Вступ.ОСВІТА.UA розпочав інформування вступників

Інформація містить дані про освітні програми, ліцензійні обсяги, кількість заяв про вступ тощо

Вступ.ОСВІТА.UA розпочав інформування вступників

Сайт Вступ.ОСВІТА.UA розпочав публікацію рейтингових списків вступників, які подають документи про вступ для здобуття ступеня молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти (9 клас), а також для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» та складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови або єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Дані про абітурієнтів, які подаватимуть заяви про вступ на базі повної загальної середньої освіти розміщуватимуться після початку прийому документів, що розпочнеться 12 липня.

Інформація, що розміщена у відкритому доступі, містить дані про всі освітні програми закладів освіти, ліцензійні обсяги, кількість заяв на кожну спеціальність, конкурсну ситуацію тощо.

Рейтингові списки вступників та вся необхідна інформація оновлюватиметься впродовж перебігу вступної кампанії.

Після завершення подання заяв про вступ на платформі будуть опубліковані рейтингові списки вступників, за результатами яких буде визначено осіб, які розпочнуть здобуття освіти у закладах вищої освіти за бюджетною або контрактною формами навчання.

Інформаційна система Вступ.ОСВІТА.ua

Для отримання оперативної інформації про початок та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
05.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів