Термін подання заяв про вступ завершується 22 липня

22 липня завершується прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього оцінювання

Термін подання заяв про вступ завершується 22 липня

До 18 години 22 липня триває прийом заяв та документів від абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Публікація рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, а також творчих конкурсів та вступних іспитів із зазначенням вступників, які рекомендовані до зарахування на бюджет буде здійснена не пізніше 18.00 години 26 липня на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

Надання рекомендацій до зарахування абітурієнтів на бюджет відбуватиметься на підставі конкурсного бала та визначених пріоритетів. Детальніше про рейтинговий відбір у 2019 році дивіться за посиланням.

За інформацією ІС «Вступ.ОСВІТА.UA», станом на ранок 21 липня до навчальних закладів вже подано 1 млн 358 тисячі заяв від вступників на спеціальності всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів.

Абітурієнти, які вступають до вишів для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), подали більше 841 тисячі заяв.

Всі заяви вступників оприлюднені на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що здійснює оперативне інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах. Інформація на сайті оновлюється двічі на добу.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
21.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
катя
де і як можна подивитися куди зареєструвався інший абітурієнт?наприклад,однокласник колишній чи будь хто інший,
Алексей Поляков
Алексей Поляков Про скасування ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО) для вступу до магістратури як таке, що обмежує право громадян на освіту. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2421 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Для Алексей Поляков:
Та пролетів ти в цьому році, дурню. І ніяка петиція тобі не допоможе. Пора вже це зрозуміти.
Коментувати
Алексей Поляков
Алексей Поляков Про скасування ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО) для вступу до магістратури як таке, що обмежує право громадян на освіту. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2421 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Ollesia
Громадяни абітурієнти. Міжрегіональна академія управління персоналом запршує Вас приносити оришанали документів до нашого університету. В нашому університеті дуже цікаво навчатися, всі ми займаємося науковою діяльністю. Тут знайдете собі багато цікавих друзів. Ректор категорично забороняє у нашому університеті брати взятки. Ви не будете платити гроші за здачу іспиту-о в нашому університеті всі сесіі проходять на чесній основі. Персонал викладачів університету буде дуже радий вас бачити в нашому університеті. Якщо вам буде важко обрати професію- ми допоможимо з вибором. Приходьте, навчатися дуже цікаво. Детальна інформація про навчання http://maup.com.ua/.
Дмитро
Для Ollesia: А на нормальную рекламу денег и креатив не хватило? XD
Коментувати
фінс
До 29 липня триває набір на молодшого спеціаліста. ПБМК шукайте контакти в мережі.
Ганьба дурням
Украіна деградує в освітянській галузі, бо обрала хибний шлях скорочень, зменшень , т.з. Оптимізаціі , зменшення долі безкоштовного навчання, приниження бідних дітей ... В америці , японіі, канаді , ізраілі - більше 23 школярів і до 80 % отримують вищу освіту. У нас серед 17 - 18 річних -39%!!?!?! Ці владні дурні нищать краіну! Ганьба ім і відповідальність, гнати з влади!! Під суд!!
fgh
Для Ганьба дурням: У нас деградація дійшла до того, що вищу освіту можуть отримати всі 100%.
Ганьбу
Ця жуйка забила голови простим громадянам! Насправді це не так: держзамовлення 60 тисяч в минулому році , а школу закінчили 2 00 тисяч, а 18 - літніх 403 тисячі . Студентів прийняли на 1-й курс 134 тисячі. От і аналізуйте , брати незрячі гречкосіі!
Підрахуємо
Бідний - неозначає розумний. Вчитися важко, і багато хто не зможе. Наразі великий дефіцит гарних робітничих професій. Вони навіть будуть заробляти набагато більше, ніж випускник якогось Нью-Васюківськог ВИШа. Про що волаєш, "Ганьба дурням"? Штани хочеш відсижувати 5 років, а потім куди?
Коментувати
Юлия
Читали что если стоит смайлик на против приоритета на сайте абит пошук , то означает что туда поступил на бюджет верно или нет , ведь ещё не закончилось подача заявок , . Спасибо
Василь
Для Юлия: доброго дня. Це неправда. Якщо нажати на смайлик то покаже 18:00 годину такого то дня, а це значить що смайлик просто пов’язаний із реєстрацією заяви у базі.
z
Это значит.что на эту минуту ты приходишь на бюдже и.Но заявы еще подаются и ситуация меняется
!!!
Для Юлия: В прошлые годы это означало , что большая вероятность , что пройдешь. Но это не 100 процентов.
Коментувати
наталія
Доброго дня.Чи потрібно особисто приїздити до 22липня,чи достатньо подачі заяви в електронному вигляді?