Osvita.ua Вступна кампанія Де навчаються найкращі вступники за власні кошти
Де навчаються найкращі вступники за власні кошти

Рейтинг вишів за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких зараховано на контракт

Де навчаються найкращі вступники за власні кошти

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складено рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, які в 2017 році були зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Зазначений рейтинг, до якого включено 200 приватних та державних закладів вищої освіти, відображає лише вступників, які вступили на контракт та не враховує бюджетників.

За визначенням укладачів, рейтинг дозволяє отримати дані про навчальні заклади, у яких вступники з найвищим середнім балом ЗНО вирішили самостійно оплачувати навчання.

За результатами рейтингу, найкращі абітурієнти вступили до приватного вищого навчального закладу «Український католицький університет», середній бал ЗНО вступників якого склав 177,65 бала.

Друге місце у рейтингу посів Національний університет «Києво-Могилянська академія» із середнім балом сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 170,05.

Третє місце у Київського національного університету ім. Шевченка, вступники на контракт якого мають середній бал ЗНО 165,00.

Четверте місце посів Київський національний лінгвістичний університет із середнім балом сертифікату ЗНО 159,81.

Замкнув п’ятірку лідерів приватний навчальний заклад «Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні», вступники якого мають середній бал ЗНО 159,72.

З п’ятого по десяте місце рейтингу розташувались Львівський національний університет ім. Франка (156,97), Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (156,52), Національний медичний університет ім. Богомольця (156,18), НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» (155,92) та Харківський національний університет ім. Каразіна (154,77).

ПОВНИЙ РЕЙТИНГ

Середній бал сертифікатів ЗНО розрахований серед усіх осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Під час складання рейтингу використані дані вступної кампанії 2017 року, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс». До рейтингу не включені вищі навчальні заклади, до яких у 2017 році зараховано менше 20 осіб на контракт, а також окремі структурні підрозділи вищих навчальних закладів.

Для отримання інформації про особливості проведення вступної кампанії в Україні приєднуйтесь до сторінок 
Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!