Вища освіта без ЗНО та 2 дипломи легко та зручно
PR

МАУП допоможе без ЗНО стати студентом престижного навчального закладу та отримати два дипломи

Вища освіта без ЗНО та 2 дипломи легко та зручно

Якщо минулого року ви не вступили до вишу через недостатню кількість балів з незалежного оцінювання або в дорослому віці вирішили отримати першу вищу освіту – Міжрегіональна Академія управління персоналом може вам допомогти! Завдяки МАУП ви маєте змогу без ЗНО стати студентом престижного навчального закладу!

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме - здобуття вищої освіти за спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Навчальний процес по спільній програмі ведеться за такими спеціальностями:

  • політологія;
  • філологія;
  • правознавство;
  • управління бізнесом;
  • облік і аудит;
  • країнознавство;
  • право та інші спеціальності (магістратура).

Тільки уявіть, які переваги ви отримаєте за умов такого навчання! По-перше, ви маєте можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу отримати чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. По-друге, навчання за інтегрованою програмою ведеться також і у заочній формі, отже студенти можуть поєднувати навчання з роботою. І на останок, вам не доведеться втрачати час, чекаючи наступного незалежного оцінювання.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Поспішайте за своєю мрією до МАУП!

Вас чекають за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Освіта.ua
15.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів