Терміни подачі документів до вишів не продовжували

В ОПОРІ надали роз'яснення щодо повідомлень про начебто зміну строків вступної кампанії

Терміни подачі документів до вишів не продовжували

Інформація щодо продовження термінів подачі документів для вступників, які вступають до вишів на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів, що була розповсюджена деякими ЗМІ не відповідає дійсності. Про це йдеться у повідомленні Громадянської мережі ОПОРА, представники якої здійснюють громадський контроль за проведенням вступної кампанії.

«Зважаючи на проблеми із реєстрацією заяв у Єдиній базі, Міністерство освіти і науки України дозволило вишам вносити подані у встановлений строк документи в Єдину базу до 18.00 23 липня. Однак, багато ЗМІ сьогодні твердять про продовження термінів подачі документів для цієї категорії осіб. Тож хочемо наголосити на тому, що це є дезінформацією – термін подачі документів для цієї категорії осіб не був продовжений», - наголосили в ОПОРІ.

Зокрема, у Громадянській мережі зазначають що з цього питання Міністерством освіти було надано роз’яснення, що вступники, які до 18:00 20 липня подали заяви в електронній чи паперовій формі, можуть бути допущені до вступних випробувань та проходити їх у відповідності до встановлених навчальним закладом термінів. А навчальні заклади матимуть змогу реєструвати вчасно подані заяви у ЄДЕБО на три дні довше – до 23 липня.

Також в ОПОРІ нагадали, що Міносвіти надало інші рекомендації для працівників приймальних комісій щодо вирішення певних проблем, які також цікавлять і абітурієнтів.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів