Таврійський університет запрошує на навчання

Інститут Public Relations і Public Affairs долучиться до навчання студентів магістратури

Таврійський університет запрошує на навчання

Інститут Public Relations і Public Affairs долучиться до процесу навчання студентів магістратури за спеціальністю «Журналістика» в Таврійському національному університету ім. Вернадського.

За словами президента Інституту PR&PA Ксенії Мацкевич, до навчального процесу залучатимуться провідні українські й іноземні експерти з політичної та військової журналістики, журналістських розслідувань та деяких інших дисциплін.

«Це дозволить студентам магістратури вже на старті кар’єри напрацьовувати професійні навички в цих спеціалізаціях. Сподіваюсь, незабаром в університеті з’являться не лише окремі дисципліни, а й нові спеціальності з цих напрямків. Наприклад, спеціальність «політична журналістика». Адже як і сама політика, так і політична журналістика мають нарешті вийти на новий, професійний рівень в Україні», - зазначає Ксенія Мацкевич.

Для подання документів на вступ до магістратури за спеціальністю «Журналістика» до Таврійського національного університету ім. Вернадського залишилось декілька днів для тих, хто має диплом бакалаврату з інших спеціальностей, і десять днів для тих, хто має бакалаврську освіту за цією ж спеціальністю.

Якщо ви маєте бажання вступати до магістратури за спеціальністю «Журналістика» до Таврійського національного університету, але маєте диплом бакалавра за іншою спеціальністю, вам необхідно до 28 травня подати документи до приймальної комісії  університету та зареєструватись на єдиний електронний вступний іспит до магістратури з іноземної мови.

Дізнатись більше

Приймальна комісія: (044) 529-00-58, (096) 488-54-86, (063) 038-58-16.

Освіта.ua
24.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів