УжНУ взяв участь у фестивалі інноваційної освіти

Ужгородський університет презентували на фестивалі інноваційної освіти у Львові

УжНУ взяв участь у фестивалі інноваційної освіти

Нещодавно у дев’яти обласних центрах України відбувся фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну». Ця подія об’єднала Львів, Луцьк, Чернівці, Вінницю, Київ, Полтаву, Харків, Краматорськ та Запоріжжя.

На запрошення «Благодійного фонду «З країни в Україну», одного з організаторів даного заходу, Ужгородський національний університет взяв участь у фестивалі у місті Львів.

Ужгородський виш був представлений серед навчальних закладів формальної освіти, які сформували експозицію освітніх можливостей.

Учні Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей з великим інтересом ознайомилися з спеціальностями, що пропонуються УжНУ, його факультетами, додатковими можливостями, які створює його інфраструктура. Деякі майбутні абітурієнти почули про найбільший ВНЗ Закарпаття вперше, проте було приємно зустрітися також із батьками учнів, які колись були випускниками нашої alma mater.

Новий рекламний буклет УжНУ, – так звані «соти», – були визнані одним із найбільш оригінальних форматів подібної продукції, що презентувалися вишами. Ідея шестигранних призматичних форм – сот, - поєднує в собі ідеї спільноти, взаємозалежності, конструктивізму, тобто ті принципи, які є визначальними для функціонування успішного університету.

Більше про університет

Освіта.ua
20.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів