Програма подвійного диплому магістра у ВМУУ
PR

Магістерська програма Вісконсійського університету в Україні спільно з університетом Кобленц-Ландау

Програма подвійного диплому магістра у ВМУУ

Вісконсійський міжнародний університет США в Україні (ВМУУ) запрошує випускників-бакалаврів та магістрів на нову спільну магістерську програму, яка започаткована разом із державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина).

Навчання проводиться за спеціальностями: "Магістр з адміністрування бізнесом (МВА)", "Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності" у ВМУУ та "Магістр у галузі інформаційного менеджменту (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент)" в університеті Кобленц-Ландау.

Програма пропонує студентам можливість навчатися в міжнародному середовищі, отримувати знання та навички в обох університетах.

Зокрема, наприкінці цієї навчальної програми кваліфіковані студенти мають можливість отримати два (три) магістерські дипломи: один (два) диплом ВМУУ та один диплом університету Кобленц-Ландау. Наприклад, студенти, що завершили перший етап у ВМУУ, можуть продовжити другий етап навчання в німецькому університеті.

Студентів скеровують професори та викладачі через інтернет-платформу, і вони можуть підтримувати зв'язок з професорсько-викладацьким складом та іншими студентами. Можливий варіант, що лекції он-лайн будуть супроводжуватися лекціями в університетах. У кінці цієї програми студенти пишуть магістерську роботу, яка, як правило, виконується під наглядом двох викладачів: один з  рідного університету та один з університету Кобленц-Ландау.

Короткий опис переваг:

  • Навчання в міжнародному середовищі та занурення  в переваги підприємництва, технологічних та управлінських інновацій, міжнародних компетенцій і навичок.
  • Робота з висококваліфікованими викладачами, які беруть участь у спільних міжнародних науково-дослідних проектах, і можливість участі в урядових консультативних групах.
  • Відсутні транспортні та візові витрати.
  • Помірні витрати на адміністрування - німецькі університети в основному фінансуються державою, тому відсутня плата за навчання.

На базі ВМУУ студенти вивчають 50-70% предметів, проводять дослідницьку роботу та презентацію + державний іспит і захист магістерської роботи, якщо студент претендує на український державний диплом.

На базі університету Кобленц-Ландау вивчається 50-30% курсів.

Магістерська робота та колоквіум проводяться спільно УКЛ та ВМУУ.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
19.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів