Переваги вступу до коледжу чи технікуму
PR

Які переваги надає школярам професійне навчання після дев’ятого класу у коледжі або технікумі?

Переваги вступу до коледжу чи технікуму

У житті кожного підлітка настає час прийняття важливого рішення: продовжити навчання в школі чи зробити вибір на користь фахової освіти та вступити до технікуму чи коледжу. Більшість не наважується залишити стіни школи після 9-го класу тільки тому, що має певні стереотипи щодо цих навчальних закладів та малу поінформованість про навчальний процес. Хоча здобуття атестату в коледжі або технікумі має велику кількість переваг, які допоможуть вам обрати оптимальний шлях до вищої освіти.

Однією з найголовніших переваг є те, що учні в технікумах та коледжах мають можливість отримати професію набагато раніше, ніж однолітки, що залишаються вчитися в школі. Студенти коледжів раніше отримують атестат про повну середню освіту, а після випуску з профільних навчальних закладів вступають на 2-й чи 3-й курс університету без складання ЗНО. А отже, фактично полегшують собі вступ до вишу, економлячи при цьому цілий рік життя.

Зважайте й на те, що технікуми готують фахівців за конкретними напрямами, у той час як школи дають лише загальну середню, а не професійну освіту. Обравши омріяний фах, студент матиме більше можливостей займатися профільною науковою діяльністю. До того ж наявність заочної форми дозволить навчатися за двома спеціальностями одночасно (після отримання атестату про повну середню освіту або після 2 курсу). Навчання в технікумі чи коледжі при МАУП – це престижні спеціальності та сучасні навчальні програми, адаптовані до реальних вимог ринку праці. Деснянський економіко-правовий коледж при МАУП готує фахівців за спеціальностями: «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Право» та «Соціальна робота». А в Економіко-правовому технікум при МАУП ви можете отримати знання з «Обліку і оподаткування», «Фінансів, банківської справи та страхування», «Менеджменту», «Інженерії програмного забезпечення», «Комп'ютерних наук та інформаційних технологій», «Права», «Соціальної роботи», «Туризму». Випускники цих навчальних закладів отримують кращі умови для майбутнього працевлаштування.

І приємний бонус для школярів – початок справжнього студентського життя на два роки раніше, ніж у однолітків: нові друзі та захоплення, численні туристичні подорожі Україною і за кордон, творчі та інтелектуальні проекти, змагання, фестивалі, гуртки та секції, здорове молодіжне середовище, що позитивно впливає на соціалізацію та розвиток творчих здібностей.

Ви все ще в роздумах, чи варто залишати школу після 9-го класу? Приходьте на Дні відкритих дверей до Економіко-правового технікуму та Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП вже 19 травня, дізнайтесь більше про переваги вступу до цих навчальних закладів і отримайте знижку 20% на навчання!

Економіко-правовий технікум при МАУП знаходиться за адресою: проспект Лобановського (Червонозоряний), 146. Телефон: (044) 258-21-24, (044) 527-92-45.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Деснянський економіко-правовий коледж при МАУП знаходиться за адресою: Троєщина, вул. М. Закревського, 45-Б. Телефон: (044) 515-61-63, (044) 548-29-46.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Зараз коледж - це та сама бурса. Туди зазвичай йдуть діти із середнім балом 7, а іспити складають на 5-6. Після нього ви навряд чи комусь будете потрібні .Краще 11 класів закінчити і вступити у якийсь престижний ВУЗ.
Алла
Для Катя: Цікаво про який престижний ВУЗ треба мріяти з середнім балом 5-6-7??? А потім що робити, де роботу шукати? З престижним ВУЗом вибирати полуницю в Польщі? Вже краще кваліфікованим робітником бути.
Коментувати
olga
Тим, хто хоче навчатися, коледж дає всі можливості: висококваліфіковані викладачі, чудово складена навчальна програма, практичні завдання. Вступайте, не сумнівайтеся!