У МОН назвали виші, куди подано найбільше заяв

Найпопулярнішими серед вступників стали КНУ ім. Шевченка, НТУУ ім. Сікорського та ЛНУ ім. Франка

У МОН назвали виші, куди подано найбільше заяв

Під час вступної кампанії в 2017 році найпопулярнішими серед вступників були КНУ ім. Шевченка, НТУУ Київський політехнічний інститут ім. Сікорського та ЛНУ ім. Франка. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти.

Зокрема, до КНУ було подано майже 59 тисяч заяв від 27 тисяч 112 вступників, у КПІ отримав понад 50 тисяч заяв від 20 тисяч 952 вступників, в ЛНУ було подано 48 тисяч 937 заяв від майже 23 тисячі вступників.

За словами директора департаменту вищої освіти Олега Шарова, ці дані свідчать про те, що, попри поширену думку, багато вступників обирають не лише столичні виші, а й регіональні – у Львові, Чернівцях, Харкові.

«Цю тенденцію ми спостерігаємо не перший рік. Приміром, торік у рейтингу Топ-10 був Кам'янець-Подільський національний університет, непогані позиції також завжди має ДНУ імені Олеся Гончара», – зазначив директор департаменту вищої освіти.

На четвертій сходинці за кількістю поданих заяв опинилась Львівська політехніка – туди надійшло майже 43,5 тисяч заяв.

Майже однакову кількість заяв подали в Київський національний торговельно-економічний університет та Національний авіаційний університет.

Далі у переліку навчальних закладів, що отримали найбільшу кількість заяв від абітурієнтів, опинились Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Чернівецький національний університет ім. Федьковича та Харківський національний університет ім. Каразіна.

Закриває ТОП-10 Київський національний економічний університет ім. Гетьмана.

Освіта.ua
25.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів