МОН вимагає від вишів рішень щодо допуску вступників

Рішення приймальної комісії мають оприлюднюватись на сайті вищого навчального закладу

МОН вимагає від вишів рішень щодо допуску вступників

Міністерство освіти вимагає від представників приймальних комісій вищих навчальних закладів забезпечити ухвалення і внесення до ЄДЕБО рішень щодо допуску до конкурсного відбору абітурієнтів або відмови в ньому. Відповідний лист відомства надісланий на адреси українських вишів.

Зокрема, рішення щодо заяв, які були подані вступниками до 23 липня 2017 року включно мають бути ухвалені не пізніше 10 годин 26 липня.

Також у відомстві нагадують, що відповідно до пункту Умов прийому до вишів, рішення приймальної комісії мають оприлюднюватись на сайті навчального закладу в день прийняття або не пізніше наступного дня після прийняття відповідного рішення.

«У разі неможливості ухвалення приймальною комісією рішення про допуск вступника до конкурсного відбору у зв’язку з відсутністю або некоректністю окремих параметрів поданої заяви (незалежно від способу її подання), вищий навчальний заклад за зверненням вступника може прийняти рішення про скасування такої заяви за актом про допущену технічну помилку зі збереженням відповідної пріоритетності для вступника», - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

 

Освіта.ua
26.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів