Абітурієнтам радять поновити заяви, що зникли

Подані вступниками заяви залишились в системі ЄДЕБО, абітурієнтам необхідно їх поновити

Абітурієнтам радять поновити заяви, що зникли

Заяви абітурієнтів, що подані до вищих навчальних закладів залишилися в системі ЄДЕБО, абітурієнтам необхідно їх поновити. Про це, в коментарі Укрінформу, сказав перший заступник міністра освіти Володимир Ковтунець.

«Заяви залишилися в системі, вони нікуди не зникли. Ці заяви зараз не бачать приймальні комісії вишів. Абітурієнтам треба зайти в свій кабінет і поновити свої заяви. Зараз результати ЗНО будуть підтягнуті», - сказав Ковтунець.

За його словами, проблеми в роботі ЄДЕБО в перші дні подачі вступниками заяв могли бути викликані тим, що адміністратор обмежив потужності системи.

«Розробник системи вважає що експлуатант, тобто «Інфоресурс» не підключив достатньо ресурсу. З іншого боку ми будемо розбиратися, що сталося. Іноді адміністратор системи намагається регулювати доступ таким чином, щоб можливо було відсіяти DDOS-атаки, які можливі при великій кількості звернень», - сказав Ковтунець.

Як відомо, напередодні адміністратор системи електронного вступу ДП «Інфоресурс» повідомив, що заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом, були анульовані. У зв'язку з чим, абітурієнтам порадили здійснити повторну подачу заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до обраного ними вищого навчального закладу.

Освіта.ua
18.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!