Вступники мають самостійно розраховувати бал атестата

Випускникам шкіл треба самостійно розрахувати середній бал свідоцтва про освіту

Вступники мають самостійно розраховувати бал атестата

Випускникам шкіл, які цього року вступатимуть до вишів, необхідно самостійно розраховувати середній бал свідоцтва (атестата) про повну загальну середню освіту. Відповідне роз'яснення надане Міністерством освіти і науки.

У відомстві звертають увагу абітурієнтів і членів приймальних комісій на те, що під час подання заяви до закладу вищої освіти – як в електронному, так і в паперовому вигляді – випускникові школи необхідно самому порахувати середній бал свідоцтва. Перевірятимуть правильність обчислення приймальні комісії закладів вищої освіти.

Середній бал свідоцтва має обчислюватися за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин.

Бал розраховують як середнє арифметичне всіх зазначених у додатку до свідоцтва оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація).

Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», у загальну кількість не враховуються.

Разом з тим, якщо в додатку до свідоцтва все ж зазначений середній бал, то його обов’язково необхідно перевірити та з'ясувати, чи за правильною методикою він розрахований. Якщо бал розрахований за неправильною методикою, то вступнику необхідно самостійно розрахувати бал за правильною методикою і вказувати його під час подання заяв.

У разі подання заяв в електронному вигляді вступник має зазначити середній бал в особистому кабінеті. Якщо потім він виявить помилку в розрахунку, то зможе самостійно її виправити до подання першої заяви.

Як розрахувати середній бал атестата

Освіта.ua
03.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Белла
Прошла зно спустя 20 лет после окончания школы.Хочу сказать нашему министерству образования-вы что с ума сошли? Это что за задания? Это задания доя студентов вузов или академиков? Что вы делаете вообще? Такое впечатления созналось ,что вы специально заваливаете наших детей и делаете общество тупых идиотов.Мерзко !!! Отвратительно ????
Ev
Для Белла: якщо ваша дитина погано здала ЗНО - це діагноз; потрібно було вчитися, а не байдики бити; кажу як абітурієнтка, яка здала все на 190+ й 200
Коментувати
Мария
Думаю, что после ЭТОЙ процедуры абитуриенты экзамен по математике МОГУТ НЕ СДАВАТЬ.
мостіпан
это шо прикол какой то. я из текста сама поняла шо среднее арифметическое не совсем среднее арифметическое с вашими инвариатами,а то что это станет проблемой при поступлении факт.когда закончиться инвариантность в ваших требования,когда вы уже наиграитесь с судьбами наших детей?