МОН: більшість помилок «електронного вступу» виправлені

У МОН кажуть, що помилки електронного вступу виникали через вступників та адміністрації вишів

МОН: більшість помилок «електронного вступу» виправлені

Більшість помилок, що виникали у абітурієнтів під час роботи з електронними кабінетами вже виправлені, а виникали вони через неуважність як вступників, так і адміністрацій навчальних закладів. Про це під час проведення брифінгу, присвяченому проведенню вступної кампанії, заявив директор департаменту вищої освіти Олег Шаров.

За його словами, в перші дні вступної кампанії у вступників до вишів виникло чимало проблем з реєстрацією електронних кабінетів.

«Вони здебільшого були спричинені розбіжностями персональних даних в документах – пропущені апострофи, чергування «і»/«и», розбіжності в 1 літеру, подані старі назви населених пунктів, перейменованих в межах декомунізації тощо. Це було пов’язано з неуважністю як вступників, так і адміністрацій навчальних закладів. Більшість з цих помилок уже виправлені», - зазначив Шаров.

Він також нагадав, що тим вступникам, у яких залишись такі проблеми, МОН дозволило подавати документи у паперовій формі – якщо в присутності представника приймальної комісії ВНЗ буде перевірена неможливість створення електронного кабінету.

Відео порталу Педагогічна преса

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

 

Освіта.ua
19.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів