Вивчення специфіки товарних знаків у ВМУУ

Вісконсинський міжнародний університет проводить курс «Основи підприємництва»

Вивчення специфіки товарних знаків у ВМУУ

Уже третій рік поспіль у Вісконсинському міжнародному університеті (США) в Україні проводиться практичний курс «Основи підприємництва», в ході якого студенти вивчають основи і специфіку ведення бізнесу. Навчання проводять кращі бізнесмени світу.

Основною цінністю практичного курсу став ідеально підібраний викладацький склад.

Лекції читають запрошені професори, підприємці з Німеччини, Австрії, США, Австралії та інших країн. Це такі визначні діячі як Адальберт Лота, Філіпп Шмідт, Майкл Русс, Морітц Хунцінгер, Хендрік Досс, Аксель Хаас, Елейн Сарао, Патрік Мітчелл, Геро фон Пельчрзім, Крістіна Грей, Мішель Крістоферсон, Оксана Віланд, Дмитро Клиновий, представники Університету Конкордія (штат Вісконсин, США) та навіть Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Маноджа Кумара Бхарті.

Також варто відзначити актуальність тем, розглянутих під час навчання. Багато уваги було приділено безпосередньо бізнесу, але окрім цього – комунікаціям, рекламі, видавничій справі, соціальним медіа, важливим суспільним та освітнім питанням тощо.

Ось і останній майстер-клас для студентів провів Вольфган Пройсс – юрисконсульт з захисту прав інтелектуальної власності в рамках державно-приватного партнерства Європа, Близький Схід, Африка. Тема заняття «Товарні знаки: сутність, захист та наслідки порушення прав інтелектуальної власності». На занятті обговорювались питання логістики контрафактних товарів; шляхи виявлення порушень, локальних центрів та складів за допомогою органів, що займаються захистом інтелектуальної власності, як локально, так і через інтернет; розглядались основні правові аспекти порушення закону про товарні знаки.

Вольфганг Пройсс - фахівець в області захисту товарних знаків.

Починаючи з 1992 року (а з 2001 року спеціалізуючись) він забезпечує для основних брендів - і до 50 різних власників прав на товарні знаки для Німеччини і Австрії (з 2008 по 2012 рік) - підтримку місцевих митних і поліцейських підрозділів в Європі, проводячи семінари з охорони прав інтелектуальної власності, організованих місцевою владою, а також twinning і PHARE проектів в Європі.

Його діяльність охоплює Болгарію, Чехію, Польщу, Німеччину, Нідерланди, Бельгію, Естонію, Латвію, Литву, Фінляндію, Данію, Норвегію, Словаччину, Угорщину, Румунію, Хорватію, Сербію, Македонію, Молдову, Україну, Грецію, Росію і Північну Африку.

Крім юридичних аспектів, він займається розробкою відповідних рішень для ринку та роздрібної специфіки клієнта.

З 1984 року він був юрисконсультом і генеральним секретарем, відповідальним за бізнес-асоціації, що займаються імпортом і експортом, оптовою торгівлею, будівельною галуззю і роздрібною торгівлею косметикою, люксовими брендами.

Окрім того, у нього є досвід у сфері роздрібної торгівлі, державно-приватного партнерства (2012 р.) та недобросовісної конкуренції.

Звичайно, знайомство та спілкування з таким спеціалістом дуже важливе для майбутніх менеджерів та фахівців з міжнародного бізнесу.

Більше про Вісконсинський міжнародний університет

Освіта.ua
17.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!