрозуміло. Але ж якщо в рейтингу 20 чоловік, які мають більше 180 балів (прохідний бал), то людям, які пройшли в інший вуз за 1 чи 2 пріоритетом 26 числа "випадуть" із рейтингового списку в якому у них 3-7 пріоритет. Адже, якщо ти пройшов за 1 пріоритетом, то наступні заяви система не розглядає. І Наталя буде вже 14, а не 17 в рейтингу. Тобто все ж "підніметься" в списку і за умови наявності прохідного балу буде зарахована на бюджет. Чи не так?
z
Трошки не так. Головна проблема в тому, що в цьому ВНЗможе й не бути 14 мiсць по факту. Треба шукати себе в списках Широкого конкурса i вже там вираховувати чи проходиш. Даже цей ВНЗ може отримати I 5 мiсць i10.
Олександр
Тобто прохідний бал виявляється не зовсім прохідним, а лише мінімальною вимогою? І, наприклад, якщо суперобсяг держзамовлення на перекладача англійської мови 730 осіб по Україні, прохідний бал - 186, а 1000 абітурієнтів по Україні мають бал 186 і вище, то 270 з них не отримають бюджетне місце, попри те, що "пройшли" прохідний бал?
Коментувати
Анонім
Дякую за відповідь!)
Анонім
Якщо я 30 в рейтингу, чи можу я потрапити на бюджет, якщо держмісць є 8?і якщо бал нижчий від прохідного????
Вика
Для Анонім: а где вы смотрели рейтинги? Скажите пожалуйста
Коментувати
Вика
Здравствуйте скажите как узнать список тех кто поступил на бюджет после 9 класса
Анонім
Чи є можливість перевестись з контракту на бюджет? Якщо звільняються бюджетні місця та ти маєш граний середній бал, шанси є, проте такі випадки поодинокі. Скажіть, будь ласка, це правда?
Z
Для Анонім: шанси є. У нас в Могилянці постійно когось відраховують за неуспішність і на ці місця переводять контрактників. Але ваші бали мають бути найкращими. Бо на бюджет хочуть усі)
Коментувати
Анонім
А якщо я скасую заяву, чи можу я подати іншу в інший заклад на бюджет? Будь ласка дайте відповідь
Z
Для Анонім: залежить від статусу заяви. Якщо «допущено...» або «зареєстровано...» то ви просто втратите заяву і пріоритет
Liudmyla Klymenko
Добрий день! Заяву і пріоритет втратимо, а на те місце можна подати нову заяву на інший факультет?
Коментувати
Анонім
Якщо я подам заяву в коледж на контракт чи можу я пройти на бюджет, якщо буду мати вищий бал?
Darya
Для Анонім: якщо подали тільки на контракт, то так і буде. треба було обрати функцію "бюджет/контракт"
Коментувати
Аліса
Скажіть це система відбирає чи може хто швидше завезе оригінали документів? ЧИ МОЖНА подавати оригінали документів до26.07?коли можна побачити в електронному.кабінеті що вже пройшов на бюджет,чи реально 23.07
Влад
Для Аліса: відбирає система, раніше 26 числа подавати не можна, бо тільки 26 числа ви взнати дали бюджет вам чи ні
Z
Для Аліса: ти читати вмієш? Спробуй почитати правила вступу. Хоча б і на цьому порталі. І не задавай дурних питань.
Аліса
Так я вмію читати!а це нічого що сьогдні дзвонили з універу і пропунували 23.07 везти оригінали!А ви не хаміть якщо нехочете відповідати то вас ніхто не просить!
Коментувати
Світлана
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чому написане і сказане розходиться по суті: що буде головним - бали чи пріоритетність? Якщо в А - 175 балів при 3 пріоритетності, а в Б - 165 балів при 1пріоритетності, то кому все ж таки буде надана перевага? Хоча в тексті вище написано: "Заяви вступників розглядаються відповідно до пріоритетностей. Першою буде розглянута заява з найвищою пріоритетністю. Попри те, що в ній може бути найнижчий конкурсний бал та вона подана найпізніше"?
Z
Для Світлана: Для Аліса: там же написано:сначала в любом случае рассматривается заява с приоритетом1. Если по этой заяве вы не проходите на бюджет система рассматривает вашу заяву 2 и тд Как только вы где-то прошли все остальные ваши заявы аннулируются. Это понятно? Самое главное-это баллы. В вашем примере пройдёт А со 175 баллами, потому что его балл выше , чем у Б.
Влад
Для Світлана: подивіться відео Шарова, він все пояснює.про розподіл місць. Коротко... Якщо А не пройшов по пріоритетами 1 і 2 а по 3 пройшов то Б не пройде або пройде по іншим пріоритетам.якщо прохідний бал буде 180, не пройде жоден. А коли подав заяву взагалі не має значення
Ком
Для Світлана: читайте уважно: першою буде РОЗГЛЯНУТА ЗАЯВА. Де тут написано, що він проходить!? Розглянуть його заяву і побачать, що балів мало(165)і він не проходить. Нічого не розходиться по суті. Як ви будете вчитися?
Коментувати
Маруся
Добрый день! Скажите,пожалуйста,если я подала заявление 1ым приоритетом на бюджет,но не прошла,то я автоматически попадаю в претенденты на контракт? Или надо подать ещё одно заявление на эту же специальность но на контракт ?Спасибо
Влад
Для Маруся: Якщо Ви подали на бюджет, то напевно ж читали, що відмічали. Там вказано, що якщо не буде рекомендаціі на бюджет то заява дійсна на контракт. Навіщо ще одна?
Маруся
Ну, я так изначально и поняла.Просто некоторые знакомые пугают,что для подстраховки,если уж я так хочу попасть именно в этот ВУЗ,надо бы ещё и на контракт подать.
Влад
Не треба
Коментувати
Олександр
Добрий день! В мене такє питання. Наприклад, я не пройшов на бюджет за першим пріорітетом, так як мій конкурсний бал нижче. Але прпойшов в інший ВНЗ за другим пріорітетом на бюджет. Але абітурієнт, який має вищий конкурсний бал та його рекомендували на бюджет відмовився від вступу в цей ВНЗ, а пішов на контракт в інший ВНЗ. Кому буде запропоновано бюджетне місце, яке звільниться? Дякую!
Комментатор
Для Олександр: це місце віддадуть пільговикам, які подали документи на контракт
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!