Особливості вступу на магістратуру з права

МОН надано роз’яснення щодо особливостей вступу на магістратуру за спеціальністю «Право»

Особливості вступу на магістратуру з права

Для вступників, які цього року складають ЗНО для вступу на магістерські програми за спеціальністю «Право», але до цього здобули вищу освіту за іншою спеціальністю, додаткові вступні випробування у ВНЗ не будуть складовою конкурсного бала. Про це йдеться у листі МОН щодо організації вступної кампанії на магістерський рівень вищої освіти за спеціальністю «Право».

У Міносвіти зазначають, що для цієї категорії вступників вступні випробування матимуть лише кваліфікаційний характер – допущений чи недопущений вступник до конкурсного відбору.

Також у відомстві надали роз’яснення щодо вступу тих абітурієнтів, які можуть брати участь у конкурсному відборі не за підсумками ЗНО, а за результатами вступних випробувань у виші. Зокрема, це вступники, які не можуть взяти участь в єдиному фаховому вступному випробуванні через наявність захворювань або потребують створення інших особливих умов та вступники, звільнені з військової служби після 30 червня 2017 року.

Для таких вступників виші проведуть вступні іспити 3 серпня 2017 року. Відповіді перевірятимуть приймальні комісії згідно з переліком правильних відповідей, що будуть опубліковані наприкінці робочого дня 3 серпня на сайті МОН.

Результати цих випробувань визначатимуть за шкалою 100-200 балів за таблицею відповідності тестових балів рейтинговій оцінці. Таблиці відповідності приймальним комісіям не раніше 11 серпня надасть Український центр оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
26.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів