МОН має намір налагодити контакт зі вступниками

Йдеться про впорядкування інформації, створення груп і покращення роботи гарячих ліній

МОН має намір налагодити контакт зі вступниками

Тимчасова комісія МОН, яка проводила аудит вступної кампанії 2017 року та її забезпечення Єдиною державною електронною базою з питань освіти рекомендувала МОН покращити комунікації зі вступниками та приймальними комісіями. Про це йдеться у висновках комісії за результатами проведення аудиту вступної кампанії до вишів.

У відомстві повідомляють, що йдеться про впорядкування та легкий пошук інформації для вступників, створення у Facebook окремої тематичної групи, розробка блоків найбільш актуальних питань-відповідей для ключових аудиторій, покращення роботи гарячих ліній тощо.

Коментуючи результати проведення аудиту вступу до вишів у комісії наголошують, що організація і проведення вступної кампанії у 2017 році повністю відповідали вимогам законодавства, а всі зауваження і пропозиції до роботи ЄДЕБО оперативно вирішувались.

Стосовно ж роботи ЄДЕБО, яка викликала більш за все скарг, комісією встановлено, що через стислі терміни розробки та розгортання програмного забезпечення бази під час його тестування не можливо було виявити ті недоліки, які з’явилися під час повномасштабної промислової експлуатації.

«Це призвело до певних технічних збоїв. Крім того, періодичне обмеження доступу користувачів до електронних сервісів ЄДЕБО виникало через реалізовані Інфоресурсом оперативні заходи, зокрема, в частині антивірусного захисту. Однак загалом у більшості випадків МОН та Інфоресурс забезпечили оперативне вирішення виникаючих проблем, що нівелювало негативний вплив зазначених факторів на підсумки кампанії», - зазначили у тимчасовій комісії.

довідка аудиту вступної кампанії

Освіта.ua
20.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів