ЗНО з «Права» - запобіжник проти корупції, - міністр

За словами міністра, конкуренція при вступі на магістратуру з «Права» буде дуже високою

ЗНО з «Права» - запобіжник проти корупції, - міністр

ЗНО для вступу на магістратуру з «Права» – дієвий запобіжник проти корупції та можливість перевірити якість юридичної освіти в українських вишах. Про це заявила міністр освіти  Лілія Гриневич під час візиту на пункт тестування.

«Зараз у нас існує дуже багато ВНЗ, що випускають бакалаврів з «Права». Тепер ці випускники, які в переважній більшості планують навчатись у магістратурі, здаватимуть зовнішній незалежний іспит. Це дасть достовірні результати про якість їх підготовки», – сказала міністр.

Загалом абітурієнти, які вступають на магістратуру з «Права», мали можливість подати 5 заяв у різні вищі навчальні заклади.

«Для участі у ЗНО зареєстровано 16 тисяч 892 особи. Це означає, що конкуренція буде дуже великою, адже усього передбачено 2 тисячі 350 бюджетних місць на магістратуру з «Права». На базі навчальних закладів створено 75 пунктів тестування», – розповіла  Гриневич.

Результати випробування будуть опубліковані на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника-магістра» 15 серпня 2017 року.

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування на магістратуру за спеціальністю «Право», відбудеться до 12.00 29 серпня, а зарахування на держбюджет – не пізніше 5 вересня.

Як відомо, зарахування на бюджетні місця на магістратуру за іншими спеціальностями може тривати до 15 вересня 2017 року.

Більше про ЗНО з права

Освіта.ua
03.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів