Вишам дозволили оформляти накази про зарахування

Навчальні заклади, у разі необхідності, зможуть оформити накази про зарахування вступників самостійно

Вишам дозволили оформляти накази про зарахування

У разі виникнення непередбачуваних обставин, пов'язаних із формуванням наказів про зарахування вступників на навчання, вищі навчальні заклади зможуть оформити їх самостійно. Про це йдеться у відповідному листі Міністерства освіти.

У відомстві нагадують, що зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має відбутись не пізніше 12.00 7 серпня. Накази про зарахування на навчання формуються в Єдиній електронній базі з питань освіти базі, після чого мають бути оприлюднені на інформаційних стендах приймальних комісій та сайтах вишів у вигляді списку зарахованих.

«У разі виникнення будь-яких непередбачуваних обставин вищі навчальні заклади можуть самостійно оформити накази з наступним внесенням до ЄДЕБО», - повідомили у Міносвіти.

У міністерстві зазначили, що до наказів про зарахування можуть бути внесені лише ті вступники, які отримали рекомендації на місця державного замовлення за результатами адресного розміщення державного замовлення або в разі наявності листів МОН для окремих осіб, в яких переглянутий конкурсний бал чи надано нову рекомендацію в разі анулювання певної конкурсної пропозиції.

Документом також надані інші роз’яснення з окремих питань діяльності приймальних комісій напередодні оформлення наказів про зарахування вступників на навчання.

Дізнатись більше

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів