Молодь обирає виші України, США, Польщі і Німеччини

ВМУУ розпочав нові спільні програми з державним університетами США, Німеччини та Польщі

Молодь обирає виші України, США, Польщі і Німеччини

Цього року «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні» (ВМУУ) розпочав нові спільні програми з державним університетом Міннесоти Крукстон (США), державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) та Вищою школою управління охороною праці в Катовіцах (Польща).

Кожна з цих програм пропонує студентам можливість навчатись у міжнародному середовищі, отримувати знання і навички в обох університетах-партнерах, а саме: в Українсько-американському  гуманітарному інституті «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні» (ВМУУ) та зарубіжному партнері.

Якщо Ви вже навчаєтеся або плануєте стати студентом ВМУУ, у вас є вибір поєднувати навчання у ВМУУ з отриманням ступеня бакалавра/магістра в США, Німеччині або Польщі. Головне зробити правильний вибір! Ця можливість розповсюджується і на випускників ВМУУ.

Отже, на вас чекають такі спільні програми:

1) бакалавра з державним університетом Міннесоти Крукстон (США) http://www.wiuu.edu.ua/uk/podvijni-diplomi/universitet-minnesota-krukston-podviyni-dyplomi/ - міжнародний бізнес, міжнародні економічні відносини, менеджмент та інші.

2) магістра з державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина) http://www.wiuu.edu.ua/uk/podvijni-diplomi/u-k-l/ - МВА, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, інформаційний менеджмент (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент).

3) магістра з Вищою школою управління охороною праці (Польща) http://www.wiuu.edu.ua/uk/podvijni-diplomi/wszop/ - МВА, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, управління проектами, психологія в міжнародному бізнесі.

Короткий опис переваг навчання на спільних програмах:

  • можливість отримання двох (трьох) дипломів: один (два), виданих ВМУУ, та один, виданий університетом-партнером США, Німеччини або Польщі;
  • навчання в міжнародному середовищі та занурення в переваги підприємництва, технологічних та управлінських інновацій, міжнародних компетенцій і навичок;
  • робота з висококваліфікованими викладачами, які беруть участь у міжнародних спільних науково-дослідних проектах;
  • відсутні транспортні та візові витрати при он-лайн форматі;
  • помірні витрати на здобуття ступеня від зарубіжного партнера.

Програма з державним університетом Міннесоти Крукстон (США)

З цього року запрошуємо наших студентів-бакалаврів та абітурієнтів на нову бакалаврську програму, яку ми започаткували з одним з кампусів державного університету Міннесоти Крукстон (США).

Спільна програма пропонує студентам можливість навчатися в міжнародному середовищі, отримувати знання й навички в обох університетах-партнерах.

Спеціалізації, які пропонує ВМУУ за рівнем бакалавра на спільній програмі:

1) Менеджмент + BBA.

2) Міжнародний бізнес + BBA.

3) Міжнародні економічні відносини + BBA.

Університет Міннесоти Крукстон пропонує такі спеціалізації за рівнем бакалавра:

1) Менеджмент у виробництві.

2) Міжнародний бізнес.

3) Менеджмент.

За запитом – інші спеціальності.

Після успішного вивчення 30 предметів програми ВВА у ВМУУ студенти вивчають 10 предметів (у тому числі мінімум 5 предметів протягом останнього семестру) програми в  Університеті  Міннесоти Крукстон (он-лайн / стаціонарно) або можлива комбінація обох варіантів.

За умови успішного виконання вимог до програм випускники-бакалаври отримують дипломи:

  1. Університету Міннесоти Крукстон.
  2. Міжнародний диплом BBA ВМУУ (акредитований FIBAA).
  3. Український державний диплом ВМУУ (для отримання треба виконати всі вимоги української програми, зокрема, скласти державні іспити).

З цього року випускники-бакалаври, які вступають до магістратури у ВМУУ, та магістри ВМУУ запрошуються на нову спільну магістерську програму, яку ми розробили і пропонуємо з державним університетом Кобленц-Ландау (Німеччина).

Концепція спільної програми - магістр у галузі інформаційного менеджменту (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент) університету Кобленц-Ландау (УКЛ) та ВМУУ.

Програма пропонує студентам можливість навчатися в міжнародному середовищі, отримувати знання і навички в обох університетах. Зокрема, в кінці цієї навчальної програми кваліфіковані студенти мають можливість отримати два (три) магістерські дипломи: один (два) диплом ВМУУ та один диплом Університету Кобленц-Ландау в Німеччині. Наприклад, студенти, що завершили перший етап у ВМУУ, можуть продовжити другий етап навчання в університеті Кобленц-Ландау.

Студентів скеровують  професори та викладачі через інтернет-платформу, і вони можуть підтримувати зв'язок з професорсько-викладацьким складом та іншими студентами. Можливий варіант, що лекції он-лайн будуть супроводжуватися лекціями в університетах. У кінці цієї програми студенти пишуть магістерську роботу, яка, як правило,  виконується під наглядом двох викладачів: один з  рідного університету та один з Університету Кобленц-Ландау.

У рамках цієї програми ВМУУ пропонує за рівнем «магістр» спеціалізації міжнародного менеджменту та MBA. Університет Кобленц-Ландау пропонує ступінь магістра інформаційного менеджменту (підприємництво, технології та інноваційний менеджмент).

На базі ВМУУ студент вивчає 50-70% предметів, виконує дослідницьку роботу та презентацію, захищає магістерську роботу, складає державний іспит (для отримання українського державного диплома).

На базі Університету Кобленц-Ландау магістр вивчає 50-30% курсів загальної програми.

Магістерська робота та колоквіум проводяться під спільним керівництвом УКЛ та ВМУУ.

За умови успішного закінчення спільної програми випускник отримує диплом магістра Університету Кобленц-Ландау, диплом MBA ВМУУ (акредитація FIBAA) та український державний диплом.

Студенти офіційно реєструються в УКЛ. Усі студенти, які беруть участь у спільній магістерській програмі повинні отримати німецьке медичне страхування на  весь період навчання. Оскільки в Німеччині в державних університетах відсутня плата за навчання, студенти сплачують лише помірний адміністративний збір.

Студенти спільної програми можуть пройти короткострокове стажування в Німеччині для вивчення та отримання більш глибокого розуміння підприємницької екосистеми в Кобленці. Університет Кобленц-Ландау організує практику в Німеччині для групи з 10 і більше студентів.

Програма подвійного диплома магістра з Польщею

Цього року ВМУУ відкриває магістерську Програму - Два дипломи - з  Вищою школою управління охороною праці (ВШУОП) у місті Катовіце, Польща за спеціальностями:

  • ВМУУ - Магістр з адміністрування бізнесом (МВА), Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності;
  • ВШУОП - Магістр з управління проектами та Магістр з психології міжнародного бізнесу.

ВШУОП забезпечує:

1) повну реалізацію обраної студентом спеціальності в розмірі не менше  ніж 200 годин (кількість годин залежить від обраної спеціальності);

2) реалізацію курсу польської мови у розмірі 50 годин;

3) реалізацію погодженої академічної різниці (що виникає з частини основних дисциплін) у формі занять у Польщі або e-learning;

4) доступ (і навчання) до бібліотечних матеріалів, глобальних баз даних, наукових журналів, ресурсів віртуальної наукової бібліотеки;

5) доступ до спортивних об’єктів у рамках Академічної спортивної асоціації (гімнастичний зал, спортзал, закритий басейн);

6) тренінг у рамках Академічного бюро кар'єри з проведення співбесіди з роботодавцем і приготування документів (резюме, мотиваційний лист);

7) культурну програму (концерти, галереї, театр);

8) участь у професійному стажуванні (після виконання умов прийняття на стажування):

а) ERASMUS + - для випускників програми;

б) POWER - для студентів програми.

Умовою прийняття на стажування, про яке йдеться в підпункті 8, є знання:

а) польської мови – у випадку стажування в Польщі;

б) англійської мови – у випадку стажування в інших країнах ЄС.

Окрім спільних програм, ми продовжуємо розвивати програми обміну з нашими давніми партнерами: Університетом Конкордія Вісконсин та Енн Арбер (США), Східно-Центральним університетом (США), Трірським університетом (Німеччина), Університетом прикладних наук (Вормз, Німеччина), Міжнародним американським університетом Ричмонд (Великобританія) та іншими.

ВМУУ впродовж двадцяти років відкриває для своїх студентів безмежні можливості спілкування, навчання, праці та життя в глобальному міжнародному середовищі.

Юлія Романовська, віце-ректор ВМУУ, професор

Більше про університет

Освіта.ua
07.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів