Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Добрий день, підскажіть, будь ласка: не розумію, а що, якщо я трішки недотягую бюджет(наприклад,бюджетних місць 15,а я 17 за рейтингом), і мені рекомендовано контракт 26 липня, але хтось відхилить пропозицію з того рейтингу і я буду вже 14,наприклад. Мені дадуть бюджет? І як вони це розраховують все?
Мама
Для Катерина: Ні Вам бюджет не дадутью Ці місця пропадають нажаль.
Влад
На сайтах вузів вказують максимальну кількість, якщо там написано 14, то це значить, що максимум вуз може прийняти 14 бюджетників, які подолали прохідний бал. Якщо таких буде троє. То візьмуть трьох. Це ти не правильно вважаєш, що якщо місць 14, то візьмуть перших 14 по списку
наталия
до 9.08 іде зарахування на вакантні місця і є можливість попасти на бюджет
Коментувати
Марія
Добрий вечір. У вівторок через університет подала заяву, мене ще й досі немає у списках. Це нормально?? Електронний кабінет не проводить через розбіжності прізвищ.
Олеся
Підкажіть,будь-ласка,я подала заявки на бюджет,статуси заявок "допущено", але в рейтингових списках мене немає? Чи варто хвилюватись, бо з моменту подачі заяв пройшло більше доби?
Софія
Для Олеся: така ж ситуація. Ви ще не з’явилися у списках?
Наталія
в університетах приблизно 24-25.07. з*являться списки бюджетників
Коментувати
Ірина
Підкажіть, будь ласка, в чому різниця статусів заяви" допущено" (допущено до конкурсу на бюджет-контракт) та "зареєстровано"(у закладі освіти, приймається рішення про допуск до конкурсу...) Заява вже в конкурсі, перевіряла по рейтингах, статус- "зареєстровано", в інших вузах- "Допущено"
Наталія
Для Ірина: Допущено означає, що заява прийнята, а зареєстровано, то ще на розгляді.Згодом зміниться на рекомендовано бюджет або рекомендовано контракт. Студент тоді обирає куди везти документи у який вуз хоче поступити.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, підкажіть,якщо 1 та 2 пріоритет віддали у вуз де мала імовірність вступу,якщо їх удалити заява з 3 пріоритетом буде іти як з першим?тут десь писали не можу знайти?!
Наталія
Для Вікторія: При видаленні пріоритету скасовується заява. То краще нічого не міняти нічого не видаляти. Доречі, донька поступила тогоріч із п’ятою пріоритетністю у вуз ще й на бюджет. Так що пріоритетність великого значення не дає. Головне бали.
Вікторія
Дякую!
Коментувати
Катерина
В моїй електронній заяві зазначено, що вона потребує уточнення вступником, а саме: «Просимо надіслати скановану копію Додатка до свідоцтва з серією та номером». Куди я повинна надіслати цю копію?
Наталія
Для Катерина: Копію додаєте через особистий кабінет або, як у нашому випадку, через електронну. Повірте скоро буде гонитва за абітурієнтами вони особисто почнуть дзвонити, уточняти, пропонувати, залучати, пропагувати.
Коментувати
Наталія
В кого більша ймовірністьзарахування на навчання - якщо високий бал і нижча пріорітетність, чи в кого нижчий бал і пріорітетність 1 ?
Віталік
Для Наталія: В кого вищий бал і нижчий пріоритет
Оксана Руденко
В кого вищий бал і вищий пріоритет
Наталія
Бал має найважливіше значення. Навіть медаль не дає гарантії пройти на бюджет. Головне ЗНО і середній бал атестату.
Коментувати
Абітурієнт
Уже цілу добу у системі "Вступ" статус "Заява надійшла з сайту", інші заяви змінили статус на "Зареєстровано", на "Допущено". Підкажіть, будь ласка, який порядок розгляду (реєстрації) заяв , хвилюємося, що за добу наша заява не розглядалася.
Віталік
Для Абітурієнт: Да, немає різниці: раніше вашу заяву приймуть, чи пізніше.
Коментувати
Віталій
Як можна здійснити пошук заяв по Прізвище Ім’я По батькові абітурієнта 2019? .
Оксана
Для Віталій: абіт пошук
Коментувати
Оксана
А де можна подивитись всеукраїнські рейтинги по спеціальностям? Без поділу на ВУЗи
...
Для Оксана: абіт пошук. Там будуть всі дані.
Оксана
Дуже дякую! Але виникли нові питання. Виявила розбіжність не по одному студенту! Наприклад, ШИРОКИЙ КОНКУРС 125 КІБЕРБЕЗПЕКА №45 Левадна А. С. Мене зацікавив її пріоритет 4. Думаю, з такими балами (198) де їй відмовили? Набираю її в пошук як абітурієнта - і оп пріоритет 1. І так багато....
Влад
Оксана, вона вступила за 1 пріоритетом на спеціальність 121. Все там правильно. А на 4 пріоритеті 125 заява вже анулювалась, так як вона пройшла по першому
Коментувати