17 миттєвостей року: найяскравіші події в УжНУ

Найцікавіші події, які відбулися в Ужгородському університеті упродовж року, що минає

17 миттєвостей року: найяскравіші події в УжНУ

Наприкінці року, що минає, прийнято підводити підсумки та згадувати найцікавіші і найважливіші події, які сталися в Ужгородському національному університеті. Більшість із них є стратегічно важливими для подальшого розвитку університету, адже цього року закладено основу для багатьох проектів, від успішності яких без перебільшення залежатиме майбутнє вишу. Найяскравіші події року подано не в рейтинговій, а у хронологічній послідовності.

1. Фізики УжНУ здобувають ґрант програми «Горизонт-2020». Проект передбачає фінансування в обсязі понад 3 мільйони євро.

2. Створено Міжнародну асоціацію випускників УжНУ, яка має на меті об'єднання зусиль випускників усіх поколінь для розвитку університету.

3. На запрошення Міністерства освіти і науки України УжНУ презентував свої здобутки у Варшаві на Міжнародній освітній виставці «Перспективи 2017».

4. Колектив авторів УжНУ став лауреатом премії Президента України для молодих вчених. Два наукові проекти УжНУ отримують фінансування з держбюджету України.

5. Команда УжНУ здобула «срібло» у півфіналі чемпіонату світу з програмування й виборола Кубок України.

6. У фіналі конкурсу студентської наукової творчості «Стартап – УжНУ 2017» перемагають студенти-інноватори з фізичного факультету.

7. УжНУ розпочав співпрацю з мюнхенським університетом Фрезеніуса: навчання за програмою подвійних дипломів та участь у спільних практичних дослідницьких проектах.

8. УжНУ – в двадцятці кращих ВНЗ України. Оновлені результати консолідованого рейтингу вишів України засвідчують покращення позицій університету – 20 місце серед 293 вітчизняних ВНЗ.

9. На фізичному факультеті – перший на Закарпатті та один із перших в Україні міжнародний захист дисертації за участі професора Альберто Олеага з Університету країни Басків (Більбао, Іспанія).

10. УжНУ підписав меморандум про співпрацю з авторитетною Європейською організацією публічного права. Університет отримує пропозицію відкрити представництво цієї організації в Ужгороді.

11. Студентська подорож Європою. Майже 100 студентів УжНУ під час 5-денної поїздки відвідали Париж, Відень і Мілан.

12. Філологи й програмісти УжНУ створюють унікальну інтерактивну карту діалектів української мови.

13. Підписано Меморандум про порозуміння та співпрацю між УжНУ та Ужгородською міською радою щодо виконання спільних проектів і програм розвитку.

14. УжНУ розпочав новий аграрний проект – створено навчально-науковий виробничий центр «Деренівка».

15. У рамках відзначення 72 річниці УжНУ відбулося засідання Ради Міжнародного консорціуму університетів.

16. Ужгородський національний університет – переможець виставкових конкурсів у Києві: гран-прі у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу» та почесне звання «Лідер післядипломної освіти».

17. УжНУ розпочинає співпрацю з Китаєм. Підписано угоду про освітньо-наукову співпрацю між ДВНЗ «УжНУ» та Інститутом геноміки Пекіна – одним із світових лідерів сучасної геномної науки.

Детальніше про ці 17 подій – у публікації на офіційному сайті УжНУ.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
19.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!