Міністр: необхідно забезпечити право на здобуття освіти

За словами міністра, необхідно верифікувати всі дані вступників, щоб забезпечити право на освіту

Міністр: необхідно забезпечити право на здобуття освіти

Необхідно верифікувати всі дані вступників, щоб забезпечити право кожного з них на здобуття вищої освіти. Про це, під час наради з представниками приймальних комісій ВНЗ, сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

«Приймальні комісії мають забезпечити повну верифікацію всіх даних вступників, які вже подали заяви на вступ, – для цього в ЄДЕБО їм будуть надані відповідні можливості», - сказала міністр.

Зокрема, приймальні комісії вишів мають своєчасно перевірити правильність розрахунків конкурсного бала, середнього бала атестата, а також застосування сільського коефіцієнту.

У Міністерстві освіти зазначають, що приймальним комісіям також надано технічну можливість внесення до заяв, поданих в електронній формі вступниками з пільгових категорій, зокрема «діти-сироти», підстав для зарахування за квотою-1 та за квотою-2.

Міністр також наголосила, що виші, які затягнули видачу дипломів, мають негайно завершити цей процес та внести підтвердження виданих дипломів до ЄДЕБО.

Прийом заяв та документів на вступ до вишів триває до 18.00 26 липня 2017 року.

Як відомо, 25 липня Міністерство освіти ухвалило рішення, що 25 та 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати заяви до вишів у паперовій формі. Подавати паперові заяви до вишів вступники можуть незалежно від наявності зареєстрованого особистого електронного кабінету.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

 

Освіта.ua
25.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів