Академія лідерства запрошує на навчання

Взяти участь у відборі до програми особистісного розвитку можуть юнаки та дівчата віком від 16 до 19 років

Академія лідерства запрошує на навчання

Завершується остання хвиля відбору до Української академії лідерства (УАЛ) – програми особистісного та суспільного розвитку, основою якої є формаційний 10-місячний курс для випускників шкіл, а також студентів, що завершили перший навчальний рік у коледжі чи університеті.

П’ять осередків Української академії лідерства у різних містах країни – Києві, Львові, Миколаєві, Полтаві та Харкові чекають своїх студентів уже у вересні. Навчально-виховна програма від Української академії лідерства, яка побудована на поєднанні фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку є неформальною освітою, проте  насичена і корисна для опанування основ проектної діяльності, фінансового менеджменту, історії, політології, логіки, журналістики, ораторського та інших видів мистецтв.

Основним концептом навчання є вивчення Великих книг, спілкування з Великими вчителями та людьми, які мають значний вплив на суспільство, та отримання Великого досвіду. Крім того студенти подорожують Україною та досліджують країни Європи і Ізраїль в експедиціях закордоном, мають можливість долучитися до волонтерських і громадсько-суспільних важливих проектів громади. Зі студентами працюють та надихають досвідчені ментори протягом шести днів на тиждень, перебуваючи в осередках Академії цілодобово.

В унікальній для України програмі застовано досвід країн Європи, США та Ізраїлю з розвитку молоді, формування молодих лідерів, відповідальних за долю своєї країни. Цей досвід адаптований для українських випускників шкіл та студентів перших курсів і націлений  на вмотивованих, активних, вільних і щирих особистостей з гарячими серцями, які здатні працювати в команді і для яких небайдужа суспільно- корисна діяльність, волонтерство і творча робота.

«Українська академія лідерства – це унікальна платформа, яка об’єднує людей, які готові змінювати себе та країну заради кращого майбутнього», – зазначає керівник Української академії лідерства Роман Тичківський.

Навчання, проживання, харчування, подорожі, у тому числі за кордон, медичне забезпечення для студентів Академії безкоштовні. Кожен студент десятимісячного курсу отримуватиме стипендію від Western NIS Enterprise Fund – інвестиційного фонду, головного партнера Академії. Необхідний лише вступний внесок у розмірі 2 тисяч гривень.

Відбір студентів на навчання в УАЛ завершується вже цими днями. Переможці першого етапу відбору – анкетування – візьмуть участь у наступному етапі, що проходитиме 21 серпня у Львові. Також у Львові 22-23 серпня відбудеться і фінальний – національний етап. Тож не гайте часу і заповнюйте анкету.

Заповнити анкету

Більше про Українську Академію Лідерства

Освіта.ua
17.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів