Співпраця Вісконсинського університету з ТПП
PR

Вісконсинський міжнародний університет в Україні - член київської Торгово-промислової палати

Співпраця Вісконсинського університету з ТПП

Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні вже багато років є членом Київської Торгово-промислової палати, а також співпрацює з Торгово-промисловою палатою України. Дієва співпраця університету та Торгово-промислових палат в сфері підтримки національного підприємництва допомагає студентам ВМУУ брати активну участь у бізнес-форумах та занурюватися у всі етапи налагодження міжнародних зв'язків з транснаціональними корпораціями.

Така співпраця сприяє прискоренню євроінтеграції України, підтримці та популяризації національних підприємств і виробників, залученню інвестицій для розвитку малого, середнього та великого бізнесу в країні.

Студенти ВМУУ залучаються в якості перекладачів у міжнародних заходах Торгово-промислової палати та сприяють підписанню міжнародних контрактів. Організованість, дисциплінованість, відповідальність, вміння спілкуватися з людьми різних національностей, ввічливість і охайність – запорука успіху у діловому спілкуванні. Профорієнтаційна діяльність студентів допомагає їм спробувати свої сили у справжньому бізнес-середовищі та отримати безцінний досвід.

Минулий тиждень ознаменувався участю студентів ВМУУ в двох бізнес-форумах: української діаспори «Українці світу – для України» та українсько-нігерійському бізнес-форумі, що відбулися в ТПП України.

Бізнесмени України та діаспори з 15 країн світу вперше за 25 років одержали змогу встановити прямі контакти та обговорити можливості співпраці. Діаспора здатна забезпечити ефективну допомогу в залученні прямих іноземних інвестицій, сучасних технологій, інновацій та великих міжнародних компаній працювати в Україні. Форум створив нові можливості для подальшого втілення заходів з диверсифікації українського експорту та надання практичної допомоги малому і середньому бізнесу під час здійснення експортно-імпортних операцій.

У рамках роботи профільних секцій та В2В діалогу за такими напрямами, як агробізнес, експорт-імпорт, інвестиції та інновації представники української діаспори - підприємці, що заснували бізнес, зокрема у Литві, Австралії, Італії, Андорі, Іспанії, Португалії та ще у низці країн, розповіли про потреби і можливості кооперації з українською бізнес-спільнотою.

Студенти мали змогу бути присутніми на ділових зустрічах з бізнесменами та допомагати їм у налагодженні діалогу та укладанні договорів.

Також студенти ВМУУ взяли участь в українсько-нігерійському бізнес-форумі.

Стабільність економіки, високі темпи зростання населення і ранній етап розвитку ринку – фактори зміцнення позицій Нігерії на міжнародній економічній арені. Очевидно, що попит на товари та послуги всередині країни найближчими роками зростатиме. Можливі шляхи пожвавлення співробітництва України та Нігерії у Торговельно-економічній сфері обговорили на форумі за допомогою студентів ВМУУ, які виступили у ролі перекладачів.

Сфера інтересів нігерійських партнерів сконцентрована в аграрному секторі (імпорт зернових культур, продуктів харчування, кормів для тварин, запчастин для сільськогосподарської техніки), будівельній галузі (імпорт будівельних матеріалів), постачанні обладнання та запчастин для транспортної авіації, косметологічній і парфумерній продукції, залученні інвестицій тощо. До роботи кожної з цих секцій було залучено окремі групи студентів.

Співробітництво України з державами Африки виходить на новий рівень – інтерес до форуму виявили підприємці з Одеси, Чернігова, Житомира, Миколаєва. «Африканський континент – один із найперспективніших за показниками розвитку. Нігерія стала найбільшою економікою Африки. Тому ТПП України працює над розширенням експорту до цього регіону», – сказав віце-президент ТПП України Валерій Король.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
29.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!