Вступників просять дочекатись рейтингових списків

Результати розподілу місць державного замовлення будуть відомі 1 серпня 2018 року

Вступників просять дочекатись рейтингових списків

Міністерство освіти радить вступникам, які подали заяви на бюджет і беруть участь у широкому конкурсі, не поспішати подавати оригінали документів на контракт, а дочекатися результатів розподілу місць державного замовлення. Про це йдеться у роз’ясненні відомства у зв’язку зі зверненнями вступників, яких деякі виші вже зараз закликають подавати оригінали документів на контрактне навчання.

У Міносвіти нагадують, що результати розподілу будуть відомі 1 серпня 2018 року.

«Важливо пам’ятати, що вступники, які отримають рекомендації на бюджет, повинні будуть до 18-ї години 6 серпня подати оригінали документів до приймальної комісії вишу. Якщо до цього часу вступник не подасть оригінали, то він втратить право в цьому році на зарахування (переведення) на навчання за державним замовленням», - повідомляють у МОН.

Також у відомстві наголошують, що тільки у випадку, якщо вступник не пройде на бюджет або не матимете бажання навчатися там, де отримає відповідну рекомендацію, варто розглядати можливість контрактного навчання.

Кожен вступник, що не отримав бюджетне місце, автоматично бере участь у конкурсі на контракт за всіма своїми заявами.

«Вступник також має знати, що у разі вступу до вишу на контракт договір про надання освітніх послуг підписується тільки після видання наказу про зарахування. Будь-яка вимога укласти договір та подати оригінали документів у виш до видання наказу про ваше зарахування є незаконним», - підкреслюють в освітньому відомстві.

З метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» двічі на добу оновлює дані про хід вступної кампанії.

Освіта.ua
25.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів