Документи вступників прийматимуть усю суботу

Вступники, що отримали рекомендацію на бюджет, зможуть принести документи до 18.00 5 серпня

Документи вступників прийматимуть усю суботу

Міністерство освіти і науки продовжило час прийому оригіналів документів приймальними комісіями ВНЗ до 18 години 5 серпня. Відповідний лист направлений на адреси навчальних закладів.

У Міносвіти зазначають, що рішення про продовження часу прийому документів ухвалено на прохання вступників.

«До Міністерства освіти і науки України надходять численні звернення вступників з проханням продовжити термін подачі документів на бюджет. Мотиви різні, зокрема, вони пов’язані з доїздом в інші міста, якщо дитина отримала рекомендацію на зарахування у виші не поруч з домом», – зазначає директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Списки зарахованих вступників, які виконали усі вимоги до зарахування до вишу, мають бути оприлюднені не пізніше 12 години дня 7 серпня.

Невикористані місця будуть надані пільговим категоріям вступників.

Абітурієнти, які вступали на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо вступники, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету чи не принесли вчасно оригінали потрібних документів.

Переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься до 18 серпня.

Як відомо, списки вступників, які отримали рекомендації до зарахування на бюджетні місця, були оприлюднені із затримкою на 6 годин о 18:00 1 серпня 2017 року.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів