Коледжі зможуть формувати накази про зарахування

31 липня має відбутись зарахування вступників для здобуття освітнього рівня молодшого спеціаліста

Коледжі зможуть формувати накази про зарахування

У разі некоректного створення наказу про зарахування вступників для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, навчальні заклади матимуть можливість видати зазначений накази із подальшим внесенням інформації до Єдиної бази. Відповідний лист підписаний заступником міністра освіти Юрієм Рашкевичем.

У Міністерстві освіти нагадують, що відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста зарахування вступників, які вступають на основі базової загальної середньої освіти, за державним або регіональним замовленням має відбутись не пізніше 12.00 31 липня.

Відповідні накази про зарахування на навчання мають формуватись в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та оприлюднюватись на стендах та сайтах навчальних закладів.

Разом з тим, у відомстві звертають увагу навчальних закладів, що «у разі некоректного створення наказу про зарахування в Єдиній базі, керівник навчального закладу на підставі рішення приймальної комісії може, видати зазначений наказ у терміни, визначені Умовами прийому, із подальшим внесенням інформації до Єдиної бази».

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
28.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів